Simosm & acmyz.

• Konuyu başlatan nemesis43
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46410

Ziyaretçi
dzltm

barbar destekledikleri için nop klanlarına
feyk attıkları içinde rest klanlarına savaş ilan edilmiştir.
raporlar yeri geldikçe savaş bölümünde paylaşılacaktır.
adil bir dünya ve adil savaşlar olması dileklerimizle

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser37444

Ziyaretçi
temelleri tartışılsa da acemiler kuzeyi komple kutuplaştırarak süreci yönetme konusunda başarılı gidiyorlar, bu sayfayı yeni gördüm hayırlı olsun

DeletedUser40799

Ziyaretçi
20. Dünyanın yeni kuralı;

Savaş ilanını ilk veren kazanır. Tebrikler,ta ta ta yendiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Abi fark etmez et düşman su misler bi acılsın ilk isadan başlıycam :D kankim köyünü elleriyle vercek sonra beraber benim hesaba bakcaz :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi
bu da gitmesin elinden yeni hesaba başlarken bi hatırlatma ticketi atmışsındır umarım:) multi görünüyo olabilirsin yine söyle not alsınlar bence

DeletedUser

Ziyaretçi
boşver o benim kardeşim 3 gün ban yemekten kimse ölmez :D her worldde onun sayesinde ban yiyiorum ama o toparlıyo beni :D herşey karsılıklı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
aynen yakında ortak olucaz beraber biraz sermaye biriktirsin residance dikecez :D

DeletedUser40799

Ziyaretçi
Şeker kız Kendiiii :D

Şu savaşta tek istegim saldırı çıktığımız adamlara bakıcılık yapıpta araya girmeyin. Herkes kendi hesabına baksın. Malum fakelerle saklayamam misleri :D simosm klanı 500 kişi var. Kişi başı birer saldırıdan al işte fake gibi gelirsiniz. Ondan sonra Dilek Sigarasi cooort :D

DeletedUser41842

Ziyaretçi
yahu simosm klanı word baslamadan kapatacaklar çok hızlılar sayılarına çok güveniyor olmalılar tt2 her iki tarafada başarılar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Şeker kız Kendiiii :D

Şu savaşta tek istegim saldırı çıktığımız adamlara bakıcılık yapıpta araya girmeyin. Herkes kendi hesabına baksın. Malum fakelerle saklayamam misleri :D simosm klanı 500 kişi var. Kişi başı birer saldırıdan al işte fake gibi gelirsiniz. Ondan sonra Dilek Sigarasi cooort :D

kanki biliyorsun ben ordu dedim mi bana sadece koordinat derler köyünü hedef aldırtma güzellikle ver köyünü gel hesaba beraber bakalım :D sosyal hayatımız olsun bari :D bu teklifi düşün

DeletedUser40799

Ziyaretçi
Sen benden köy al söz bakalım hesaba :D :D

Şaka bir yana ben başka hesap almam, bakmam. Sigarayı görmem lazım kanka :D yoksa supernaturalda teklif etmişti gel köylerini bana ver beraber benim hesaba bakalım diye. Ey gidi super bücür :D :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi
ali kasmaya başlıyor w20de yakın da sayılırsınız karşılaşırsınız mutlaka yine:D