SOA HESAP SILMI YAPIYOR ?

• Konuyu başlatan DeletedUser65878
  • Başlangıç tarihi

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
modum bunları banlayın :) özellikle şu togitoo olan olmus biten bitmiş daha mevzuyu niye uzatıyon ŞAMAN DAHA BİTMEDİ bittiginde konusmana devam edersin.

T0qi

Baltacı
modum bunları banlayın :) özellikle şu togitoo olan olmus biten bitmiş daha mevzuyu niye uzatıyon ŞAMAN DAHA BİTMEDİ bittiginde konusmana devam edersin.

:D he yavrum he bunlar bitti sen başladın tek başına eglenmene devam et forumda size kac 1 ay sonra sizde dayanamadık siliyoruz dersiniz .d

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
Siliniriz Veya Silinmeyiz Orasını Fazla Dert Etme Sen Eğlenmene Bak Çünkü Biz Sonunu Düşünmeden Oynadıgımız İçin Her Zaman Zevkimizi Alırız Yenen Tarafida Tebrik Etmesini Biliriz Ama Burda Yenersenizde Tebrik Edecek Adam Bulamadıgım İçin Etmemişimdir.

DeletedUser65369

Ziyaretçi
Çeri klanı SOA kıtasındayken nereye gitti onu söyle bi :D bırak şimdi profili aç haklara tw.statsla gider bulurum PC'yi geçince herşeyi :D

Soa kıtası mı ? Güldürme lütfen :D Aramızda 50 birim varken ne kıtası neyin kıtası ? 1 Hafta köy boş bir şekilde pre kastım yine köyüm alınmadı sen hala benim kıtam ben toplattım diyorsun. Sen hesap silmekten başka bir şeyi bilsen helal adam yaptı etti diyicem :D

DeletedUser65510

Ziyaretçi

DeletedUser

Ziyaretçi
Ooo beyler günaydın ya :D 45 e girip orda da düşmana köy kasmayı planlıyoruz sonrasında 46,47,48 felan :p