Server Kapanış

• Konuyu başlatan DeletedUser57968
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47380

Ziyaretçi
udw rest pusula nop simosm girilsin dunyaya ne klasik olur bee

udw-rest-simosm ekibinde ortak oyuncular var ekipler baya bi süzülür, aynı şekilde nop-pusula da da ortak oyuncular var :)

ben onun yerine udw-pusula ve en çok klasikte merak ettiğim alarm ekibini birde ekstradan 1 klan daha olsa 4 klan şeklinde süper bir dünya olur diye düşünüyorum :)

sen eksik kal :)

Bu dünyanın kapanmasının en az 4 ayı var. Yüzde 80'in tamamlanması 1 ayı alır. Kalan süre de 90 gün beklenmesi.

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
udw-rest-simosm ekibinde ortak oyuncular var ekipler baya bi süzülür, aynı şekilde nop-pusula da da ortak oyuncular var :)

ben onun yerine udw-pusula ve en çok klasikte merak ettiğim alarm ekibini birde ekstradan 1 klan daha olsa 4 klan şeklinde süper bir dünya olur diye düşünüyorum :)

haklisin ama c2 de guzel olduydu

DeletedUser55960

Ziyaretçi
en guzel klasik
guney dogu rest ve udw birlesir.
kuzey dogu no panic
kuzey batı pusula
guney batı ALARM

REST ve UDW zaten klasikte kardeş gibiler. udw baslamadiginda udw liler restte, rest baslamadiginda restliler udw ye geciyor.

DeletedUser55960

Ziyaretçi
baslamak ister ama baslayacagini sanmam.
restliler c2 de guney doguda basladilar
udw de c3 de gunry doguda basladilar.

DeletedUser

Ziyaretçi
mustafa idi değil mi adın :D eğer değilse kusura bakma :) eğer o ise pusula zaten bu gidişte 1 yıl değil belki 2 3 yıl kurulmaz gibi :D

DeletedUser58282

Ziyaretçi
Evet benim, belli olmaz bu işler ama 1 yıl yolu var gibi rahat. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
valla şuan anatol iyi gidiyor belki cs5 de de kurulur anatol belli mi olur :D

DeletedUser24418

Ziyaretçi
kural kuraldır, günü saati dolar barış modu girer ve TL değerlendirir kapatır yada eziyet eder barış modunda bekletir :)
w16da tüm şartlar tamamlanıp belirtilen sürenin dolmasını bekledik oda tamamlandıktan sonra iki katı kadar daha beklemiştik barış modunda. sanırım dünyayı kapatmak hüzünlü bir durum vedalaşılamıyor :)

valla ya boşu boşuna beklemiştik :D

DeletedUser24418

Ziyaretçi
artık classic de farklı isimle oynayacağım,zaten yurtta kalıyorum vakit geçmiyor :( classic de sabahlarız..yurtta arkadaşlar ile sabah 5 e kadar muhabbet edip sabah derste uyuyorum hiç olmazsa classic de bir anlamı olsun öyle değil mi :)

DeletedUser55049

Ziyaretçi
C4 ten çok sıkıldım ben ya :D çıkıp vursam mi yine :D

Şaka bi yana C4 gerçekten fazlasıyla berbat bir dünya oldu. C5 4 ay sonra açılırsa gelirim yok daha erken açılırsa bende yokum bizim ekipte gelmez heralde