SOA HESAP SILMI YAPIYOR ?

• Konuyu başlatan DeletedUser65878
  • Başlangıç tarihi

T0qi

Baltacı
Kardeşim bir gün yanında kimse kalmayınca yol verecek kimse kalmayınca ne yapacaksın cok merak ediyorum.

oyunda kendi multilerimle eglenirim mustafa sen sıkma canını .d halledilir bi sekilde .d olmadı yeni dostluklar kuruluyor eskiler tanıdıkca ne oldukları ortaya cıkıyor cünkü zamanla

T0qi

Baltacı
mustafa şunu ciddiye alıp yorum mu yapıyorunuz :) bırakın konuşup dursun

bunlar en azından forumdan yazıyor arada konşuyoruzda sen özelden mesaj atmış adamsın forumda simdi neyin muhabbeti bu olmadı git başkası yazsın su cümleyi ciddiye alacam bende :D :D

cidden degişik insansınız allahtan zamanında cok muhabbetimiz olmamış .d iyiki arkadşaımda degilsin seni tanıdgım güne üzüldüm simdi .d tanıştıysak oda :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
bunlar en azından forumdan yazıyor arada konşuyoruzda sen özelden mesaj atmış adamsın forumda simdi neyin muhabbeti bu olmadı git başkası yazsın su cümleyi ciddiye alacam bende :D :D

cidden degişik insansınız allahtan zamanında cok muhabbetimiz olmamış .d iyiki arkadşaımda degilsin seni tanıdgım güne üzüldüm simdi .d tanıştıysak oda :D
ben mi atmışım sen mi attın bir şeyleri öğrenmek için ?
sende ki beyini kuşa taksak uçmaz yemin ediyorum :D
hadi git multilerinle konuş kendini öv sonra diğer multinden sen neymissin be abi de güzel güzel geçinirsin.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Arkadaşlar konuşmalarımızı forum kuralları içerisinde yapmaya özen gösterin.

T0qi

Baltacı
ben mi atmışım sen mi attın bir şeyleri öğrenmek için ?
sende ki beyini kuşa taksak uçmaz yemin ediyorum :D
hadi git multilerinle konuş kendini öv sonra diğer multinden sen neymissin be abi de güzel güzel geçinirsin.

ben sana burdada cevap veriyorum ama sen yukarda bu adamı ciddiye alp cevap yazma diyon :D yazmasaydın ciddiye alıp hala devam ettiriyon engelle geç .d ben senn arkadaşlarınn cogunu öyle yaptım mesajlarını bile görmüyorum düşün :D umrumda bile degilisinz

merak etme multime adam yerleştirir karsılıklı konuşurum sen sıkma canını .d