Simurg

DeletedUser

Ziyaretçi
Şahsi olarak w11de sizleri görmek istiyordum, sevindim bu habere. Başarılar

Teşekkür ederiz , sizleride görmek cok güzel :)

Başarılar ....

Teşekkür ederiz . Size ve ekibinize başarılar dileriz .

Teşekkür ederiz .

hayırlı olsun başarılar....

Teşekkürler cem abi .

başarılar dilerim.

Teşekkür ederiz . Size ve ekibinize başarılar dileriz .

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar dilerim.. W9 dan daha uzun ömürlü olursunuz inş..

DeletedUser

Ziyaretçi
simurg klanına başarılar ve saygılarımı sunarım

w9 taruum

Teşekkür ederiz sayın taruum . Bizde size ve klanınıza başarılar dileriz .

Teşekkürler , sizede .

başarılar dilerim.. W9 dan daha uzun ömürlü olursunuz inş..

Teşekkür ederim , umarım daha uzun ömürlü olur :) Sizede başarılar

başarılar dilerim

Teşekkür ederim .Bizde size ve ekibinize başarılar dileriz .

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar simurg . başarılar emre :) oyuna hangi bölgeden başlayacağınızı da belirtirseniz sizin için daha rahat olur örneğin hepimiz güneybatıdan başlangıç yapacağız gibi bir şey yazın . -w9 eski dev katana

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar simurg . başarılar emre :) oyuna hangi bölgeden başlayacağınızı da belirtirseniz sizin için daha rahat olur örneğin hepimiz güneybatıdan başlangıç yapacağız gibi bir şey yazın . -w9 eski dev katana

habib abiler oynayacak mı?

DeletedUser

Ziyaretçi

Teşekkür ederiz . Oyuna hangi bölgeden başlayacagımızı söylemedik ilk tüm klanlar yerleşsin bizim icin haritadan inceleyip hangisi uygunsa o bölgeyi seçicegiz . Eski kadrodan şenay ablamız yok .

Habib abi konusuna gelince , bu aksam telefonla arayıp ulaşıcagız kendisine . Umarım yarın aramızda olucak :)

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar w9 daki başarılarınızın devam etmesi dileğiyle

DeletedUser2091

Ziyaretçi
hehe bu klanı seviyorum:D bana yakınmısınız bakayım:D w9 daki en güzel en seviyeli savaşımı sizinle yaptım. oyunda olduğum döneme denk geldiği için çok eğlenmiştim. korsan kanca avcı55 ve kendi hesabımda da size karşı güzel bir oyun oynama fırsatı yakalamıştım. w9 da dosltuğumuzda düşmanlığımızda seviyeliydi:D ama biz sizi dövdük orda:D