Siyah klani

• Konuyu başlatan DeletedUser59646
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59646

Ziyaretçi
Pek çok tecrübeli oyuncu yanında w32 den tanıştığım yeni oynayan arkadaşlarla birlikte kurduk SİYAH'ı.
Yeni bi klan olduğumuz için elbette iddalı konumşayacağım.Ama tek diyeceğim asla dağılmadan ne olursa olsun SİYAH adı altında oynamaya devam edeceğiz.

Bol savaşlı eğlenceli bir w olsun :)

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Başarılar sonuna kadar siyah olarak kalırsanız çok iyide işte lu diplomatik girişimler sonra çok klan değiştirdine çıkıyor adımız

DeletedUser59646

Ziyaretçi
Başarılar sonuna kadar siyah olarak kalırsanız çok iyide işte lu diplomatik girişimler sonra çok klan değiştirdine çıkıyor adımız

Anlamadım üstadım :)
Oyun başında AY YILDIZ klanıyla birleşeleim dedik daha sonra olumsuz düşünceler nedeniyle ayrıldık ondanmı bahsediyorsun :)

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Bağzı şiler duydumda ondan siyah olarak devammı edeceksiniz ?

DeletedUser56608

Ziyaretçi
Başarılar. Klan ismi konusunda bisey diyemeyeceğim. Sonuçta telif hakkı diye bisey yok:) fakat bu "Siyah" klanının IDaenerysI Efe liderliğinde kurulan siyah klanıyla alakası yok, bunu belirteyim.

DeletedUser59646

Ziyaretçi
Başarılar. Klan ismi konusunda bisey diyemeyeceğim. Sonuçta telif hakkı diye bisey yok:) fakat bu "Siyah" klanının IDaenerysI Efe liderliğinde kurulan siyah klanıyla alakası yok, bunu belirteyim.

Önceki Worldlerde SİYAH adında başka bi klan olduğunu bilmiyordum varsada şuan görünen o ki o zamanki SİYAH klanı oynamıyor , bundan sonra artık biz kullanıcaz inş :)