Size barbar toplatan bu classic bize neler yapmaz

DreamTheater

Baltacı
Ortaokul öğrencileri gibisiniz az laf çok iş yapın,kapamayı uzatmanın amacı ne olduğunu soylesin biri yada hala neden bu savaşın formalite olduğunu unutup gözünü hırs bürümüs kişilerin anlamsız konuşmalarını devam ettirdiğini.

La Ay Em Krazi

Yasaklı
Ortaokul öğrencileri gibisiniz az laf çok iş yapın,kapamayı uzatmanın amacı ne olduğunu soylesin biri yada hala neden bu savaşın formalite olduğunu unutup gözünü hırs bürümüs kişilerin anlamsız konuşmalarını devam ettirdiğini.

Keşke herkes senin gibi düşünse dün slm verdiği adama 10 koy alınca küfür edenlerden olmasa sana qalp sadece sana ama

La Ay Em Krazi

Yasaklı
Hadi yalvar ki senden aldığım köyleri geri vereyim :p

Azıcık oyuncu zannet kendini bak hadi yine iyisin kimseye de söyleme vurarak aldım dersin havan olur

Oyunculukla ilgili sana söyleyeceğim tek şey çok iyi oynuyorsun ama çiftetelli 'yi.

Hileyle oynayıp ban yiyip başkasının hesabıyla oyuna devam eden Sivas kengalı bugün oyunculuktan bahsediyor dünya yuvarlak sende dön durma .

Cyroburn*

Ağır Atlı
Oyunculukla ilgili sana söyleyeceğim tek şey çok iyi oynuyorsun ama çiftetelli 'yi.

Hileyle oynayıp ban yiyip başkasının hesabıyla oyuna devam eden Sivas kengalı bugün oyunculuktan bahsediyor dünya yuvarlak sende dön durma .

konuşma çöp sen bence oyuncu kelimesini yazmamalısın bile sana yasaklı olmalı

Cyroburn*

Ağır Atlı
Hileyle oyuncu oluyorsunuz bide millete show yapıyorsunuz bari artistlik yapmayın ezikler oyunculukla ilgili gülesim geliyor xd

sen benim ne hile yaptığımı gördün paşam ban yemisligim yok benim bu oyunda bugüne kadar illegal herhangi bi seyden iki mis arasına girdik kilit attik bot bot diye kendinizi yirtiyorsunuz :D

La Ay Em Krazi

Yasaklı
sen benim ne hile yaptığımı gördün paşam ban yemisligim yok benim bu oyunda bugüne kadar illegal herhangi bi seyden iki mis arasına girdik kilit attik bot bot diye kendinizi yirtiyorsunuz :D

Senin ban yedigini görmedim ama klaninin kurucusu hileden ban yedi bende onu baz alarak söyledim paşası

tolga46

Acemi
1 ocaktan itibaren aldığınız barbar sayısı şuan ki köy sayınızı geçmiş myrmidon aldığınız barbarlarıda elinizde bırakmıyor gibi güzel hesap yöneticisi olmuşsunuz sanırım :)

Cyroburn*

Ağır Atlı
Beyler salın gitsin gariban zaten oyunda tokat yedi en azından forumda çok dövmeyin :D Biz açık çek bıraktık burada klanın yarısı pasifmiş ya oynamayı bilmiyormuş vs. cart curt bahanesi bitmiyor arkadaşın başka dünyada ekibini düzenleyip gelir bizde keyfimize göre tam kadro geliriz bunlar MYRMDNS ismini 75 kişi sanıyor herhalde :D :D Hoş 75 kişi de bunlara çok geldi ama olsun :D :D

Slovene

Emekli Görevli
o zaman kalplerle dolduralım

Son düzenleme bir moderatör tarafından: