Size göre yılın en büyük düşüşü kime ait ?

Size göre yılın en büyük düşüşü kime ait ?

• Türk Lirasi

Oylar: 25 15,8%
  • Fenerbahçe

Oylar: 28 17,7%
  • Arda Turan

Oylar: 18 11,4%
  • NOP

Oylar: 87 55,1%

• Toplam oy kullanan
    158

DeletedUser65229

Ziyaretçi
Seni kınıyorum ağla soaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Soa grubun da hüzün hakim gözyaşları için de birbirlerini teselli ediyorlar arada gruba iskoyu alıp rahatlamasalar bu cocuklar bir daha düzelemez gelmeyin artık soa nın üstüne istediğiniz oldu soa hesap sildi vurmayın artık

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Gruba ben alıyodum normalde şarkı sözü paylaşıp tepik atıyordum emire ama fotosu gitti artık :(

DeletedUser66182

Ziyaretçi
İsko bitcoin gibisin len :D sanalsın, balonsun, yalansın :p

DeletedUser54292

Ziyaretçi
Bu alttaki yazı 47. Dünya'da bir profilden alıntıdır...
İnsan kendi kendine sormadan edemiyor yahu hırsızın hiç mi suçu yok diye.
Yılın en büyük düşüşünü bilmem ama 47. Dünya'nın en büyük düşüşü belli.

""""
Yola çıktıklarımın haksız yere mağdur edilmesinden dolayı yaşanan bu olaylardan sonra hesabı silme moduna alma kararında bulundum. Klanlar yönetiminin basiretsizliği bu dünyanın açıkca sonucunu değiştirmiştir. Herkes biliyor ki bu dünyaya hükmeden NOP klanı sakinleridir.
Velhasıl, Köy vermeden bir dünyayı daha dize getirmenin haklı gururunu yaşıyorum.

Elbet Bir Gün Buluşacağız.

Bu adamlar bir efsane

LetsdaNce
Baltazar.
unss
otto war
SanJi*
hankas
KaracaAt 18
pansyc
-Monte Kristo-
AYNALI.
*device*
Aliya İzzet

tüm NOP ailesine teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin. benim hakkım varsa helal olsun.

Devam eden arkadaşlara ve klanlara başarılar diliyorum. Bu oyuna emek veren ve zevklendiren rakip klanlara da başarılar.
Sağlıcakla.......
"""

TyPHonE

Yasaklı
Direkt olarak klanlar yönetimine atılmamışki orda suç :) Bu sebepten ötürü kaybettik diyor ki haklı sıcak savaşların ortasında böyle kötü bir olay olması bence kuzey paktı dahil herkesi üzmüştür @puddi puddi hariç :D

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
olm ban yedikten sonra bi de yönetime suç atanlar var bi de ya. bakın size çok basit bir olay anlatıyım;

dota-lol-cs go gibi oyunları bilirsiniz sanırım. bir de bunların hileleri vardır bu hileler oyunun açıklarından yararlanılıp kurulan programlar veyahut yazılımlar diyelim. O hackler ilahi bir güçle çalışmıyor yani oyundaki bir açığı programcı adam yakalıyor bunu kendi yararına kullanıyor. Peki e-spor dalına girmiş bu oyunlarda bu hileleri kullanan adamlar global ban yerken siz ne demeye burada ve profillerde asıp kükrüyorsunuz?

Mayısın dediği gibi; proxy ile hesap açıp kendinizi hacker sanmanız dileğimle der ve giderim :D

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Lan ne ban yemesi adam oyun kazanıyo saçma sapan konuşma.Yıllardır dota oynarım daha hiç bug oldu diye kapatılan bi hesap görmedim.

Ayrıca bu da turnuva maçında olmuş olan bi olay.Milyonlarca para dönen bi turnuva da. Valve bu olaydan sonra fountain hook'u fixledi.Kimseye ceza vermedi veya na'vi ye global atılıpda efsanevi alliance vs navi maçlarını izlememize engel olmadı.

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
He gülüm he Mayıs’tan açıklama geldi bak

Mayıs: görsel showu engellediğimiz için özür dileriz 15k misi atabilirsiniz hepiniz banları kaldırdık

DeletedUser58821

Ziyaretçi
Bu alttaki yazı 47. Dünya'da bir profilden alıntıdır...
İnsan kendi kendine sormadan edemiyor yahu hırsızın hiç mi suçu yok diye.
Yılın en büyük düşüşünü bilmem ama 47. Dünya'nın en büyük düşüşü belli.

""""
Yola çıktıklarımın haksız yere mağdur edilmesinden dolayı yaşanan bu olaylardan sonra hesabı silme moduna alma kararında bulundum. Klanlar yönetiminin basiretsizliği bu dünyanın açıkca sonucunu değiştirmiştir. Herkes biliyor ki bu dünyaya hükmeden NOP klanı sakinleridir.
Velhasıl, Köy vermeden bir dünyayı daha dize getirmenin haklı gururunu yaşıyorum.

Elbet Bir Gün Buluşacağız.

Bu adamlar bir efsane

LetsdaNce
Baltazar.
unss
otto war
SanJi*
hankas
KaracaAt 18
pansyc
-Monte Kristo-
AYNALI.
*device*
Aliya İzzet

tüm NOP ailesine teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin. benim hakkım varsa helal olsun.

Devam eden arkadaşlara ve klanlara başarılar diliyorum. Bu oyuna emek veren ve zevklendiren rakip klanlara da başarılar.
Sağlıcakla.......
"""
bu metin bana aittir. ortada kural dışı bir durum var bunu kabul ediyorum. bunu da yola çıktığım ve yine gözüm kapalı yola çıkacağım arkadaşlarım,abilerim yaptı. fakat bu hatanın iki tarafı var. biri modlar ( insan oldukları için tabiki hata yapabilirler ) diğer tarafı bu hatayı kullananlar. ben sadece cezanın çok ağır olduğunu söyledim burda.

Modlar bu dünyada NOP klanlarının verdiği emeği hiçe saydı. Sonuçta bu açığı bulmakta önemli :)))))
Dünya üzerinde şirketler sırf açığı bulsun diye bilgisayar uzmanları tutuyor milyonlarca lira vererek. biz bedavaya bulduk. Bildirmedik diye mi tüm bunlar :))) Tam da bildirecektik

Dünya da kalan tüm Klanlara başarılar dilerim.

Destekçide birinci olamadan gittim ona yanıyorum :)

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Nop neden düşsün ki?

Normal şartlar altında elindeki bi worldü saçma sapan bir olayla bırakmak zorunda kaldılar kimse nopu savaşarak yendik vs. birşey diyemez benim gözümde

Asıl savaşarak kaybetmeye düşmek denmez, elinin altındaki dünyayı kaybeden düşer. w34 de beni çok üzmüştü mesela ama bizimki hile değildi tabiki :D

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
bu metin bana aittir. ortada kural dışı bir durum var bunu kabul ediyorum. bunu da yola çıktığım ve yine gözüm kapalı yola çıkacağım arkadaşlarım,abilerim yaptı. fakat bu hatanın iki tarafı var. biri modlar ( insan oldukları için tabiki hata yapabilirler ) diğer tarafı bu hatayı kullananlar. ben sadece cezanın çok ağır olduğunu söyledim burda.

Modlar bu dünyada NOP klanlarının verdiği emeği hiçe saydı. Sonuçta bu açığı bulmakta önemli :)))))
Dünya üzerinde şirketler sırf açığı bulsun diye bilgisayar uzmanları tutuyor milyonlarca lira vererek. biz bedavaya bulduk. Bildirmedik diye mi tüm bunlar :))) Tam da bildirecektik

Dünya da kalan tüm Klanlara başarılar dilerim.

Destekçide birinci olamadan gittim ona yanıyorum :)

nop diğer klanların verdiği emekleri hiçe sayarak 14-15k mis hakkı yaparken de bunu söyledin mi acaba? ki önde olmanıza rağmen açgözlülük yapmayın abilerim arkadaşlarım dedin mi merak ettim tam bildircekmişsiniz ya :)

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Ben tek başıma bunların 50sini alırım da demişsindir ondan ciddiye almamışlardır seni :D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
O küçük aklınızla sizden herkes alır vermeyi sevene ne zaman vermeyin demişiz :)

DeletedUser67356

Ziyaretçi
Direkt olarak klanlar yönetimine atılmamışki orda suç :) Bu sebepten ötürü kaybettik diyor ki haklı sıcak savaşların ortasında böyle kötü bir olay olması bence kuzey paktı dahil herkesi üzmüştür @puddi puddi hariç :D
ZHUHUZUHZHUAZUHAAHUAHUAHUHU SELİM BU YAZIYI OKUYOSAN BENİ DİSCORDDAN ATMIŞSINIZ SANA DA AYRICA YAZIKLAR OLSUN