SHIFT-DELETE Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser41180
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Sen de çıktın saldırı. Ben de bu kesin içine 300 balta 20 man koymuştur diye savunmayı çekicem :D

DeletedUser

Ziyaretçi
hahahaha :) ulan pes diyorum :D zamanında az da olsa savaşmış olmanın avantajları mı dezavantajları mı bilemedim :D Çok fenasın samet:D

DeletedUser41180

Ziyaretçi
crespo nun mesajları sağolsun skype muhabbet ederken iyi güldürdü bizi :D Bizim ekibi de klana çağırmasından falan bahsetmiyorum hani

<hani biz yalvaracakmışız ya :D

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Yoo teklif yapılır klana gelecek misin denir. Gelmeyeceğim derse köyleri klana gelir bir şekilde :)

DeletedUser41180

Ziyaretçi
yanlış anlaşılmasın oyunculuğuza falan lafımız yok. ama crespo baya bi kahkaha attırdı bize :D

Köy bu kimilerinden gelir kimilerinden gider :D

DeletedUser2758

Ziyaretçi
yanlış anlaşılmasın oyunculuğuza falan lafımız yok. ama crespo baya bi kahkaha attırdı bize :D

Köy bu kimilerinden gelir kimilerinden gider :D

ben azor ve kalenderleri çağırdım sana ne oluyor ki ?

herkes herkesi çağırabilir

DeletedUser

Ziyaretçi
Çağırma konusunda sıkıntı yok.. Ben de yıldırımı çağıracağım yakında :) Ama küfreder diye çağırmıyorum :D

DeletedUser2758

Ziyaretçi
yok hacı sen bilirsin ne olursa olsun yalvartırım ederim tarzı konuşmam ben , saeros benim adımı kullanma bi daha gidin kendi aranızda eğlenin , canınız sağolsun

DeletedUser41018

Ziyaretçi
Vuslat , İnfaz Dün Mıknatıs Bugün Shift Delete Yarını Mechul . Mert Agzına saglık kıvıra kıvıra :D . Başarılar Saeros özellikle sana :D

DeletedUser2758

Ziyaretçi
Pusula mensubu arkadaşlarımdan ricamdır , başlık altında eleştiri yönünde post atmayın . 2 harf yazmanız bile malzeme oluyor

Klanınız hayırlı olsun başarılar ( . )

yıllar sonra onga ismi dışında bir klan ismi ile oynuyorum umarım başarılı oluruz. görünen o ki pusula ile savaşacağız ilk kez pusula ekibi ile savaşacağım ama barışım yok mmrbarisi bulun klana alın beyler

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Vuslat , İnfaz Dün Mıknatıs Bugün Shift Delete Yarını Mechul . Mert Agzına saglık kıvıra kıvıra :D . Başarılar Saeros özellikle sana :D

Ben diyeceğimi dedim. İsim farklı ekip aynı. Oyun takibin bu kadarsa lafım yok. Temiz temiz oyununuzu oynayın.

DeletedUser

Ziyaretçi
Gereksiz tantanaya luzum yok arkadaşlar.
Alacak köy yok diye dövüyodunuz arkadaşlarda bizi düşünerek klan kurmuşlar.
Burdan teşekkürlerimi sunuyorum başarılar dilerim ayrıca.Hayırlı geceler.

DeletedUser35517

Ziyaretçi
Gereksiz tantanaya luzum yok arkadaşlar.
Alacak köy yok diye dövüyodunuz arkadaşlarda bizi düşünerek klan kurmuşlar.
Burdan teşekkürlerimi sunuyorum başarılar dilerim ayrıca.Hayırlı geceler.

hiç sorma 2haftadır bunun sıkıntısını yaşıodum :) her neyse başarılar...

Klan hayırlı uğurlu olsun .

Onga ekibinden tek sevip ,iyi ayrıldıgım oyuncu luffy81.

keşke Levent'de oyuna gelse,bugün cepten arayacağım ,umarım ulaşırım.

DeletedUser23090

Ziyaretçi
Vallaha ben luffy ciğimi tek geçerim sizde :)) oda benim gibi başbelası o yüzden çok iyi anlaşıyoz :))