SECRET Klanı Diplomasi Duyuruları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Vezir001.

Ağır Atlı
KONSEY klanları s.a. anlaşmamız devam ederken dün sabah 5 gibi klanımıza geniş çaplı bir operasyon yapmıştır.

Kendilerinin klanımıza teklif ettiği klanlarla 4'er üye paylaşarak dünya kapatma hayalini kabul etmediğimiz için bu savaşı açtığını savunan sayın yöneticilerine selamımız olsun. Habersiz ve etik dışı bozulan bu diplomasi, sabahları uyandığımızda konsey oyuncularının secret klanı kurup sağı solu tehdit etmesi v.b. davranışlar,

Dünya sonuna kadar her klanla anlaşılabilir belki, çok büyük savaşlar son bulabilir. Ama asla kapanmayacak ve üstü örtülemeyecek diplomatik kurallar dışı savaş hamlesi dün sabah saat 05:00 da diplomasi bozulduğunun haberi verilmeksiniz başlatıldı.

Kendilerine bu savaşta başarılar dilemiyorum, ne halleri varsa görsünler :D

SECRET klanları zaten TOW ile savaşıyordu, an itibariyle hem KONSEY hem de TOW ile savaş halindedir.

TOW'daki arkadaşlara başarılar. Zaten süren bir savaşımız vardı ve hala devam ediyor :)

Lord Züllkarneyn

Mızrakçı
Selamlar evet secret klanına sabah 5 de op yaptık. Peki neden ? Dünya başladığında kuzu kuzu bizleri arayıp bizle durun bizim amacımız dünya kapatmak değil gerekirse 5 kişi yazarım. Sizi asla yalnız bırakmam dostunuz dostum düşmanınız düşmanım diyerek yaklaşan secret bizlerin içine kardeş klanım dediği Kuralsızlar klanından oyuncular sokarken sorun olmuyor... 5 büyük klanın olduğu dc de KONSEY klanı kime vurabilicek diyerek küçümserken bir şey olmuyor... Kaç kişi yazarsın kapatırken diye sorulduğunda 5 kişi yazmam diye sözünden lafından dönülüyor.... İçinize adam sokmam derken içimizdeki adamları köyleri topluyor...Ya yanlış anlamayında azdan az çok dan çok gider. Sen benim içime adamlarını sokucaksın arkamdan iş çeviriceksin benim klanımı başka klanlara karşı küçümsiceksin bende sessiz kalacam :)))
Şu oyunu iş çevirmeden oynayan kaldımı ? haritanın her yerindeki klanlara oyuncularınızı sokup iş çeviriyorsunuz. Siz mi kapatacaksınız bu dünyayı böyle kapatacaksan buyur üstad :))
Şimdi gelip burda bizi hayin ilan ediyorsun. Siz demediniz mi telefonda bu muhabbeti dallandırmayın diye keşke bizde savaş açsaydık 20 köy nasıl verdiniz 2 günde yakıştımı sizin gibi koskoca secreta neyse daha fazla konuşmak istemiyorum entrikalarınızla baş başa kalın.

YANLIŞ YAPTINIZ CEZANIZI KESTİK.

cagdasuunal

Milis
Konsey Klanları olarak demek bizede sıra geldii....
Süresiz olan S.A anlaşmamızın bize göre süresi o anda doldu neden mi?
Dünya başından beri dönen entrikalar klanlar arasında kendi çıkarları uğruna yaptıkları ve yaptırdıkları diplomasiler yanar dönerli tavırlar ve üzerine klanlara soktukları casuslar ...sizinle müt olalım dedikten sonra dünya başından beri içimize sokup pre ile büyütülen truva casuslar uyulmayan harita politikaları ve birkaç klanın içerisinde konuşulurken verilen sözlerin hatırlatılmasının üzerine oralı olmayan bir klan ile SA onların hakettiği gibi bitirilmiştir ... Arkadan vurmayı planlarken planlamadan 3 saatte kendilerini vurma kararı aldık geniş çaplı olsaydı şuanda elinizdeki köylerde olmazdı :) 1 gece 16-17 köy aldık diye ağlıcaksanız oynamayalım biz hesap silelim siz devam edin :) Bir gece ansızın bekleriz .... Birdahaki diplomasi görüşmelerinizde sadece tutabileceğiniz sözler verin tatlı tatlı savaşıyoruz gerek yok böyle şeylere ...Konsey Karar Verdi...
Başarılar dilemenize ihtiyacımız yok sayın Vezir :) zaten başarılıyız :D

Mr.Blitz

Mızrakçı
Şimdi tek bir şey söyleyeceğim. Zaten dünya başındaki tatlı tatlı konuşmalarınızdan sizin böyle ali cengiz oyunlarına gireceğinizi biliyorduk. O sebeple hep temkinli olduk. Ve çok geçmeden beklediğimiz yüzünüzü gösterdiniz :) Biz sizi dost olarak görürken,siz arkamızdan iş çevirmeye kalktınız. Bu muameleyi fazlasıyla hak ettiniz.

Vezir001.

Ağır Atlı
Güzel güzel anlaşıp forum operasyonuna gelmişsimiz.

Öncelikle s.a klansınız ve benim s.a. klanla dünya kapatma muhabbetim olamaz. Zamanında müttefiklik için geldim kabul etmediniz.

Beni bir akşam dc toplayacaksınız, aşağıda kendiniz bir pakt düşünüp tüm diplomasi ve oyunumu buna göre değiştirmemi talep edeceksiniz ben kabul etmeyince de bir gece ansızın saldıracaksınız?

Sizin içinizdeki ajanınızı neyinizi bilmem ben, benim casusa ajana ihtiyacım yok, 1 klanım komple tow ve konseye geçti ben şurada ajan soktunuz diye ağlamadım sizin kadar. Gece diplomasi bozduğunu söylemeksizin saldırıyorsun bir zahmet becer de 15 tanede köyü al adamlar 1 saat mesafendeler.

Benim diplomasim ve müttefiklerim bellidir. Müttefiğim olmayan klanlarla ben kusura bakmayın masaya oturup dünya kapama konuşmam.

Beni sürekli arayıp ben jokeri vuracam, ben esl vuracam diye ağzımdan bir laf çıksa da kullansam bunu bir klana diye uğraştığınızın farkında değil miyim? Bana diyorsun jokeri vuracam kuralsızlar kabul etti destek verecek onlara soruyorum ya böyle birşey dedin mi yok diyor.

Dünyanın en başında sana 1 kez desteğimiz oldu o da jokerin bize karşı yanlış yaptığına sinirlendiğimiz içindi sonra oturduk konuştuk s.a çektik tatlıya bağladık yaşadığımız meseleyi.

Konsey klanını küçümsemiyorum ama böyle ufak kelime oyunları çok komik. Başından beri kimin tarafında olduğunuz belliymişte anlamamışız.

Bana kalkıp o discordta diplomasimi bozduracaksınız aklınızda tüm dünya vs secret? Öyle mi? Size inat bozmuyorum bak sırf size inat. Sen bana balyozu hükümü vuracaz diye geliyorsun ben orada diyorum senin balyozla hükümle sınırın ne ki vuracaksın bu adamları? Anca konuşuyorsunuz ama boş konuşuyorsunuz. Dünyalar kapanır insanlar yaptıklarıyla hatırlanır siz de böyle hatırlanacaksınız. Bir sabah secret klanı kurup sağa sola saldırı atan klandan bahsediyoruz burada, jokerden adamla anlaşıp bize saldırı çıkaran s.a bozdurmaya çalışan süpersonik zekalı arkadaşlar.

Keşke herşey düşündüğünüz gibi olsaydı ama olmayacak.

YALNIZBARON

Yasaklı
Benim hiç bir klanın içine casus sokmaya ihtiyacım yok , dünyaya giriş yaparken 20 kişi giriş yapacağımızı söyledik haliyle bir çok oyuncumuz başka klanlarla girmek zorunda kaldılar . Ben size neyin sözünü verdim ? Siz benim müttefiğimsiniz arkanız bize emanet dediğim halde geldiniz sınır oyuncularınızla içinizi toplamak yerine sınırımı işgal ettiniz , tüm klanların içerisinde bulunduğumuz için paşaköy arkadaşımız hem bonus mahiyetinde hem de alt kıtaya sıçrama amacıyla köy aldı bu köylerin alınma meselesinde , klanınıza hiç bir şekilde ihanet etmeyen casusluk faaliyeti göstermeyen arkadaşlarımı suçladınız ve telefonda konuşurken bunları bahane ettiniz. Eğer beni müttefik olarak görseydiniz sınırımda yapılanma yapmak , telefon da arkamızdan konuşmak yerine neden böyle hamleler gerçekleşiyor diye sorgulardınız değil mi ?

Bazıları oyunu çok ciddiye alıyor , Azdan az çoktan çok gider gibi üsluplarla oyun oynanmaz.

Vezir001.

Ağır Atlı
Ben kimse ile ali cengiz oyunu yapmadım, diplomasimde müttefiklerim belli s.a klanlarım belli düşmanım belli.

Adamım bir köye casus atıyor, köyü sizden birisi alıyor geliyorsunuz adamı klandan atın diyorsunuz. Biriniz köyde çakışıyor adama o köyü vereceksin diye emir veriyorsunuz, sizin içinizde doğan adam etrafından köy alıyor biliyorsunuz ki tow sınırına destek atacak bu adamı klandan atın köy aldı. Çok absürt absürt talepleriniz vardı ben bu işin sonunda yaptığınız bütün hazırlığın ağzımdan laf çıksın ben jokere hüküme balyoza dalacam diye olduğunu biliyorum ama sizin gibi insanların oyununa kimseyi getiremezsiniz, benim her klana verilmiş sözüm var sözümün arkasında dururum gerekirse sözüm uğruna son köyüme kadar savaşırım yine kimseyi sırtından vurmam. Kimse kusura bakmasın müttefiklerimi dön vur diye bana s.a olduğum klanda akıl veremez. Siz olayları kendi işinize geldiği gibi harmanlayıp böyle anlatıyorsunuz, ama boş muhabbetten başka birşey değil. Gecenin bir körü diplomasi bozup saldırıyor birde burada aldığı köyü yazıyır ne oldu diye şakamı bu ya :D bu kelimelerin burada kalsın bakalım kime ne olacak göreceğiz.

Lord Züllkarneyn

Mızrakçı
Yalnız baron sen tek bir hata yaptın bize sizi muttefik ekliyorum dedin dimi :) ne diye oyuncu sokuyosun reis bize insan müttefikine oyuncu sokar mı :) 20 kisilik mis :) vezirin yazdığını okumadım bile. Senle daha önce savaştık sana yakıştıramadım. Baron okudum yine selanızı

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

YALNIZBARON

Yasaklı
Yalnız baron sen tek bir hata yaptın bize sizi muttefik ekliyorum dedin dimi :) ne diye oyuncu sokuyosun reis bize insan müttefikine oyuncu sokar mı :) 20 kisilik mis :) vezirin yazdığını okumadım bile. Senle daha önce savaştık sana yakıştıramadım. Baron okudum yine selanızı

Sonradan oyuncu sokmadım zaten sizle başladılar

YALNIZBARON

Yasaklı

:D Selacı başladın yine , bu arada şu oyuncu muhabbetlerini harbi kasıyorsunuz kendinizi , örneğin @CITY OF ANGELS olcay abi de ekibimizin değerli bir üyesidir şimdi bu adam bizim casusumuz mu kalkıp bilgi mi istiyoruz :D

K E S K İ N

Kılıç Ustası
Ben kimse ile ali cengiz oyunu yapmadım, diplomasimde müttefiklerim belli s.a klanlarım belli düşmanım belli.

Adamım bir köye casus atıyor, köyü sizden birisi alıyor geliyorsunuz adamı klandan atın diyorsunuz. Biriniz köyde çakışıyor adama o köyü vereceksin diye emir veriyorsunuz, sizin içinizde doğan adam etrafından köy alıyor biliyorsunuz ki tow sınırına destek atacak bu adamı klandan atın köy aldı. Çok absürt absürt talepleriniz vardı ben bu işin sonunda yaptığınız bütün hazırlığın ağzımdan laf çıksın ben jokere hüküme balyoza dalacam diye olduğunu biliyorum ama sizin gibi insanların oyununa kimseyi getiremezsiniz, benim her klana verilmiş sözüm var sözümün arkasında dururum gerekirse sözüm uğruna son köyüme kadar savaşırım yine kimseyi sırtından vurmam. Kimse kusura bakmasın müttefiklerimi dön vur diye bana s.a olduğum klanda akıl veremez. Siz olayları kendi işinize geldiği gibi harmanlayıp böyle anlatıyorsunuz, ama boş muhabbetten başka birşey değil. Gecenin bir körü diplomasi bozup saldırıyor birde burada aldığı köyü yazıyır ne oldu diye şakamı bu ya :D bu kelimelerin burada kalsın bakalım kime ne olacak göreceğiz.

aynen sen kimseye ali cengiz oyunu yapmadın sütten çıkmış akkaşıksınız başkanınız beni transfer etmek istedi , oyun başı aynı şekilde emir kipiyle konuşarak bizden oyuncu attırmaya çalıştı , s.a. olduğumuz için arkadan vurduğumuzu ima ediyorsunuz , casus sokmak savaş sebebidir ;)

K E S K İ N

Kılıç Ustası
Vezir ek olarak başkanınız dedi ki benim her klanda adamim vardir tüm klanlardaki en büyük oyuncular benimdir , müttefik olduğun söz verdiğin klanların bu sözleri duyması sanırım diplomasinize biraz zarar verecektir.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Beyler çok uzun yazmışsınız 3-5 kelime ile anlatında ne olduğunu anlayalım

selamimillet

Milis

Başınız sağolsun mertliğiniz mi öldü :D:D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.