SHIFT-DELETE Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser41180
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Mükemmel bir ekiple toplandık. Fazla söze gerek yok closedeyes

DeletedUser

Ziyaretçi
world birinciliği yakışır size arkadaşlar. bu yolda başarılar diliyorum

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Teşekkürler iltifatınız için . Birincilikte gözümüz yok ya bizim ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
bakalım bizden kopan arkadaşlar kaç kere daha klan değişecek :D

başarılar dilerim

DeletedUser

Ziyaretçi
Anlamadığım neden en başından beri dik duramadınızda once kendinizi garantıye aldıktan sonra klan kurdunuz ;

Kimleri kastettiğim gayet açık sanırım, hop hop ordan oraya zıplayanlara :)

DeletedUser35517

Ziyaretçi
korku olmalıydı bence klan adı tam size yakışır!

DeletedUser101

Ziyaretçi
Mükemmel bir ekiple toplandık. Fazla söze gerek yok closedeyes

ahaaha =D mükemmel ekibin iyi yaptığı tek şey kıvırtmak =D hobaaa bir o yana bir bu yana gençlikk yandan yandan =D en fazla 1,5-2 ay değer biçiyorum sizin o mükemmel ekibinizin dağılışına .. aramızdaki adamları temizleyelim .. sizin ömrünüzü kendi defterimize ve kaderinize kısa yazdık .. bizim gazabımızdan kurtulan olursa klanı da belli .. kareas a gidersiniz kıvırrr kıvırrr offf o yandan bu yandan yapa yapa =)

DeletedUser41180

Ziyaretçi
İcraatlar konuşsun beyler seviyeyi düşürmeyelim.

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi

Sizin icraatlarınızı konuşuyoruz biz de zaten şu anda :D

1. Davet iste
2. Klana katıl
3. Asker bas klandan çık
4. Davet iste
5. Klana katıl
6. Asker bas klandan çık
.
.
.

DeletedUser

Ziyaretçi

Seviye neden düşşün yalan mı konuştuk ?

Yada olmayan durumu oldu gibimi gösterdik herkesin oyun duruşu farklı olabilir ama en azından bizim taraftan bu şekilde gözüküyor :)

İcraatlar zaten yakında konuşur sonrasında yalvaranların mesajlarını burda yayınlarız :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben bu klanın çok iyi işler yapacağına inanıyorum kesinlikle. Sebebine gelince daha önceki serverlarda hiç bir şekilde beraberliğini bozmayan kemik bir kadro yönetime girdi.

en son 1 ay önce taksimde bir araya gelmiştik kendileri ile. tural055-ex-en kocatas34-karahan35 vs.. o kadar savaşa rağmen kopmamışlardı. Ayrıca luffy81 emrah abi eski speedden beri oynayan en son w13 de yaptığı işlerle adından söz ettiren oyun bilgi kalitesi yüksek benimde çok iyi tanıdığım birisidir ki üstesinden geleceklerinden hiç şüphem yok.

Ben gönülden bu ekibin ayakta kalması için çaba sarfedeceğim :) Diplomasimiz için de çok uygun güzel bir ekip hahaha:D

DeletedUser

Ziyaretçi
hahahaha :D Olsun ne olacak lan:D sen utanmıyormusun bana saldırı atmaya :D bir de bir tane tek atıyor kamikazedir dedim ayırdım kenara samet çok ayıp çok .