Simosm & acmyz.

• Konuyu başlatan nemesis43
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser40799

Ziyaretçi
Bak tüm world duysun Ünsal abi. Gerekirse uyumam, gider dışarda tuğla taşırım premium almak için. Ama o herifi yıkarım. Aha buraya yazıyorum. Beklesin beni barbarcı :D :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi
İstediğimi veriyosun bana İsa:) gel sizi Nop klanı çatısı altında birleştireyim tıpkı eski günlerdeki gibi:D hahhha

DeletedUser40799

Ziyaretçi
Bak hiç telaş yapmayın Acmyz klanını. Super bücür yarısını kandırıp köylerini toplar :D :D

Istediğimi veriyorsun derken ?

DeletedUser

Ziyaretçi
isom :D ben varken kimse gelipte kimsenin köyünü bedavaya alamaz tt2

DeletedUser37444

Ziyaretçi
aliyi tetikleriz belki böylece ondan dedim:D o zaten b blanımız nerdeyse 500 kişilik klan bi gecede 5 kişi kalır diye korkuyoruz, gerçi birbirine bağlı bu acemi klanları hep bi ağızdan aynı şeyleri yazıyorlar ama daha aliyle tanışma şansına erişemediler:D

DeletedUser40799

Ziyaretçi
Eğer o super naturali klana aldıysan kalbini kırarım kendal.

aliyi tetikleriz belki böylece ondan dedim:D o zaten b blanımız nerdeyse 500 kişilik klan bi gecede 5 kişi kalır diye korkuyoruz, gerçi birbirine bağlı bu acemi klanları hep bi ağızdan aynı şeyleri yazıyorlar ama daha aliyle tanışma şansına erişemediler:D

Acmyz tehlikenin farkında değil :D :D nicki ne bu arada alişin :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi
bak kaç kişiyiz zaten gözüne çarpar mutlaka:D şaka maka oynadı mı fena oynuyor 17 nop-efsane tayfasının çoğu burda ama asılmıyor bazıları!

DeletedUser40799

Ziyaretçi
Efsaneden filan banane. Klanlarina girmedim diye küsmüştü hasan usta zaten :D Hay Allahım hatırladıkça deli oluyorum. Yapmadıkları kalmamıştı yine köy alamamışlardı. Az mı kestim simyacinin misleri :D
Asyakurduna şunu yazmıştı;
"Dilek Sigarasıni senin için yıkmadım şimdi bizden batır batır köy alıyor" batır batır yazmıştı :D :D offf ne güldüm ya :D
Super Bücür linkli mi aliş bana onu söyle yeter :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi
seni hep akıllanacak mısın diye bekledik aylarca da ondan İsa:D ilk girdiğinde bizim noptan çıkmayacaktın o gece:D

DeletedUser40799

Ziyaretçi
Beni az çok tanıdın benim ne işim olur etrafı mavi olan klanla. Kaldı ki simyaci bana herkeste yarım çiftlik ordu varken full orduyla daldıydı. Patlatmştım. Ve beni tehdit etmişti bir oyuncu ismi vererek ona dalarsan yıkarım diye. Gidip o oyuncunun köyünü aldım diye bu tripleri.

Konuşturma beni şimdi abi, hangisi köy alabildi benden ? Nop kadrosuna yakışmıyor onlar. Bunu bil. Ergen ergen trip attirma bana :D :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi
aaa hasan abi başkadır şu klanlarda onu tanıyıp da hakkında kötü söz söyleyen bir kişi vardır bence o da sensin:) klan üyesini korumuş işte daha ne yapsın, nop kadrosu dediğin nedir ki 3-5 tane vasat oyuncuyuz biz, hasan abi bi kenara nop bi kenara, nop dediğin nedir ki:)

DeletedUser40799

Ziyaretçi
Mütevazi insan :D Benim için sende,simyaci da,natural da,asyakurdu da beni klandan atıp,klan uyeniz atajeande patlayan ordularımi bilip daldığınız gece bittiniz.

Oturup burda seninle muhabbet ediyorsam yaşına olan saygımdandır kusuruma bakma. Unutma,Fullastan beni atan sendin. Biriniz bile dur demedi. Neyse. Yine karşılaşırız.

DeletedUser37444

Ziyaretçi
aynen seni ben attım birini suçlayacaksan o benim işte bunda anlaştık, ortada bi suç varsa ki var büyüğü bende olabilir kabul ediyorum, bi gün sen de beni atarsın İsa yaşı falan filan boşver o defteri en azından bi süre sonra güzel bi şekilde kapattığınızı düşünüyodum ben bu kadar dolu olduğunu bilimiyodum kusura bakma

neyse düşmanın forumuna post kastırdın gece gece bana:)

DeletedUser40799

Ziyaretçi
Post most umrumda değil. :D Ben bu oyunu dert edipte deftere yazmam ki açayım. Sana sadece at talimatı geldi. Hasan abin, aliş,120x120,mikadu vs vs hazırlaması bir optu :D neyse ya banane. Herkes kendi kafasını yaşar. Söz oynarsam geleceğim haritanıza. Hayırlı geceler.

DeletedUser37444

Ziyaretçi
ben oynayacağım beklerim İsa iyi geceler kusura bakmayın acemiler:)

DeletedUser

Ziyaretçi
daha neyin kusuruna bakalım ki :D konusulmuş konusulacaklar bizede kovmak düşmüyo ya :D

DeletedUser46410

Ziyaretçi
Şeker kız Kendiiii :D

Şu savaşta tek istegim saldırı çıktığımız adamlara bakıcılık yapıpta araya girmeyin. Herkes kendi hesabına baksın. Malum fakelerle saklayamam misleri :D simosm klanı 500 kişi var. Kişi başı birer saldırıdan al işte fake gibi gelirsiniz. Ondan sonra Dilek Sigarasi cooort :D

gördük sayıca çok olan doldurulmuş klanları. 4 klanız sadece 200 kişi eder hepside birşekilde referanslı tanıdık arkadaşlar.yarısı elenir kemik kadromuz aynı kalır.
anlamadığım siz gidip geçmişe bakmadan bize karşı rakip olarak nerdeyse sayıları 30 a ulaşan klanları bırakıp ta burada laf atıyorsunuz.
oynayın oyununuzu gerisi tın mın.

yahu simosm klanı word baslamadan kapatacaklar çok hızlılar sayılarına çok güveniyor olmalılar tt2 her iki tarafada başarılar :)

bizi bilen biliyor sende öğrenirsin nasıl bir klan olduğumuzu.
kimseye de biz şuyuz buyuz diye açıklama yapmamıza gerek yok.
oyunuyoruz takılıyoruz bu kadar.
sayıyla oynayacak olsak 10 kadar klanla devam ederiz.
burada atıp tutmayın oynayın savaşsa savaş yeterki seviye düzgün olsun.

DeletedUser

Ziyaretçi
la zaten benim kendi ekibim 5 klan ederdi eleye eleye 3 klan yaptım :D