Simosm --- hallederiz

• Konuyu başlatan OpTimuS Price
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Gerek destek, gerek mis arası derken arkadaşlar haklı, Ceset için ara sıra mis araları yapmışlığınız var.

O zaman sen bu cümlemden ne anlıyorsun arkadaşım iyi oku bir dahakine troll

DeletedUser

Ziyaretçi
Off offf kurtarmaya çalışıyorsun şimdi ama hepten gitti, benim mesajımı alıntı yapıp cevap vermişsin ikinci sayfaya baksana :D

kardesim sor bakayım klanda yetkilerlerden biri kim bana burada masal anlatma bize herhangi bir muttefigimizden ne mis arası nede destek geldi tek bir operasyona baglamıyorum ben bunu pusula ile beraber operasonda toplam 60 köy gitti evet bayagı iyi bir basarı ama biz durmadık pusulaya kaptırdıgımız köyleri almak için 28 köyluk operasyon ayarladık ama operasyonun bilgileri pusula klanına sızdırılmıs bunun duyumunu aldık ne oldu saldırıda askerlerimiz kesildi. Ama ne oldu duzeltiriz dedik korkup pusulaya geçenler oldu bazıları haklı iken geçti ama bazılarının geçme sebeplerini hiç anlamadım teke tekte çok iyi savaslar veriyorduk evet ama sundanda emin ol kime sorarsan kaptan059 sızın klandaki yetkisi ne sana söyler bende sana sunu derim ne ceset ne vuslat gram yardım etmedi size yaptıgımız mis araları sadece kendi klan uyelerimizin birbirine atmıs oldugu desteklerden ibaret yalan söylemem bence gereksiz

Neyse kardeşim sevdim seni :D

LOFA Sifteri

Okçu
Ben seni aynen yanlis anladim ama :):) benim mesaji atmamin nedeni yukaridaki alinti yaptığım arkadaştı

Bu arada teşekkür ederim :)