SHIFT-DELETE Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser41180
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser10656

Ziyaretçi
Öncelikle merhaba arkadaşlar.
Sizlere ilk kez burdan yazıyorum.Saol ablam:D Mikail seni görmek güzel eyw kardeşim. Yazan arkadaşlara fikirleri ne olursa olsun hakaret boyutuna geçmediği sürece teşekkür ederim. pusula ekibiylede ayrı ve aynı saflarda pusula adı olmasada farklı niclerlede çok savaştık onlar bizi tanır biz onları, bu dünyada ilan edilen savaşlara bakıp yolumuza bakıcaz.Herşeyden önce bu sadece oyun unutmamak lazım. Düşmanda olsanız tanışıyosak halinizi hatrınızı sorarız.
Tüm klanlara başırılar dilerim...
Saygılarımla luffy81

DeletedUser17989

Ziyaretçi
Gereksiz tantanaya luzum yok arkadaşlar.
Alacak köy yok diye dövüyodunuz arkadaşlarda bizi düşünerek klan kurmuşlar.
Burdan teşekkürlerimi sunuyorum başarılar dilerim ayrıca.Hayırlı geceler.

(Böyle tartışmalar içine girmem ancak yaptığın genellemenin içine benide kattığın için cevaben yazıyorum.)
Kaybettiğiniz köyleri göz önüne alırsak savaş istatistikleri kısmına hiç bakmamışsın :)

DeletedUser21873

Ziyaretçi
defasnabl... hush senin için destek atmıştı sırf adamla konuşuyoruz merhaba dedi diye, bende köyünü almıştım yada aldırmıştım yanlış hatırlamıyorsam ondan aklımda kalmış yani hush candır :)
Emrew
* böyle bir olay oldu ama senmiydin yoksa başkasımıydı onu tam çıkaramadım, yanlış da hatırlıyor olabilirim :)

klan menfaati ile ilgili ise her zaman savaşırım ama kimse ile dalaştığımı hatırlamıyorum sen harbiden samimi adamdın datdiri senin ne işin var burlarda yav bayadır görmemiştim seni

ayrıca teşekkürler ban candır falan demişsin sizlerde cansınız seviyorum hepinizi :9

defasnabl... hush senin için destek atmıştı sırf adamla konuşuyoruz merhaba dedi diye, bende köyünü almıştım yada aldırmıştım yanlış hatırlamıyorsam ondan aklımda kalmış yani hush candır :)
Emrew
* böyle bir olay oldu ama senmiydin yoksa başkasımıydı onu tam çıkaramadım, yanlış da hatırlıyor olabilirim :)

Ben w13 te saldıraya açık ceza aldım ,bu hesabımı da marvelleus a geçip topladım .Sonra da onga *marvelleus* u topladı :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ali ben hissettiklerimi söyledim forumda hep,zaman gösterecek bakalım neler oluyor :)

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Arkadaşlar maksat muhabbet ya :D

ama ger0nim0 ya da teşekkür ediyorum :) hiç yoktan bu tür cümlelere başkaları gibi değişik cevaplar vermiyor :)