Self-updating maps

• Konuyu başlatan DeletedUser61772
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61772

Ziyaretçi
Update time: UTC 00:00. Maps are already zoomed in for better view and entrace requirements are lowered. Let me know if you want to include any tribe families.

Tribe K Dominance

topktribes.png

Top 15 Tribes

toptribes.png

Top 15 ODA

topkaplayers.png

Top 15 Players

topplayers.png

Top nobling tribes in last 24h

topnoblers.png

Player K Dominance

topkplayers.png

Fastest noblers/day

fastnoblers.png

Average points/player

topavgtribes.png

DeletedUser

Ziyaretçi
evet herkes burayı okusun bilsin özellikle kene klanı mensupları okusun.oyun adım gunalper k33 te 6 kişilik bir klanım var.kene klanları 15 klandan oluşan altta ceset üstte violinle müt solunda rakip olmayan etrafını 15 klan olduğu halde mütlerle çevirmiş boş köy toplayan bu klanın vogue adındaki oyuncusu beni iki kere casuslayıp başarı sağlayamayınca bu arada benim klan 6 kişi ve benim bir köyüm var.korkak oluşlarından mütevellit klan arkadaşıma keneye almak karşılığında benim askerlerimi söylemesini teklif etmiş ondanda başarıya ulaşamayınca kıtada bulnan diğer küçük bir klan olan adas klanından üyeleri kendine bağlamış ve onların eski başkanı olan ayıboğan adlı oyuncu ile yaptığım bir konuşmada geçen gavat kelimesi için beni şikayet edip hesabımın süresiz ban yemesine sebep olmuştur.eminim kendisi köyüme şuan rahatça casus çıkmıştır ve alacaktır :) ey myw adlı arkadaş klanı kurmuşsun yazarsın eski dostlukları yad ediyoruz diye yazarsın biz delikanlıyız diye ve diğerleriniz.o zaman 15 klan kurup o kadar müt yapıp dünyanın yarısını kaplarken 6 üyeli bir klanın tek köylü başkanına gücünüz yetmedi de böyle alçakça saldırıyorsunuz ? herkes bilsin istedim bilsin ki ne oldukları belli olsun.benim emeğim bir gavat kelimesi yüzünden çöpe gitti.keşke biraz onurlu davranıp bu kadar korkak olmayıp süzgünce savaşsaydınız.yazık.

kene famly falan filan

Tanımsız

Okçu
evet herkes burayı okusun bilsin özellikle kene klanı mensupları okusun.oyun adım gunalper k33 te 6 kişilik bir klanım var.kene klanları 15 klandan oluşan altta ceset üstte violinle müt solunda rakip olmayan etrafını 15 klan olduğu halde mütlerle çevirmiş boş köy toplayan bu klanın vogue adındaki oyuncusu beni iki kere casuslayıp başarı sağlayamayınca bu arada benim klan 6 kişi ve benim bir köyüm var.korkak oluşlarından mütevellit klan arkadaşıma keneye almak karşılığında benim askerlerimi söylemesini teklif etmiş ondanda başarıya ulaşamayınca kıtada bulnan diğer küçük bir klan olan adas klanından üyeleri kendine bağlamış ve onların eski başkanı olan ayıboğan adlı oyuncu ile yaptığım bir konuşmada geçen ***** kelimesi için beni şikayet edip hesabımın süresiz ban yemesine sebep olmuştur.eminim kendisi köyüme şuan rahatça casus çıkmıştır ve alacaktır :) ey myw adlı arkadaş klanı kurmuşsun yazarsın eski dostlukları yad ediyoruz diye yazarsın biz delikanlıyız diye ve diğerleriniz.o zaman 15 klan kurup o kadar müt yapıp dünyanın yarısını kaplarken 6 üyeli bir klanın tek köylü başkanına gücünüz yetmedi de böyle alçakça saldırıyorsunuz ? herkes bilsin istedim bilsin ki ne oldukları belli olsun.benim emeğim bir gavat kelimesi yüzünden çöpe gitti.keşke biraz onurlu davranıp bu kadar korkak olmayıp süzgünce savaşsaydınız.yazık.

kene famly falan filan

Küfür edip kendini haklı mı çıkarıyorsun ? Çok şeyapma

DeletedUser

Ziyaretçi
haha neyın kafası bu ban yedıgınden bile haberım yok:D :D rezerve sorunu yuzunden sana mıslerı cıkmadım o kadar gun buda kendıne yormus korktu falan :D
Arkadasına bısı teklıf etmedım kendı yalvar yakar davet ıstedı verdık,kufurlu mesaj muhabbetınden ıse haberım dahı yok ki arkadasın klana gırıp senı rezervelemeseydı misleri cıkıyordum sana
ya zaten sana neden cevap verıyorsam :D her koy verenın hayal dunyasıyla ugrasıcaksak oho,

DeletedUser

Ziyaretçi
ahmet450 mesajı buraya kopyalayacak.nasıl teklif ettiğini de herkes görecek.kendiside yazacak durumu.sen de bidaha buraya mesaj yazacak beni karalayacak burda sırıtacak olursan önce numaram orda beni bi ara öyle bi sırıt bakalım.

DeletedUser

Ziyaretçi
sen kelle gibi sırıt diye emek para harcamıyoruz biz.

Luciferr

Dük
aile klanlarına göre guncel haritalar ne zaman duzenlenıcek acaba ? Bu konuda bilgisi olan modlarımız var ise bizi de bilgilendırebilir mi acaba ?