SECRET Klanı Diplomasi Duyuruları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Vezir001.

Ağır Atlı
Forumda arkadaşlar rica etti goygoy yaparız diye açıyorum başlığı, genel bir diplomasi bilgilendirmesi olmayacak öyle talep edildi yazılsın çizilsin makara muhabbet çevirelim diye karalıyorum bir şeyler lütfen başlıkta tartışma dönmesin şuan her klan çok seviyeli çok güzel bir dünya var. Ben bütün diplomatlar ile telefonda görüştüm neredeyse hepsi birbirinden harika insanlar.

Umarız bir gün beraber aynı çatı altında şöyle 100 limitli eskilerdeki gibi klanlarda savaşma imkanımız olur bu arkadaşlarla, çok keyif alırım şahsen şu dünyayı topla bir klana koy 100 limitli diğer dünyalarla kapıştır otur ve izle yani o derece. Fena makara muhabbet döner =)

Başlık altında şimdilik diğer klanlar hakkında strateji yürütülmemesi adına sadece savaş ve 25 klan üzeri üyesi olan klanlarla diplomasiler paylaşılacaktır.

JOKER ile tüm dünyanın bildiği üzere müttefikliğimiz mevcuttu. Bütün klanlar diplomasi için geldiklerinde bu bilgiyi vermiştim. Şimdi burada s.a. yazınca muhtemelen millet ne oluyoruz hani müttünüz bize öyle demiştiniz diyecek o yüzden yanlış anlaşılma olmasın evet başta müttefiktik sonradan oturup değerlendirdik dedik süreli s.a. yapalım süresinide gizli tutalım dedik :)

Bugün alınan kararlar neticesinde S.A. olarak değiştirildi. Süresi iki klan diplomatı arasında gizli tutulma kararı alındı.

TOW klanları NÖTR

Klanımız 8 adet klanı bulunan NoName klanları ile savaş halindedir. Ancak savaşımız dün bitti sayılır yaklaşık 140 üyeleri vardı şuan 90 lara düştü sanırım en son baktığımda klan sayısı da azalmıştı.

Tüm TR64 klanlarına başarılar dileriz.

Bir açıklama daha, premium kasanlar ile ilgili s.a.kararımız vardı ancak premium görüyorsunuz çoğu kıtada doldu, bu s.a. ları tek tek yazıp bozacağız arkadaşlar zaten pre kasılmıyor kendimizi kandırmayalım s.a. diye =)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.