Siyah

• Konuyu başlatan INemesiSsI
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Herkese çok teşekkür ederim.

Mustafa teşekkür ederim, görmek isterim seni 31. Dünyada.:)

DeletedUser58013

Ziyaretçi
Mustafa tek gelemez :)))

Ziya babasıyla, botçu kendal abisininde gelmesi lazım :)

DeletedUser54286

Ziyaretçi
Mustafa tek gelemez :)))

Ziya babasıyla, botçu kendal abisininde gelmesi lazım :)

Bu nasıl bi seviyedir arkadaş ikinizide tanımam ama kimse böyle bir edepsizligi haketmez ...yayın yoluyla hakaret yerinde olsam ekran görüntüsünü alıp en yakın c.savcılığına yada emniyet siber suçlara suç duyurusunda bulunurum innogamesin politikasını bilmiyorum ama IP bağlantısını veriyosa 2 dk adres tespit edilir hukuki süreç başlar ....sorarlar adama o zaman babayı

***DAYI***

Ağır Atlı
Bu nasıl bi seviyedir arkadaş ikinizide tanımam ama kimse böyle bir edepsizligi haketmez ...yayın yoluyla hakaret yerinde olsam ekran görüntüsünü alıp en yakın c.savcılığına yada emniyet siber suçlara suç duyurusunda bulunurum innogamesin politikasını bilmiyorum ama IP bağlantısını veriyosa 2 dk adres tespit edilir hukuki süreç başlar ....sorarlar adama o zaman babayı

Hocam boşverın böyle insanları taksaydım bu sevıyeye gelemezdım gerek yok ağzı olan konusuyor dusuncenız ıcın teşekkrler ama

DeletedUser56118

Ziyaretçi

Kardeş ben avukatım. Arkadaşın kurduğu cümlede suç teşkil eden bir şey yok ;)

DeletedUser58013

Ziyaretçi
Suç duyurusunda bulunacağın cümleyi alabilirmiyim ?

Bengam

Ağır Atlı
yahu bir suc yada su duyurusuna gerek kalmalımı oyun la bu :) az sakin olun ve saygı duyun.