SOA HARİTASI

• Konuyu başlatan DeletedUser64783
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Sizin müttefiğiniz yokmu , yoksa onları eklemek mi istemediniz :)

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Ben anlayamamışım o yazıyı pardon :) Müttefiklerin de eklendiği bir haritanız olursa daha güzel olur , net ortaya cıkar durum bence , yanlış anlamayın öyle yapıyosunuz demiyorum ama bu harita biraz show haritası gibi duruyor bu şekilde :)

DeletedUser64287

Ziyaretçi
Bizdeki kadar kırmızıya sahip başka bir klan daha yok ne şovu :rolleyes:

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Ali jokerimizin son haritasını görmemiş JOKER Ve SOA a kadar haritası kırmızı olan klan yok :D daha güzel oluyor.
Birde Vaziyet alın derim yani :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Şov amaçlı değil Kendi sınırlarımızı ve rakiplerimizin sınırlarını belirtmek amaçlı paylaştık. Müttefiklerimizden Joker ile uzağız sınırlarımız tam oluşmadı ve KOD klanı da arkamızda kalıyor. He bahsettiğin şov ne zaman gerçekleşir saavaşta herşey lehimize ilerler. Kırmızıların çoğunluğu mavi olur o zaman şov yaparız ayrıyetten her optan sonra tekrar çalışma yaparak paylaşmayı düşünüyoruz.

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Yazdıklarımı geri sildim 2 defa , tartışmak istemiyorum artık kimseyle başarılar dilerim :)

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Elinize sağlık. Savaş haritası aylık yayınlanacaksa yakın çekim olsa daha iyi olur yani sadece güneybatı ve güneydoğu ( eskiden - + ; -- mi oluyordu ;)) bölgeleri

DeletedUser64287

Ziyaretçi
Böyle haritaya böyle skor :rolleyes:
kbVAZv.png

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Ya show amaçlı olsa ne farkeder ki sanki dünyanın başında bizim karşımızdaki haritayı biz biliyoruz o aşağı bölgeyi aynı zamanda bi anda açılan ve hazırlıksız yakalandığımız farklı bi savaş daha oldu üst bölgede de cephe açıldı tam orası kapandı dedik kzp cephesi açıldı savaşa bide family dahil oldu.. Yani bu kadar zorluğa rağmen bu klan hala ayaktaysa ki ayakta kısmını geç savaşta açık ara öndeyiz resmen burada veya başka herhangi bir yerde SOA klanından olan ve savaşta en ufak bi katkısı bulunan her oyuncumuz şov yapabilir ve hakkıdır. :)

ÇÜNKÜ NEDEN OLMASIN?

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Gün doğmadan neler doğar arkadaşlar her an her şey değişir o yüzden daha çok erken izleyip görelim ;)