Simosm

• Konuyu başlatan DeletedUser9881
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser9881

Ziyaretçi
Simosm ekibi classic 1 den kalan hesabı tamamlamak üzere güneydoğudan giriş yapmış bulunmaktadır.

Kemik kadrosu ile birlikte nemesis43 liderliğinde.

Dosta düşmana başarılar

" Engeller bizi durduramaz. Her bir engel bizim kararlılığımızı daha güçlü bir hale getirir... "

Biz Bize Yeteriz Gerisini Keseriz...

DeletedUser44845

Ziyaretçi
salla be 2 muhabbet edip takılıcaz işte.
klanların çivisi çıkmış tiye mi alcaz sanki:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Simosm ekibi classic 1 den kalan hesabı tamamlamak üzere güneydoğudan giriş yapmış bulunmaktadır.

Kemik kadrosu ile birlikte nemesis43 liderliğinde.

Dosta düşmana başarılar

" Engeller bizi durduramaz. Her bir engel bizim kararlılığımızı daha güçlü bir hale getirir... "

Biz Bize Yeteriz Gerisini Keseriz...

ne kalmıştı hesap hele biri anlatsın ben hatırlayamıyorum da

DeletedUser51239

Ziyaretçi
konuları uzatmanın anlamı yok savaşıcaz elinde sonunda ama ​bu saçma sapan forum kavgalarıyla olmucak 2 klanada başarılar şimdiden

DeletedUser49117

Ziyaretçi
savaş ilanı verdik görelim oyunculuğunuzu . ama dikkat edinde bu sefer giderken adam gibi gidin söve söve değil . oyunu araç olarak görüyorsunuz ya o bakımdan diyorum troll

DeletedUser

Ziyaretçi
hayır hesap sormaya geliyorlar bize en uzak bölgede başlıyorlar afs:ASG:ASD:D:FAdas

başarılar

DeletedUser9881

Ziyaretçi
hesap kaldı dedinizde biz bahşişinizi bile epey dolgun bırakmıştık oda dağınıktı siz bulamamışınızdır troll

yaş 15 mi ? troll

savaş ilanı verdik görelim oyunculuğunuzu . ama dikkat edinde bu sefer giderken adam gibi gidin söve söve değil . oyunu araç olarak görüyorsunuz ya o bakımdan diyorum troll

başka türlü övgüyü hakettimi pusula troll

hayır hesap sormaya geliyorlar bize en uzak bölgede başlıyorlar afs:ASG:ASD:D:FAdas

başarılar

müttefiklik teklifi falan edersiniz neme lazım troll

DeletedUser49117

Ziyaretçi
sırtımızdan asalak gibi iyi geçinmiştiniz. sizede dersinizi verelim dedik ama daha saldırılar girmeden kaçtınız biz ne yapalım . bak aynı korkaklığınızı bu worlddede görüyoruz keşke kuzeyi seçseydinizde fazla uzamasaydı bu mesele.

küfür etmek sizin gibilere yakışır sende haklısın

DeletedUser49117

Ziyaretçi
ha sizin acınız demek ki bu :D zamanında size yaptığımızı bize yapmaya mı çalışacaksınız :D biz kollayamadık ama belki bizde yaparız diyorsun :D zor be yavrum troll