SECRET TR64'ten Çekilmiştir.

Edit-997395

Yasaklı
64. Dünyayı oynayan herkese Allah sabır versin . Çok yerinde bir karar olmuş . Bir hesap alıp gelmiştim dünyaya , 2 gün dayanamadım dünya özelliklerine . Oyun zaten yeterince zaman çalıp , kafa ağrıtan bir oyun olduğu için bir de leş dünya özellikleriyle tamamen stres yaratan bir dünyaydı 64 . Tekrardan tebrik ediyorum , yerinde bir karar . Ekibi yormaya gerek yok :)

Vezir001.

Ağır Atlı
64. Dünyayı oynayan herkese Allah sabır versin . Çok yerinde bir karar olmuş . Bir hesap alıp gelmiştim dünyaya , 2 gün dayanamadım dünya özelliklerine . Oyun zaten yeterince zaman çalıp , kafa ağrıtan bir oyun olduğu için bir de leş dünya özellikleriyle tamamen stres yaratan bir dünyaydı 64 . Tekrardan tebrik ediyorum , yerinde bir karar . Ekibi yormaya gerek yok :)

En azından öldürülen mis yeniden paket istemeden basılabilmeliydi başka köyde, yani gerçekten kalanlara Allah sabır versin hesaplar büyüdükçe o köy toplama işi daha bir zahmetli hal alıyor 30 tarla kuralıda cabası, birde üzerine ayrıcalık çalışmaması böyle yavaş dünyayı zaten en çekilmez hale getirenlerden oldu, ayrıcalığın kıymetinide hesap büyüyünce daha çok farkına varıyorsun malesef. Gerçekten özellik anlamında gelmiş geçmiş en kötülerdendi diyebiliriz haklısınız

AequitaS*

Okçu
Herşeye rağmen w özellikleri strateji bakımından çok önemliydi. Ama malesef oyuncular preyle geliştikleri için ve tüm savaşların ali cengiz oyunlarıyla kazanıldığı bir w olduğu için w özelliklerini kullanan bir klan olmadi şuana kadar

Vezir001.

Ağır Atlı
Polemikler bir yana, elinize saglik. Güzel oyundu.
Sizinde elinize sağlık, çok güzel gidiyordu savaş kıran kırana :)

Herşeye rağmen w özellikleri strateji bakımından çok önemliydi. Ama malesef oyuncular preyle geliştikleri için ve tüm savaşların ali cengiz oyunlarıyla kazanıldığı bir w olduğu için w özelliklerini kullanan bir klan olmadi şuana kadar

Hayırlısı artık :)

Vezir001.

Ağır Atlı
Truvaların adamı @Vezir001. :) bidaki dünyalarda danışmanlık ücretinde anlaşırsak, sana dünya kapattırcam söz :)

Vallaha bir önceki worldte sen şimdi ben, ama burada truva 57 de size atılan kadar büyük bir hareket değildi, işin ilginci benim gibi truva atıldığında anında haber edinip müttefiğine destek olacak bir klanda yok bu worldte malesef. İyi hatırlarsın hasan abi ;) Kolay gelsin.

Vezir001.

Ağır Atlı
işte o yüzden danışmanlık konusunu düşün bence :)

Klan profiline truva ihbar hattı falan yazarız :D Neyse abi çıkan arkadaşlara kırgın değilim çok uzatmayım konuyu gönülleri kırılmasın umarım onlar da hak ettiklerini düşündüğü yerlere gelirler, tek kırgın olduğum 2 3 kişi vardı onlarda gelip konuşup gönül yaptılar zaten

IamAnyOTP

Mızrakçı
Öncelikle Bu 64. Dünyadaki Savaşlardan Dolayı Herkese Teşekkür Ederim , Ben Oyuna Yeni Başlamış Birisi Olarak İlk 1 Ay TOW un ortasında tek başıma tek köy ile bekledim güzel günler gelir elbet diyerek. Sonra Köy Alınınca Sıfırdan Başladım 1 Ay Geçmesine Rağmen Bir Çok Oyuncuya Yaklaştım , Oyundaki Bir Çok Şeyi SECRET KLANINDAN Öğrendim Emeklerinden Dolayı Hepsine Teşekkür Ederim.. Burada ki sözüm Kimsenin ŞAHSINA DEĞİLDİR YANLIŞ ANLAŞILMASIN . .
Bu Bir Oyun ve Bir Oyun İçin Kimsenin Karakterinden Ödün Vermemesi Gerekir Bence. Köy Alınır Verilir Kimsenin Sivil Hayatından Ve Kişiliğinden Önemli Değildir Arkamdan Karaktersiz Diyeceklerine Küfürler Edeceklerine Köylerimi Veririm Daha İyi Benim Düşüncem Bu Yönde. 64. Dünya İçin Değil Bundan Sonraki Dünyalar İçindir Bu Lafım , BİR OYUN İÇİN KARAKTERİNİZE LAF ETTİRECEK HAREKETLER YAPMAYIN LÜTFEN :) Tekrardan Herkesin Eline Emeğine Sağlık <3

LAragon99

Baltacı
Beni aşırı çok sevip, köy vermek isteyenleri özele davet ediyorum :) Savaşta bir balta atmayan adamlardan ara yedim, kalbim çok kırık. Herkesin eline emeğine sağlık.

segezha

Casus
Pre kasmak için girdiğim klandı. Genel forumda duyurular kısmına birkaç kişinin adını yazıp, ( yanlış hatırlamıyorsam 15-20 kişi)

BU ARKADAŞLAR SORGUSUZ SUALSİZ KAPAMA LİSTESİNDE OLACAKLARDIR yazan klan. Garip gelmişti. Diğer dünyalarda başarılar

Vezir001.

Ağır Atlı
Pre kasmak için girdiğim klandı. Genel forumda duyurular kısmına birkaç kişinin adını yazıp, ( yanlış hatırlamıyorsam 15-20 kişi)

BU ARKADAŞLAR SORGUSUZ SUALSİZ KAPAMA LİSTESİNDE OLACAKLARDIR yazan klan. Garip gelmişti. Diğer dünyalarda başarılar

Yok artık genel forumda 20 kişi yazıyor ve bunlar sorgusuz sualsiz kapatacak mı diyordu :D Sen bence pre kastığın için iyi okumamışsın o yazıyı. Klan kurucusu 2 kişinin adı yazılı idi başka kimsenin adı sanı yazmıyor, sonradan klana dahil olsalar dahi kapamada herkes olabileceği yazıyordu. İyi uydurdun