Simosm & acmyz.

• Konuyu başlatan nemesis43
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
simosm
!!!___oper@syon geliyor...___!!!

acmyz.
!!!___acemiler geliyor...___!!!

Ailesi olarak ;

hiçbir klanla diplomasi düşünmüyoruz.

Adi belli olmasi için genel diplomatimiz artemis tir.

Serverda olacak klanlara başarilar dileriz.

DeletedUser

Ziyaretçi
işte bu abi ya birleşmesiz diplomasisiz bir savaş dünyası :))

inş yanılmayız:)

DeletedUser

Ziyaretçi
oyunsa zevkini çıkaralım değilmi:))

saygılar herkese hepiniz cansınız ey milletim:)))

DeletedUser46247

Ziyaretçi
o zaman güneydoğunun hepsini düşman ilan ediyim belli burada da w18 gibi olcak tüm güneydoğuya karsı 2 klan savasıcaz :p

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar:)) bu arada karia ve stan klanlarıda aile gibi göstermişsiniz oyunda sanırım. onlarda diğer klanlarınızmı mütlerinizmi?

DeletedUser46247

Ziyaretçi
hayır oyun başladıgında acemi ve simosm olcaklar :)

DeletedUser38532

Ziyaretçi
diplommasinin olmaması alt klanların = birleşmelerin yine herzamanki gibi çok olacağına alemttir.

keyifli younlar...:)

DeletedUser46247

Ziyaretçi
2 tane maximum alt klanımız var baskada klan olacağını zannetmiyorum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
diplommasinin olmaması alt klanların = birleşmelerin yine herzamanki gibi çok olacağına alemttir.

keyifli younlar...:)

bizi en iyi tanıyanlardansın üstad.

tarzımızı da oyunumuzu da biliyorsunuz.

çizgiyi bozmadan devam!!!

DeletedUser38532

Ziyaretçi
bizi en iyi tanıyanlardansın üstad.

tarzımızı da oyunumuzu da biliyorsunuz.

çizgiyi bozmadan devam!!!

Olması gerken o fakat w10 dan sonra benim izlenimlerim savaşlar artık klanlar değilde kitlesel savaşlara dönüştü serverların üye sayısı azaldıkçada alt klanların çoğalması kaçınılmaz oldu evet her klan başlarken bu tarz düşüncelerle başlıyor fakat sen olması gerekeni yapmaya çalışırken karşı taraf dağılan klanların köylerini müttefikler almasın sorunlar yaşanmasın diye kendi bünyesine alıp kendi içinde sindirp güçleniyor + klan kurup yönetmek çok zor oyuncular klan yönetimin altından kalkamadıkları için kendini ıspatlamış ,isim yapmış klanlara demir atıp kasmanın peşinde benim söylediğim genelleme sadece.
istisnalar elbette olacaktır..
başarılar..

DeletedUser46247

Ziyaretçi
diabloda başlıyor mus duyduguma göre dogru mudur

DeletedUser38532

Ziyaretçi
w20 ye niyetlenmiştik fakat gece modunun olmayışı ve hızı hoşumuza gitmeti bizim yönetim kadrosu yaş ortlaması 25 40 ve evli çoluk çocuk sahibi insalar gece modu olmayan serverlar tam öğrenci ve genç arkadaşlara yarar :)

DeletedUser21797

Ziyaretçi
walla ben bu oyunda cok duydum boyle bastan sadece iki klan olarak mutuz ama oyun baslayinca hic boyle olmuyor hayirlisi diyelim basarilar

DeletedUser

Ziyaretçi
w20 ye niyetlenmiştik fakat gece modunun olmayışı ve hızı hoşumuza gitmeti bizim yönetim kadrosu yaş ortlaması 25 40 ve evli çoluk çocuk sahibi insalar gece modu olmayan serverlar tam öğrenci ve genç arkadaşlara yarar :)

ekip olarak gelemesenizde oynayacak olan gerçek diablolara kapımız açık herzaman.