Shelby Veda

Arcanum

Acemi
Öncelikle en son oynamış olduğum W17'den yıllar sonra ilk defa W70'de shelby klanı ile tanıştım başlarda biraz pişmanlık gibiydi sonra pastayı yedikçe içerisinde ki çikolata tadı bağlılık yaptı:) W70 bırakmış bulunmaktayım birlikte mücadele vermiş olduğumuz vuslatta ki dostlara selam olsun gerek diplomasi gerek sohbet açısından her iki tarafta bence duruşunu bozmadı world'ü kim kapatır bir fikrim yok fakat shelby üyelerine Happani hariç teşekkür ederim (katlama açtığımda barbar köyden attığın 1klık hammaddeni unutamıyorum:) açıkcası bu worlde giriş sebebim lucifer ve bulgunun haritadan silinişini görmekti nitekim gölgeden ibaretler:) Mücadeleye devam eden klanlarlara başarılar dilerim saygı ve sevgiyle Allah'a emanet olmanız dileğiyle belki bir sonraki dünyalarda yeni dostluklar ediniriz sağlıkcakla kalın. sürçülisan ettiysem affola.

Lorien ;)

Matekşahin buradaysan başka dünyalarda karşılaşmayı umuyorum hocam:)

Browser oyunları pek sevmem fakat klanlar ortamı gerçekten çok başka buradan yönetim ekibine de teşekkür ederim.

e7ec91ea496de5f66affafc4b68a3d4a.jpg

Happani

Yasaklı
Shelby kim siliyor hayal mi görüyorsunuz vuslat içten fethetmek ve içerde bir ekip var o belki shelby istemez
Kankam ergenlik zamanlarımda sanaldan bir Rus ile flört ediyordum kıza Türkçe öğretmiştim dediklerini anlayabiliyordum. Ama bu mesajı anlayamadım xd @burakaan kötü bir şey mi dedi ?

burakaan

Baltacı
Kankam ergenlik zamanlarımda sanaldan bir Rus ile flört ediyordum kıza Türkçe öğretmiştim dediklerini anlayabiliyordum. Ama bu mesajı anlayamadım xd @burakaan kötü bir şey mi dedi ?

kankam keşke anlayabilseydim ben de sana yardımcı olsaydım yoksa anlaşılsın diye yazmamış zaten kral :D @Sakaryale54* neden ciddiye alıp cevap vermiş onu bile anlamadım bence @Sakaryale54* teke tek vs gelsin