Shelby vs Arma

• Konuyu başlatan DeletedUser68301
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Cromdan köy alarak benim tek kırmızı çizgimi aşan ve açtığı 93286483245 multiyle klanlar oynamaya çalışan insanları bu oyunda artık istemiyoruz. En kısa zamanda bu savaşın hakkını vererek küçük arma klanlarını bitireceğiz...
Shelby vs arma.png

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Cromdan köy alarak benim tek kırmızı çizgimi aşan ve açtığı 93286483245 multiyle klanlar oynamaya çalışan insanları bu oyunda artık istemiyoruz. En kısa zamanda bu savaşın hakkını vererek küçük arma klanlarını bitireceğiz...
7211 adlı eklentiyi görüntüle

shelbyden kurucu adam dahil bir cok arkdaşı truva olarak cektik ..
sizin eibo yaptıkları affetmiyecegiz.. bizde aynısı size yapacagız ..

we klanı sildiginizden beri gizlice nefrett duydum ...sıra geliyor ...
narcos klanların yarısı arma tarafından yarısı tarafsız bir kacı shelby savaşa girecek
galaksi yarısı tarafsız bir tanesi girdi bile diğerleri bu teklif düşünüyoruz uyuyalım yarın cevap vercekler..

diriliş klan diplomatik hamleler yapılacaktı mesala savaş acagız .. yada bize katılacaklar karar onların biz saygı duyarım ..

eibo klanları son sürat hemen geldiler bana kardes savaş acmışsın bizide koy dedikleri savaş actım ..hadi hayırlı olsun
hbo neden savaşıyorsun onada savaş actım ....

dünya savaşı patlak vermiş gibi gözüküyor diyenler savaş acarım ..

HiziReis

Kılıç Ustası
bizim adımızı geçirmeyin erhan abicim ve diğer klandaki arkadaşlar iyi oyunlar herkese

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Shelby klanlarının kurucularından 2 tanesi benim diplomatik hamlelerimi sorguladığı için klandan attım ve arma klanına geçtiler. Buyrun bakalım kimin kazanacağını göreceğiz...
tepikk.png

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Geleyim alayım canlarını :D
ee tabi yanında 2 saatlik mesafe den mis yiyip 30k savunma atan yok zuluyu özledim bak gökhanın kankası sada .D

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Bu savaşta galaxy müttefik, narcos düşman olarak rol alıyor ve cromun da müttefik eibonun düşman olarak yer alacağını bilerek gözleri dirilişe çeviriyoruz. Eğer bir taraf seçmezlerse iki taraf da savaş açar

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
shelbyden kurucu adam dahil bir cok arkdaşı truva olarak cektik ..
sizin eibo yaptıkları affetmiyecegiz.. bizde aynısı size yapacagız ..

we klanı sildiginizden beri gizlice nefrett duydum ...sıra geliyor ...
narcos klanların yarısı arma tarafından yarısı tarafsız bir kacı shelby savaşa girecek
galaksi yarısı tarafsız bir tanesi girdi bile diğerleri bu teklif düşünüyoruz uyuyalım yarın cevap vercekler..

diriliş klan diplomatik hamleler yapılacaktı mesala savaş acagız .. yada bize katılacaklar karar onların biz saygı duyarım ..

eibo klanları son sürat hemen geldiler bana kardes savaş acmışsın bizide koy dedikleri savaş actım ..hadi hayırlı olsun
hbo neden savaşıyorsun onada savaş actım ....

dünya savaşı patlak vermiş gibi gözüküyor diyenler savaş acarım ..

Bu arkadas yabancı mı? google translate le türkçeye çeviriyor gibi bir hali var. Bütün cümleler düşük ve anlamsız. :D