SOA cılar

Deleted User - 5562097

Ziyaretçi
Yalnız o gün güldük eğlendik ama SOA ve NOP banlanması haksızdı.... Belki sistemden geri alınabilirdi kullanılan bug, alınmıyorsa da böyle bir sistem açığı yapmasalardı...

sim1907

Mızrakçı
Yalnız o gün güldük eğlendik ama SOA ve NOP banlanması haksızdı.... Belki sistemden geri alınabilirdi kullanılan bug, alınmıyorsa da böyle bir sistem açığı yapmasalardı...
Benzer her oyunda bug kullanımı ban sebebidir. Bug bulan kişi desteğe bildirse ödüllendirilebilirdi de. Ama bug bulanlar çıkar amaçlı kullandigi için ban gayet hakli

DeletedUser72298

Ziyaretçi
Benzer her oyunda bug kullanımı ban sebebidir. Bug bulan kişi desteğe bildirse ödüllendirilebilirdi de. Ama bug bulanlar çıkar amaçlı kullandigi için ban gayet hakli

Kardeşim bug buldum diye haber vereceğin 2 kişiden birisi, kendisine özel hesap oluşturup bu oyunu oynayan bi moderatördü o zamanlar.Yalnız o zamanlar mayısbakov bi istatistik söylemişti dünya çapında bu olayı en çok kullanan hesaplar tr serverinda ki hesaplar,bu hesapların %90'ı 47, geri kalanları da 41-46-45 felandı galiba.

BlackBaron.

Mızrakçı
Fikrin sahibi qokhan14 bu arada :) Tembihlememize rağmen adam ihtiyacı olduğu için SOA nop dcsinden öğrendi.

qokhan14 sevdiğimiz bi abimizdi..
janti adamdı..
köy toplamasını iyi bilirdi..
mesela ben bilmem..
abi savunma dediklerinde sırt çevirirdi..
ben çevirmem..
1.'liğe şöyle fiyakalı ama biraz yan otururdu :D

seviyorum seni qokhan15

qokhan14 sevdiğimiz bi abimizdi..
janti adamdı..
köy toplamasını iyi bilirdi..
mesela ben bilmem..
abi savunma dediklerinde sırt çevirirdi..
ben çevirmem..
1.'liğe şöyle fiyakalı ama biraz yan otururdu :D

seviyorum seni qokhan15

daha iyisini yazabilirdin kaan beklediğimden aşağı bir performans :D biraz daha çalış tekrar yaz ty <3