Shelby Company Limited

• Konuyu başlatan DeletedUser68301
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Şebley, şebeley falan artık düşmanlarımızın saçmalama güçlerine göre değişiyor ismimiz :p

DeletedUser67101

Ziyaretçi

kanka yorulmuyon mu yha umhurdan yazıyon değişiyon ybaydi den yazıyon değişiyon yetmemiş gibi ınexorable dan yazıyon ama senin kalemin olduğu çok belli istersen benim aylık premium hesap hesap yöneticisi hammaddeleri karşıla oyunda da forumda herkesle kapışıyım sende biraz dinlenmiş olursun

DeletedUser67878

Ziyaretçi
kanka yorulmuyon mu yha umhurdan yazıyon değişiyon ybaydi den yazıyon değişiyon yetmemiş gibi ınexorable dan yazıyon ama senin kalemin olduğu çok belli istersen benim aylık premium hesap hesap yöneticisi hammaddeleri karşıla oyunda da forumda herkesle kapışıyım sende biraz dinlenmiş olursun

Oha forumun en popüleri benim galiba :D

Brskr-RTV

Hafif Atlı
Hala k35 den geleceksin :D:D aman dikkat et bu Dünyada da baska klanlarda sürünme. Ders almisindir umarım

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Biz başka klanlarda hiçbir zaman sürünmedik. Hücuma geçtik ve çoğuyla abili kardeşli olduk. Yukarıda senin klanından bir insan gelip başarı dilemişken ve ben cinin w50 başlıklarına hiçbir şey yazmamışken bu yaptığın çok manasız :)

Brskr-RTV

Hafif Atlı
O arkadaş artik benim klanimda değil dimi barbo @Tombombad1l :p

Yazmakta bir zarar görmüyorum ki istersen yaz 50 de banane ne yazcaaksin ki zamaninda yazdın Bos yazdın bak hala diyorum k35 den kafamiza vura vura geliyordun ya hâla bekliyorum :p

Ek olarak şakası bir yana başarılar tabi:rolleyes: