sedatdiyebiri

tolqahan*

Mızrakçı
hala edep sorunu yasiyosun olm!

yavuza ve bize kufurler ettiniz diye burda defalarca tartisma yasandi efendi olmak parayla degil aile terbiyesi diye konusuyosun ama sende aile terbiyesinden yoksun kalmissin etki tepki yapma

kac paraya efendı olacaksanız atayım bos yapma forumda .. oyuncularına sahıp cık .. bı ozur dıleyecek kadar yuzunuz yok be hala kalkmıs konusuyorsun .. hey allahım yarabbım ..

battosai

Mızrakçı
La olm sende harbiden utanma duygu ve ar yok
O kadar yüzsüzsün ki kendi yaptığın edepsizlikleri görmezden geliyorsun
Ben seni ne tanırdım da sana hakaret edeyim?
Dünyada varlığından bile haberim yokken arkamdan hakaretler ettin iftiralar attın ve bana ss ler gelince bu kim diye sorup battosai nickli bir canlının varlığından haberim oldu.
Yavuz'a gelirsek benimle telefonda konuşmak için 3-4 ay boyunca milleti aracı kıldı ben muhattap olmuyordur
En sonunda Murat abinin hatırına konuşayım dedim bir akşam konuştuk saatlerce
Sizin özür dileyeceginizden tut da basher köylerinin hepsini bize vereceğine kadar bi dünya söz verdi ama ben truva atmam sonuna kadar savaşacaz diyince millete hikayeler anlatıp bana küfür ettiniz
Siz hayatınızda doğru düzgün bir adam tanımamışsınız bu belli
Karşınızda sizin gibi biri olmayınca şeytan görmüş gibi oluyorsunuz
Sizin anlamadığınız konu şu altı üstü oyun oynuyoruz bir oyun için yaptığınız şeylere bakıyorum da ailenize üzülüyorum. Kim bilir ne emeklerle sizi düzgün insan olsun diye yetiştirdiler ama bu yaptıklarınızı bilseler yüzünüze tükürükler
degisik vatandas

murat beimle konusurken ne konustugumuz ortada bosuna yavuz deyip durma o dereden cok su akti artik hesap sil yapana kadar donusu yok o isin ben sana ve eren dahil bircokkisiye hain dedim ne dediysem arkasindayim haketmeseniz bu lafi duymaydiniz

hala hakaret ediyor demissin ben su gune kadar hakaret etmedim ama etmediklerimi sen etmis kabul etmissin oda senin degisikliginden olsa gerek

Spartaküs 61

Kılıç Ustası
Bakın karakter vs fistan muhabbetlerine girmeyin sizi en az on gömlek aşar o konular.Adam olsaydı adamın ailesinden birisine zaten küfür etmezdi köy isminde demekki adam değil ve anaya bacıya küfür edebilcek karaktere sahipki kendi anasına sövülse komik olarak algılayacak kafada oyuncu profili var karşımızda boşverin bakın muhabbetinize eğer ki namus ve şerefi olsaydı teyzeye hakaret edeni komik algılamazlardı zaten.Erkek erkeğe muhabbette kim kimin şahsına küfür ederse o bir şekilde kaldırılır küfürü savunmuyorum fakat anadır bacıdır haladır teyzedir bunlar bizde kutsaldır sizde eğer önemsiz ise kendi aranızda birbirinizin anasına bacısına ne diyorsanız diyin.Bu olaylarıda daha fazla uzatmayın yaşadığımız ülke ve toplumun durumu ortadadır kaldırılcak durum var kaldırılamayacak durum var.Klavyeninde arkasına kimse saklanmasın herkesin nerede ve ne iş yaptığına kadar öğreniliyor.Son kez uyarımdır eğer ana bacı kutsalınız ise adam olun değilsede kendi aranızda ne haliniz varsa görün.