Selamün Aleyküm Cümleten

• Konuyu başlatan DeletedUser64691
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64691

Ziyaretçi
Hayırlı Ramazanlar Cümleten . Ben sert çocuk hesabinin asıl sahibi Emre. Bu oyunu senelerdir vaktimiz olduğu sürece oynamaya çalıştık ama oyun olduğunu hicbirzaman unutmadık . Kardesimin düğünü olduğu için bana operasyon yapılmadan 1 . ay once bırakmıştim hesab silecektim ki arkadaşlar dursun biz aramızda idare ederiz dediler .Bu konuşmayı burda yapma gereksinimi duydum ki beni kimse yanlış tanimasin bir operasyon yedi oyunu bıraktı demesinler savastigimiz saman ekibi sinira nasıl yerleştiğimi hesap bendeyken 1 tane boş yere koy almadığı mı bilirler sınırdan .Zaten bizi hangi klanda olursa olsun bilen biliyor ,bilmeyende arkamdan ileri geri konuşan da kendi gibi bilir . Lafı uzatmayacam ama oyun olduğunu unutmayın saygı çerçevesinde oynayın .Tekrardan hayırlı ramazanlar ,iyi oyunlar cümleten ...

DeletedUser59546

Ziyaretçi
Hayırlı Ramazanlar Cümleten . Ben sert çocuk hesabinin asıl sahibi Emre. Bu oyunu senelerdir vaktimiz olduğu sürece oynamaya çalıştık ama oyun olduğunu hicbirzaman unutmadık . Kardesimin düğünü olduğu için bana operasyon yapılmadan 1 . ay once bırakmıştim hesab silecektim ki arkadaşlar dursun biz aramızda idare ederiz dediler .Bu konuşmayı burda yapma gereksinimi duydum ki beni kimse yanlış tanimasin bir operasyon yedi oyunu bıraktı demesinler savastigimiz saman ekibi sinira nasıl yerleştiğimi hesap bendeyken 1 tane boş yere koy almadığı mı bilirler sınırdan .Zaten bizi hangi klanda olursa olsun bilen biliyor ,bilmeyende arkamdan ileri geri konuşan da kendi gibi bilir . Lafı uzatmayacam ama oyun olduğunu unutmayın saygı çerçevesinde oynayın .Tekrardan hayırlı ramazanlar ,iyi oyunlar cümleten ...

yani ne istiyorsun konuya gir promusun sendemi altarın oğlu tarkanlardansın.?

DeletedUser64691

Ziyaretçi
Anlama sıkıntım var galiba konu yok ortada yazık gerçekten

DeletedUser59546

Ziyaretçi
Anlama sıkıntım var galiba konu yok ortada yazık gerçekten

oyundan mesaj yazıp sana vereceğim sert cevaptan dolayı engelemeye benzemez bu forum burda saf ayağına oynama önce birinin hakkında atıp tutuyorsan onun hesabını vereceksin..

DeletedUser64691

Ziyaretçi
Selo başkan nickli sen in ismin patron sa eğer haklı olarak hakkinda duyduklarımdan sonra hakkında dusunecekler imde konuşacağım da belli bizi bilen bilir sen kafanı yorma tartışma konusuda açma

DeletedUser59546

Ziyaretçi
Selo başkan nickli sen in ismin patron sa eğer haklı olarak hakkinda duyduklarımdan sonra hakkında dusunecekler imde konuşacağım da belli bizi bilen bilir sen kafanı yorma tartışma konusuda açma

Evet benim w38 PATRON bu kadar düşük seviyede birisin senle tartışmaya girmem çünkü karşımda insan yok hadi şimdi ikile düğün lemi ilgileniyprsun ne yaparsan yap buralarda dolaşma velet..

DeletedUser63971

Ziyaretçi
Feryatın arkasından ergenin birisi 10 güne yetkilerini alıcaz siz cok muhattap olmayın demişliğide vardır.

DeletedUser55532

Ziyaretçi
Oyundaki Şaman forumları ölmüş durumda, casus felan muhabbetinden dolayı kimse yazı yazmıyor forumlara. Casusları da bulmuştum oysa ki SAB daki bazı şeylerden yoksun kişilerden biriymiş. Velhasıl kelam burayı sevdim, aksiyon filmi oynayan sinema tadında :)

DeletedUser43905

Ziyaretçi
aksiyonu çok bol forumda durgunlaştı artık buralarda :D

DeletedUser64675

Ziyaretçi
Sert çocuk iyi oyuncudur ben bilirim ama opta hesap kimdeyse leblebi gibi köy verdi ona burdan kalp yolluyorum ❤️

DeletedUser63833

Ziyaretçi
Ama dune kadar feryat gokhanforevir mi ne hakkinda okadar laf diyip onlarla ayni cuvala girmek iyi bir duygu sanirim cünüp...

DeletedUser64675

Ziyaretçi
Gökhanla feryatla aynı yere gircek kadar alçalmadım böyle bişey yaparsan söyle bende olayları sizin kadar biliyorum daha 10 dk önce gökhandan köy aldım akşam gökhanın tapınaklı köyü düşmesin diye feryat klana almıs ben böyle bişeyi misler ziyaret edince öğrendim