Simosm

• Konuyu başlatan DeletedUser9881
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44845

Ziyaretçi
sayfada kediler mi miyavlıyor sinek mi vızıldıyor:)
varın gidin ötede oynayın serveri ne kadar tiye aldığımız belli...
golleboy sen niye konu açıp 3-5 ergen gerisinin ağzına laf veriyorsun ki salla gitsin :)
bizden kimse yazmasın bu konuya kediler kendi kendine müyavlasın dursun sayfada:)

DeletedUser49117

Ziyaretçi
klanlar oyuncuları sizin karakteriniz ve kişiliğinizi classic 1 de gördü siz merak etmeyin :D burada kendinizi cool davranmayada zorlamayın . Sıkışınca oyunun oyun olduğunu unutup kişinin ailesine sövecek kadar aşağılık insanlar çıkıp burda karakterden bahsetmesin.

DeletedUser

Ziyaretçi
biz serverı tiye almıyoruz;

aç parantez şair burada diyor ki 'bizi tokatlarsalar biz zaten oynamaya gelmedik diyeceğiz', kapa parantez

DeletedUser9881

Ziyaretçi
klanlar oyuncuları sizin karakteriniz ve kişiliğinizi classic 1 de gördü siz merak etmeyin :D burada kendinizi cool davranmayada zorlamayın . Sıkışınca oyunun oyun olduğunu unutup kişinin ailesine sövecek kadar aşağılık insanlar çıkıp burda karakterden bahsetmesin.

Sıkışmak ? hatırlıyorsan bilmem o kadar akıllımısın demicem mıknatısı kapmış rotayı şaşırmışsın belliki oyun sonuna kadar müttefiğiz oyun sonu 2 klan kalırsak savaşırız lafları dönüyordu hesap sil yaparken biz pusulanın feyki bile yoktu onuda geçtim müttefiğiz dediğiniz kişileri satmak çıkarlarınız egolarınız için karakterlerinizi peşkeş çekmek sizin işiniz burda beni kışkırtıp küfür falan ettireceğinimi sanıyorsun yani anlamıyorum fazla zorlama beynini burdan sana kemik yok başka kapıya

DeletedUser9881

Ziyaretçi
biz serverı tiye almıyoruz;

aç parantez şair burada diyor ki 'bizi tokatlarsalar biz zaten oynamaya gelmedik diyeceğiz', kapa parantez

ki biz zaten oynamaya gelmedik gelicek olsak ilk gün gelirdik sadece classicdeki mıknatıs yemiş rotası şaşırmış pusulalıların laflarını görüğ gülmek için burdayız troll

sivri zekamdan başka neyimi beğeniyorsun piki :eek:

75 derece aşşa kavis al ortaya çıkanı troll

DeletedUser

Ziyaretçi
ki biz zaten oynamaya gelmedik gelicek olsak ilk gün gelirdik sadece classicdeki mıknatıs yemiş rotası şaşırmış pusulalıların laflarını görüğ gülmek için burdayız troll

75 derece aşşa kavis al ortaya çıkanı troll

ortaya cıkması için yapman gerekeni biliyorsun troll

DeletedUser53484

Ziyaretçi
Zamanı gelince. abilere gerek olmaz. nasıl sildiysen classic 2de hesabını bu seferde silip gideceksınız.. ister full ekıple gelın

DeletedUser240

Ziyaretçi
Adam olana cevap varilir arkadaslar bebelere değil gocuntular baslar birazdan

DeletedUser50076

Ziyaretçi
Hep aynı kişiler yine didişmeye ortamı germeye geliyor. Geçmiş geçmişte kalır. Oyun için kimseye kinleme olmamalı oyun oynuyoruz sonuçta.

Kim iyi kim kötü yine server sonunda belli olur. Uzatmaya gerek yok. Pusula'dan ve diğer ekiplerdeki arkadaşlara başarılar.

Seviyeli savaşlar olması, sevgi ve saygı dileğiyle.

Metehan2323

DeletedUser631

Ziyaretçi
Zamanı gelince. abilere gerek olmaz. nasıl sildiysen classic 2de hesabını bu seferde silip gideceksınız.. ister full ekıple gelın

sen neden her şeye muhalefet oluyorsun ben seni harbiden anliyamadım,konunun üzerine bakarsak durup dururken saçmalıyorsun anlamsız yere,dediklerinin kaçta kaçı sana mantıklı geliyor??