SERENITY

grimandalina

Mızrakçı
Selam, çok az takılıp, gideceğiz. Lakin gitmeden bazı şeylerin bilinmesini istiyoruz.

Her şeyden öte, bir oyun uğruna
-aile değerlerine küfür eden,

-rakip düşmanlara whatsapp
gruplarında çeşitli küfürler sallayan,

-keyif için oynanan bir oyun içinde gereksiz ego ve kibirden boğulan,

-tek derdi dünyada isim yapmak olan ve bunu asla pozitif olarak başaramayan,

ve

-kişisel olarak benim arkamdan “250 gr” yakıştırmasını yapan,

Adının tüm özelliğini taşıyan Kolpa ekibi Düşmanımızdır.

Oyundan ulaşmaya çalışmayın. Her türlü oyunu bırakan arkadaşından kullanıcı adı şifre alan bu ekibin şikayet etmesi üzerine bağlantı paylaşımımın açık olduğu ve oyunu oynamayan kız kardeşimle 3 günlük saçma bir ban yediğim için canım sıkıldı ahaha :p

BatuhanYldzq

Acemi
Bu oyunda insan seçmek hep zor olmuştur zaten. Kendileri için başkalarını kullanırlar genelde ve oyun sonuna doğru da dostumuz dedikleri kişileri toplarlar ve "oyunu oynadım" derler. Adamlık klanlarda hiç olmadı ki burada bir fark olsun:)

Her zaman söylemişimdir bu bir oyun. terbiye ve saygı çerçevesini geçmek kaliteyi düşürür başka bir getirisi olmaz gün geçtikçe oyun karakterini kaybettirtiyor insanlara ama önemli olan asıl burada saygınlığını ve karakterini kaybetmemen oyundan zevk alıp eğlenmeyi bilmen tabi gün gelecek köyünü kaybedeceksin yeri gelecek köy alacaksın ama bir kadının arkasından bir insanın aile değeri hakkında böyle saygısızca konuşmayacaksın.

GermanBaby

Baltacı
Oyun biter, aileler , kuzenler , multiler, küfürler , botlar bitmez kısacası oyunda ne kadar ahlak ve etik dışı şey varsa her dünya gelir , bir tek oyun gelmez, çok şükür zamanında keyfimizi aldık , keşke o vakitlerde seninle de oynasaydik
ja ahahaha kendimi yıldız tilbe gibi hissettiğim ve ibrahim tatlısesimi aradığım zamanlar tüh:D

taurion

Acemi
klandaşlarının askerleri ile kendi köylerini savunup sadece köy toplama planları yapanlarla oyun oynamıyoruz :) en kötü oyunu karantinadan erken bitiririz.

grimandalina

Mızrakçı
Maalesef fırsat olmamış, ama senin içinde olduğun bir kavga bizi tanıştırmis bu arada başlık sahibi olayı yeni duydum kafana takmana değmez umarım bu dünyada intikamını alırsın
Kafama takacağım bir durum değil tabiki. Sadece, youtube videoları çeken tabeworn’a başkalarının onlara ettiği küfrü kınayıp ileten bu ekibin, aslında bir bakıma aynı olduğunu söylemeye çalışmak istedim. Bir kadının arkasından 250 gr diye aşağılamak, mide bulandırıcı. Ki kendilerine karşı şimdiye kadar herhangi kötü bir söz, davranışta bulunmamama rağmen.

Kafama takacağım bir durum değil tabiki. Sadece, youtube videoları çeken tabeworn’a başkalarının onlara ettiği küfrü kınayıp ileten bu ekibin, aslında bir bakıma aynı olduğunu söylemeye çalışmak istedim. Bir kadının arkasından 250 gr diye aşağılamak, mide bulandırıcı. Ki kendilerine karşı şimdiye kadar herhangi kötü bir söz, davranışta bulunmamama rağmen.
Onlara sorsan buranın en ahlaklı, en namuslu, enlerin en klanı onlardır ama gel gör ki uygulamaya geldiğinde işler degisiyor. Şu oyunu oynayan kitlenin bir kısmı gerçekten muazzam oynuyor ve herkese karşı saygılı efendi, ama diğer kısmı ya çocuk ya da zihinsel olarak birey olma evresini geçememiş insanlar, sıkıştığında küfür eden bel altı muhabbet yapan her zaman haksizi savunan illegal işleri hep seven gözünü oyun bürümüş insanlara faydası olmayan solucandan hallice olan varlıklar , birde bunların parazitleri olan şak şakcilari var , ben gerçekten sallamıyorum bile çünkü reel hayatta zavallı bunlar, o yüzden sende şaşırma maalesef ortam böyle.

GermanBaby

Baltacı
Onlara sorsan buranın en ahlaklı, en namuslu, enlerin en klanı onlardır ama gel gör ki uygulamaya geldiğinde işler degisiyor. Şu oyunu oynayan kitlenin bir kısmı gerçekten muazzam oynuyor ve herkese karşı saygılı efendi, ama diğer kısmı ya çocuk ya da zihinsel olarak birey olma evresini geçememiş insanlar, sıkıştığında küfür eden bel altı muhabbet yapan her zaman haksizi savunan illegal işleri hep seven gözünü oyun bürümüş insanlara faydası olmayan solucandan hallice olan varlıklar , birde bunların parazitleri olan şak şakcilari var , ben gerçekten sallamıyorum bile çünkü reel hayatta zavallı bunlar, o yüzden sende şaşırma maalesef ortam böyle.
Doğukan Bey peki şey diyebilir miyiz , hayattaki tek başarısı “sayıca büyük bir klanın başında emirler yağdırıp istediğini yapmak” olan olan bu insanların oyun dışında burda yansıttığının aksine sönük ve bastırılmış duygularının arasında boğuluyor olmasını o_O

Doğukan Bey peki şey diyebilir miyiz , hayattaki tek başarısı “sayıca büyük bir klanın başında emirler yağdırıp istediğini yapmak” olan olan bu insanların oyun dışında burda yansıttığının aksine sönük ve bastırılmış duygularının arasında boğuluyor olmasını o_O
yani tam manasıyla %100 bu, eminim ki hayatları boyuncada hep böyle olmuştur, toplumdan soyutlanmışlardır. kalabalığın arkasında saklanmışlardır, olaylar karşısında suspus olup korkmuşlardır, yani gerçek hayatta gık diyemeyenler burada herkese aslan kaplan kral kesiliyor. ve gerçekten milletimizde kabullenme sorunu var, zaten bir yerlere gelemediysek hep hatamızı kabullenememe ve bencillik yüzünden

DeletedUser68297

Ziyaretçi

Tabeworn udw videoları çeken, udw öven, udw sevicisi bir arkadaş. Analiz yapacağım diye video açıp haritada gezinip duran, kendisine gelen her mesajı sanki büyük bir ifşaymış gibi anlatan 3 gün sonrada bu yalanmış yanlışmış hatalı oldu diye açıklama yapan birisi. Ne onu ne onun seviciliğini yaptığı klanı, ne de senin canını sıkanları kafana takma.İnsanlar kişiye göre ahlak benimsemiş durumda sevdiği insan olunca "Ayıp" başkası olunca "Gülücük,kalp,kalp" modunda :)

DeletedUser49541

Ziyaretçi
Tabeworn udw videoları çeken, udw öven, udw sevicisi bir arkadaş. Analiz yapacağım diye video açıp haritada gezinip duran, kendisine gelen her mesajı sanki büyük bir ifşaymış gibi anlatan 3 gün sonrada bu yalanmış yanlışmış hatalı oldu diye açıklama yapan birisi. Ne onu ne onun seviciliğini yaptığı klanı, ne de senin canını sıkanları kafana takma.İnsanlar kişiye göre ahlak benimsemiş durumda sevdiği insan olunca "Ayıp" başkası olunca "Gülücük,kalp,kalp" modunda :)
Adamın udw sevmesi, övmesi ahlaksızca bir şey mi? grimandalina'nın canını sıkan tabeworn muymuş ki onu kafaya takma diyorsun. Post çok tuhafıma gitti nasıl bir düşmanlığın var adama da alakasız bir yerde onu yermek için malzeme bulmaya çalışıyorsun.

Konuya dönecek olursak, olayın özünü bilmiyorum eğer haklıysanız umarım hakkınızı alırsınız başarılar :)

grimandalina

Mızrakçı
Adamın udw sevmesi, övmesi ahlaksızca bir şey mi? grimandalina'nın canını sıkan tabeworn muymuş ki onu kafaya takma diyorsun. Post çok tuhafıma gitti nasıl bir düşmanlığın var adama da alakasız bir yerde onu yermek için malzeme bulmaya çalışıyorsun.

Konuya dönecek olursak, olayın özünü bilmiyorum eğer haklıysanız umarım hakkınızı alırsınız başarılar :)
Evet orda yanlış anlaşılmayı istemem. Sözlerimde hiçbir şekilde tabeworna gönderme, ima yapmadım. Kendisini tanımıyorum. Sadece bu dünya ile ilgili adama sürekli ifşa paylaşıyolardı. Aaa annemize küfür etti diyen şahısların, edep konusunda çok da bir farkının olmadığını yansıtmak istedim. Öte yandan teşekkür ederim:)