Sizce ne kadar

Arkadaşlar oyunda bir oyuncu ile ilgili yaptığım gözlemler var.

1-https://tr41.klanlar.org/public_report/3f1e680cd3da14fc3765eb399aa244da *

*Bu raporda yer alan ordu bilgisi tam 2 günde oluşturulmuştur (2. gün önce unutamayacağı bir kilit yemiştir bkz. 11.06.2017 doacnjaxx adlı oyuncunun kestiği asker sayısı ve hemen 2. gün bitimine bu ordu ortaya çıkmıştır )

2-https://tr41.klanlar.org/public_report/4e555da2262449231718ec7a5d8cd4eb **

**Bu raporda ise yer alan bilgiler sonucunda rakip oyuncu 5 dakika içinde akademisini tekrardan inşa etmiştir.

Burada gözle görüldüğü kadar rakip oyuncu premium puan harcanmıştır sizce ne kadar premium puan harcanmıştır?

saldırı geldiğinde hammeddlerini kuyruk sırası olarak kullanmısır onuda mı ben söyliyeyim yani , hokus pokus yapacak hali yokya 5 dk

bir yandan 30 - 50 k hammadde kullanacaksın ordu basmak için diğer yandan da bina basacak kusura bakma ama ne bayrak etkisi ne şövalye ne de %20 hammadde etkisi o kadar etkili olmaz adam bol bol premium kullanmış bu onu gösteriyor

myw**

Dük
dostum sen 5 dk nasıl oldu demiyormusun bende sana 5 dk 7 8 tıklama ile yapmıstır diyorum .hamı nerden bulmustur diyorsun bende köyünde vardır sen saldırınca kademe tıklayıp depoda bırakmamıstır sonra tekrar iptal etmiştir diyorum naıl anlatacam başka bilmiyorumki

DeletedUser60570

Ziyaretçi
selam ben geldim. Tatile gittiydim. Güzel geçti tatilim. Beni merak ettığiniz için teşekkür ederim :D

DeletedUser45821

Ziyaretçi
şimdi oyun paraya dönmüş diyen arkadaş herkes eşit sende pre kasıp bi sonrakı yada 2 3 dünya kasıp sonrakine gırebılırsın para olmadan da oluyor yanı :)

FARAZA

Markiz
Para olmadan da oluyor hemde oyunu yapan abilerimizde bi sekilde kazanacak az emek vermiyorlar sonuçta

DeletedUser12190

Ziyaretçi
En kötü 5k pre çek zaten o biterken yeni dünya açılır açılınca kasar ve dünyayı kaparsın.Ben 20dkda suru 0 dan 20ye yükselten gördüm yapan yapiyor ;)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
ne taktınız şu preye ya. bende kasıyorum şuanda bir sonraki worldde yine kasacam diğer worlddede hunharca harcıcam. tek kuruşta yatırmıyorum: ) sizde yapın şu işi artıkta saçma sapan başlıklardan bi kurtulalım artık

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Oyunda dönen para haddinden fazla. 10 dünya pre kasarsan anca 1 dünyada rahat rahat prenin tadını çıkartırsın. Hadi sen kastın 10 dünya kastın preni şans ya denk geldin pre babası birinin yanına. Sende var 50k pre onda var 100k pre napacan :D Paşa paşa verecen parayı yada başka dünyada oynıcan. Ki bunlar bireysel. Ekipçe girdiğini düşün :D Neyse gidin okuyun iş sahibi olun sonra paranızlan oynayın :D

bunda birşey yokki , geçen cobain76 hakan abiye 3 er dk arayla o kadar kami vurdum , sur 20 den 18 e iniyor sonraki kami tekrar 20 den 18 indiriyor , başka bi köyde 4 dk da 0 dan 17 ye çekti suru , çoğu köyde oldu bu muhabbet .