SHELBY VS MASKE

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Son bir kaç gündür hangi iktidarsızla muhattap olsam "senin kimleri yaladığını biliyorum" diyor. Bir tek ben bilmiyorum galiba sorduğumda da söylemiyorlar arkadaş biri gelip anlatsın kimleri yaladığımı bileyim :D
Zaza boş yapma bu arada yüz yüze savaş ilanını görürsün falan ikile hadi ağlama duvarına çevirme başlığı
Uslu bir şirin olursan düşmanımın arkasında tekrar başlayıp intikam ateşiyle bize köy büyütebilirsin

DeletedUser68444

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar bu savaş resmiyete göre 9 gün sürmüştür (Bizim için hiç böyle bir savaş olmadı). İstatistikte 66 farkla kazanmışız gibi görünse de bir çok oyuncu Maske klanını terk edip Sancak klanına geçmiştir ve ya Sancak klanları, Maske kendisinin müttefiği olduğu halde Shelby'e yenildikleri için sirküler mesaj çekerek hepsini kendi klanına davet etmiştir ve gelmeyenleri de vurup toplamaya başlamıştır :) Neyse, zaten şu zazamontana mıdır nedir onun böyle atarlı giderli savaş ilanlarına ve genel forumdaki yazılarına şaşırmıştım. w57ye yetiştirdik kendisini. Orada bol şans dilemiyorum tekrardan birileri tarafından şamarlanması dileğiyle ^^

9631 adlı eklentiyi görüntüle

Dirilişte savaşa dahilse maskenin zayıf kalması normal.

DeletedUser58903

Ziyaretçi
Bu arada maske hangi dünyada oynuyo?

Bu başlığın bence kapatılması gerek..