Shelby Company Limited

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Ersingltkn

Okçu
Herkese merhabalar, tanıtımın başında söylediğim gibi w68'e girmeyerek verdiğimiz "ne olursa olsun 69'a gireceğiz" sözünü tutmak için özellikleri beğenmesek de buraya girme kararı almıştık lakin oyun yöneticilerinin bizim isteklerimizi asla umursamamalarıyla birlikte "oyuncu davet et" özelliğini kullanabilmek hakkındaki sorularımıza da asla yardımcı olmayarak "girince öğrenirsiniz" tarzında verdiği cevaplar sayesinde uyguladığımız stratejiyi göz göre göre hiç ettikleri ve bizi dımdızlak ortada bıraktıkları için worlde girmekten vazgeçtiğimizi bildirmek isterim. 6'sında açılacak worldü normalde 1 hafta önce duyurmanız gerekirken 2'sinde duyurarak ve böylesine ışınlanma olmayan önkayıt stratejisi yapılması gereken bir worldde duyurudan hemen 1 gün sonra önkayıt açarak bana bu boşu boşuna bir hiç uğruna verdirdğiniz mesai ve zaman kaybı için emeği geçenlerinizin hepinize ayrı ayrı çok çok teşekkür ederim. Aile klanı istemiyorsanız söyleyin sizin istediğiniz sayıda girelim, bunu daha önce yaptık. Siz kendiniz pür pak olmazsanız hiçbir oyuncudan illegal işler sizin insiyatifinizde vs vs diye bir beklentiye giremezsiniz. Bu dünyayı alın kiminle kaç oyuncuyla ne yapıyorsanız yapın. Önceki dünyada yaptığım gibi bu sefer "w70'de ne olursa olsun görüşürüz" diyemiyorum çünkü hem çok öfkeliyim hem de heves meves kalmadı. Kurulduğumuz takdirde yardım etmeye gelecek olan herkese çok teşekkür ederim varlığınızı hissettirmeniz yeter. Cümleten Allah'a emanet
bence gayet mantıklı karar bir sürü insanı peşinden bilinmeze sürüklemektense daha çok zevk alabilicekleri bir dünya için bekletmeleri gayet doğal ve bir yöneticinin öncelik vermesi gerektiğini düşündüğüm karar. aksi verilen kararlara köstek olmak yerine bir kere saygı duymayı öğrenmemiz gerekiyor.

-Skinyy pete

Durum
Konu yanıtlara kapalı.