SIR vs SANCAK

• Konuyu başlatan DeletedUser48943
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63111

Ziyaretçi
Yazıları okudum konunun sonu AVRATA geldi enteresan .D

DeletedUser48943

Ziyaretçi
Sancak klanlarını savaşı dürüst bir şekilde oynadığını sanıyordum. Gerçekten bazı konuşmaları felan inandırıcı düzeydeydi.

kaypaklıklar size kalsın; biz delikanlı gibi savaşarız.

oyunun oyun olduğunu unutmayan ve şeref'iyle savaşan rakipteki dostlarıma başarılar dilerim.

Lloyd

Casus
savaşta en çok yarayı alıp oyunu bırakma kararı alan oyuncularınızın, oyunu bırakırken atılmış bir sirküler mesajınızı bizden çeşitli oyunculara ileten bir yapıya sahipsiniz, ve numaranızı olur olmadık kimselere vermeyin diye sizi uyaran bir klana uyarınız için teşekkür ederiz demek yerine dürüst olmamakla suçlayabiliyorsanız zaten siz haklısınız ne yapsak da haklısınız ne desek de haklısınız.
en iyisi sadece oyunu oynayıp rakiple iyi niyetlide olsa görüşmemek. en azından savaşın tadı daha net çıkar böyle.

iyi oyunlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Gökhan abi denizleri aşta gel kurbanın olam :D Karşılıklı savaşalım :)

DeletedUser48943

Ziyaretçi
Sana ilettiğim mesajı tam manada okumadığın ve yaptığınız rezilliğin üstünü kapatıp tereyağı gibi üste çıkmanız bir de yaşınızın gereği gibi davranmamanız;

komiksiniz. Benim oyuncum size bu şekilde bir mesaj atsa klan dışını bulurdu. Kalıbınızın adamı olmanız dileğimle vesselam.

Lloyd

Casus
oyun bırakan en az 5/6 oyuncunuzdan gelmis bu sekilde tonlarca mesaj var. sen sana iletilen mesaja hakaretle döndüğün için mesajı ileten kişide layığıyla cevabını vermiş. kendini bir kalına oturtabildiğin zaman karşısındakinin kalıbına dil uzatabilirsin. 16/17 yaşlarında çocuklara laf anltacak boş vakte sahip değilim. hayal dünyan çok geniş sana verilen selam bile boş