Server Kapanış

• Konuyu başlatan DeletedUser57968
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57968

Ziyaretçi
Merhaba iyi günler.

Classic world bitiş şartları hakkında sorularım var.

Sanırım istenilen şartlar oluştu anatol klanlarından başka kimse kalmadı dünyada , yani istenilen başarı elde edilmiş anladığım kadarıyla ?

120 gün sürenin mutlaka dolmasımı gerekiyor.

Server ne zaman yenilenecek forumu araştırdım ama herhangi bir bilgi bulamadım?

DeletedUser

Ziyaretçi
mod ların uygun gördügü zamandada kapanabilir

DeletedUser

Ziyaretçi
Modlarin insafina kalmis..c3 kapansin diye yirtindi millet ama bi yarari olmamisti zamaninda..

DeletedUser47380

Ziyaretçi
ne 90 gün bekleniyor nede hemen yenileniyor :)

DeletedUser38381

Ziyaretçi
heralde tam olarak %80 i görünce kapanır.

DeletedUser51849

Ziyaretçi
Modlar bi göz atsında artık inceden kapanışı versinler :)

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Kapanışa benim bile yetkim yok. Modların nasıl olsun :)

Lloyd

Casus
Merhaba iyi günler.

Classic world bitiş şartları hakkında sorularım var.

Sanırım istenilen şartlar oluştu anatol klanlarından başka kimse kalmadı dünyada , yani istenilen başarı elde edilmiş anladığım kadarıyla ?

120 gün sürenin mutlaka dolmasımı gerekiyor.

Server ne zaman yenilenecek forumu araştırdım ama herhangi bir bilgi bulamadım?

kural kuraldır, günü saati dolar barış modu girer ve TL değerlendirir kapatır yada eziyet eder barış modunda bekletir :)
w16da tüm şartlar tamamlanıp belirtilen sürenin dolmasını bekledik oda tamamlandıktan sonra iki katı kadar daha beklemiştik barış modunda. sanırım dünyayı kapatmak hüzünlü bir durum vedalaşılamıyor :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Anatol klanları istenilen yüzdeyi elde etti ama 2 klan olarak yaptı tek klanla %80 alması gerekli 1 haftaya büyük ihtimal olur. Onun dışında da 120 günmüydi 90 günmüydü bekleme süresi onun dolması beklenmiyor sanırsam taleplerin en çok arttığı dönemde açılıyor yeni klasik

DeletedUser54286

Ziyaretçi
artık kapansın yenisi açılsın diye bekleyen de yok gibi c4 clasiğin sonu oldu bence 3 klan birleşip tek klanda nerdeyse savasmadan kapandı ..fazlada takip etmedim ama yanılıyormuyum..

DeletedUser

Ziyaretçi
artık kapansın yenisi açılsın diye bekleyen de yok gibi c4 clasiğin sonu oldu bence 3 klan birleşip tek klanda nerdeyse savasmadan kapandı ..fazlada takip etmedim ama yanılıyormuyum..

Sun Tzu der ki savaşı önce zihninde kazanırsın. Savaş başladığında ya çoktan galipsindir ya da malup. Ben her savaşa Galip girerim savaş başladığında rakibimin de bunu farketmesi uzun sürmez. Kısaca savaş olmadı erken pes ettiler. Ya da çabuk yenildiler, onun kararını izleyiciler versin.

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
ayni gorusdeyim klasiklerde savaşlar konusulurdu ancak kuzeyde dofu bati savasi yapilirken guneyde savas olmadi. yenilen rakiplerde savaslarda en kotu klasikti. ustelik bu klasikte yasananlarda insani soguttu.

DeletedUser

Ziyaretçi
c5e de aynı zihniyette gireceğim muhtemelen :D yine yoğun çalışıyorum savaşmaya vakit yok :D
upload.png

DeletedUser47380

Ziyaretçi
c5 e değilde c6 ya şöyle sağlam bi kadro sokar dostu düşmanı davet ederiz diye düşünüyorum böyle az klan olunca zevki çıkmıyor karşında en azından bi pusula olucak :D