sizof-pts (gülümseyin :))

• Konuyu başlatan jarizleifr
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
savaş raporlarının bir kısmı

gülümseyin nin profılındedir :))

pst klanları zevk vermıyor artık :))

haşin bir etkileşim oldu :))

gülümseyin

mami burda :)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
:) :D :eek: ;) :::D tt1 :::::cool::::
tüm gülümsemeleri yaptım oldu mu

DeletedUser

Ziyaretçi
Eeeee demekki napmıcakmışız ??? Korumalar kalkmadan savaş açmıcakmışız :)

DeletedUser54839

Ziyaretçi
gülümseyin i görünce artık gülmüyorlar patates oldu bunlar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yuh ilk 2 rapora bakıp bilgisayarı kapadım abd nin somaliye girmesi gibi olmuş

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Yalnız asker kesmekle olmuyor iş bende basar sağdan soldan toplama kişilerin ordusunu keserim. Önemli olan tam savunmayı parça parça kesebilmek
Sen okadar saldırı basıosan başkası o saldırıyı kesecek kadar savunma basabilir. Birde artist artist yazmış 2. Sıraya düşmemin sebebi sizsiniz diye. O orduna kilit atamayacak kadar yenileri kesmek dediğim gibi basit. Önemli olan harcın sağlamını yıkmak

JrFly

Dük
o orduya kılıt atsalar nolur atmasalar nolur =) o çevrede kilit atabilcek kimse kalmamış ki :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Yalnız asker kesmekle olmuyor iş bende basar sağdan soldan toplama kişilerin ordusunu keserim. Önemli olan tam savunmayı parça parça kesebilmek
Sen okadar saldırı basıosan başkası o saldırıyı kesecek kadar savunma basabilir. Birde artist artist yazmış 2. Sıraya düşmemin sebebi sizsiniz diye. O orduna kilit atamayacak kadar yenileri kesmek dediğim gibi basit. Önemli olan harcın sağlamını yıkmak

Haklısın mami çok çömez oyuncu ona dersini vermeye ne dersin ? :D sen eski bi abiye benziyon :D senin harcında mamiyi yıkmak olsa gerek çelik çocukla uğraşmazsın sen biliyorum :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Evet o bahsettiğindenim ben hı hı. 2 eleştiri yaptık diye bozuluyorsanız demekki daha eskimemişsiniz. Mami kimmiş. Ben yeni duydum. Aranızda kral ettiğiniz adamı herkesinnüstüne koyamazsınız. Belki bir başarı elde etmiş olabilir belki iyi oynuyo olabilir. Ben zaten kötü demedim. Sadece bu yaptığında pek birşey yok dedim.

Ve evet şimdiden söylim bilen 2 saldırı ordusu oyuncusunu karşı karşıya koyarsan neler olabilir onu kimse düşünemez. Biz 100 mslerden asker kaçırmak için uğraşalım kilitten kaçıp kilit atmanın derdine düşelim burda bana saldırı ordusuyla kesilen savunmaları göster.

Kusra bakmasın kimse. Bana burda kimse saldırı ordusuyla savunma kesmenin stratejik başarı olduğunu savunmasın. Savunma değil saldırı ordusunu kesersen başarılısındır. Saldırı ordusunu kesebilmişsen ya stratrjini yada bileğini konuşturmuşsundur. Ama svaunmada bişey yapmana gerek yok istediğin zaman yolla karşıdaki savunmam var diyede kaçırmaz zaten olur biter.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben ne bozulucam ya :D :D burda bak herkez şen şakrak keyfine bakıyo bende öyle :D sinirlenen tek sen varsın :D bu bi oyun sonucta değilmi sizde koyun raporlarınızı beraber gülelim :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Tahrik ediyorsun alaycı konuşmanla
Bende zaten sinirli değildim gayet düzgün bir biçimde sevmediğim şeyi belirttim. Alaya alarak hatayı sen yaptın üste çıkmaya çalışıyorsun

DeletedUser

Ziyaretçi
boyle tartismaya gerek ben gulumsedim sizlerinde gulumsemesi icin koydum raporu

etrafda o orduya kilit atacak kimse yok hepsini kestim

ikincisi koyde 400 man fener arti savunma var :))

artistlik konusuna gelince... saygisizlik yapmadan alasini yaparimm :)