Secret Army TR72

Gazaragorni

Okçu
34645 adlı eklentiyi görüntüle
Bak şuan aynen böyle görünüyorsun gözümde, kompozisyon yazman hiçbirşey ifade etmiyor :D

Yaaa sende eskiyen , 50 sefer kullanılan başkalarından aldığın caps leri aynn kullanıyorsun :) reis birazcık düşün , birazcık kendinden bir şeyler kat

Tamaaamm anladım Bommbosssun eywww kabullll ama yani hep başkası olmaz yani azz kafani çalıştır sana özel olsun diyorum ama ! duuurrr önce kafa olması lazım yaaa pardon neyse :)

Vezir001.

Ağır Atlı
Yaaa sende eskiyen , 50 sefer kullanılan başkalarından aldığın caps leri aynn kullanıyorsun :) reis birazcık düşün , birazcık kendinden bir şeyler kat

Tamaaamm anladım Bommbosssun eywww kabullll ama yani hep başkası olmaz yani azz kafani çalıştır sana özel olsun diyorum ama ! duuurrr önce kafa olması lazım yaaa pardon neyse :)
Göç etmek için doğdular, ya göç edecekler ya da ölecekler. Korkunç tehlikelere rağmen ilerliyorlar. Yaşlılar bunu defalarca yaşadı, gençler sürüden ayrılmama gereğini biliyorlar büyük tehlikelere rağmen ilerliyorlar yollarına devam etmeliler, dünya onlara fısıldadı; harekete geç, harekete geç ve yaşa.

Gazaragorni

Okçu
Göç etmek için doğdular, ya göç edecekler ya da ölecekler. Korkunç tehlikelere rağmen ilerliyorlar. Yaşlılar bunu defalarca yaşadı, gençler sürüden ayrılmama gereğini biliyorlar büyük tehlikelere rağmen ilerliyorlar yollarına devam etmeliler, dünya onlara fısıldadı; harekete geç, harekete geç ve yaşa.

son 400'lüğe gelirken vezirov birinci vezir001 sondan geliyo vezirov birinci vezir001 geliyor vezirov birinci geliyor 10'ncu yıl gazi koşusunu süleyman atlı'yla vezirov alıyooo vezirov alıyooo vee malesef vezir001 yine kaybediyooooo

Vezir001.

Ağır Atlı
son 400'lüğe gelirken vezirov birinci vezir001 sondan geliyo vezirov birinci vezir001 geliyor vezirov birinci geliyor 10'ncu yıl gazi koşusunu süleyman atlı'yla vezirov alıyooo vezirov alıyooo vee malesef vezir001 yine kaybediyooooo

Bir önceki post kendinden birşeyler kat demiştin hatırlıyor musun minik kubrağam :D

Kalk lokum dağıt bakayım şimdi w72 deki arkadaşlara :D

Gazaragorni

Okçu
Bir önceki post kendinden birşeyler kat demiştin hatırlıyor musun minik kubrağam :D

Kalk lokum dağıt bakayım şimdi w72 deki arkadaşlara :D
Ahahah yavvv prensesim kurbagan olarak şimdi seni öpeceğim ve prensin olacağım ama yine yanlış konuşuyorsun

Bu alintiladigin cümle de de kendinden bir şey katmayip direkt alıntı yapmışsın yaa senin kafan guzeell ya da gerçekten psikolojik sorunların var fjsjcjc

Vezir001.

Ağır Atlı
Ahahah yavvv prensesim kurbagan olarak şimdi seni öpeceğim ve prensin olacağım ama yine yanlış konuşuyorsun

Bu alintiladigin cümle de de kendinden bir şey katmayip direkt alıntı yapmışsın yaa senin kafan guzeell ya da gerçekten psikolojik sorunların var fjsjcjc
Sen kendini deli gibi yaptın kubrrağam :D

Vezir001.

Ağır Atlı
Zaten alıntı olan birşeye kendimden ne katabilirim fikir fukarası seni, gelecek ramazan gel elimi öp biraz mantık zekatı vereceğim :D

Vezir001.

Ağır Atlı
Bozuk kaset gibisin, ama kalem var bende merak etme seni şöyle bir başa saracam, yeni kayıt çekecem üstüne, onun üstüne de kafana vuraaa vuraa vuraa oyun oynamayıda öğretecem. Hepsi paket hizmet dahilinde olacak yeni kayıt çekme, kafana vuraa vuraa oyun eğitimi ve mantık zekatı adam edecem len seni adam hadi yine iyisin :D

Gazaragorni

Okçu
Ahaha simdiiii şöyle bir geriye baktım da

Önce kaleeee almıyorum bilmem ne demişsin

Sonra tek tek mesaj cekmissin

Şimdide de Kudurduğundan bir sürü mesaj atmışsın lenn bu kadar delirme daha başlamadım erken pes ediyorsun canimm benimm minik prensesim

Elaleme vezir olmuşsun kime ne
Sen benim prensesimsin yine de
El bebek gül bebek büyütecem elimde
Adam ( Madam ) etmedenn önce insanlığı ögretecem merak etme

Vezir001.

Ağır Atlı
Ahaha simdiiii şöyle bir geriye baktım da

Önce kaleeee almıyorum bilmem ne demişsin

Sonra tek tek mesaj cekmissin

Şimdide de Kudurduğundan bir sürü mesaj atmışsın lenn bu kadar delirme daha başlamadım erken pes ediyorsun canimm benimm minik prensesim

Elaleme vezir olmuşsun kime ne
Sen benim prensesimsin yine de
El bebek gül bebek büyütecem elimde
Adam ( Madam ) etmedenn önce insanlığı ögretecem merak etme

Şak şak şak şak suratından ses gelecek sana oynamayı öğretecem şapşik :D

Sen herkese boncuk dağıtmaya devam et şu mesajında bile ayranım dökülmesin derdindesin. Neyin gerekli veya gereksiz olduğunu ben bilirim. Yancı secreti görünce tabi yazacağım. Bu adam bizim yemeğimizi yedi çayımızı, çorbamızı içti. Bu oyunda adam satmaları çok gördüm bunun gibisini görmedim

Senin arkadaşın çok da farklı değil bence. Azıcık kendisine kapı gösterildi, müttefiğini sattı. Ne bekliyordunuz? Bizim klan yöneticimiz bana her gün söyledi, bu ekip Vefa'ya kelek atacak dedi. Siz ne yaptınız, bize güvenmediniz?

Ben ve benim ortamda söylenmiş hiçbir söz çiğnenmedi çiğnenmez de. Ancak sizin o başkanınız gelip bizim discordda ahkam kesti. Sonunda ne oldu kaçtı gitti. Kaçsın bakalım nereye kadar.

segezha

Casus
Senin arkadaşın çok da farklı değil bence. Azıcık kendisine kapı gösterildi, müttefiğini sattı. Ne bekliyordunuz? Bizim klan yöneticimiz bana her gün söyledi, bu ekip Vefa'ya kelek atacak dedi. Siz ne yaptınız, bize güvenmediniz?

Ben ve benim ortamda söylenmiş hiçbir söz çiğnenmedi çiğnenmez de. Ancak sizin o başkanınız gelip bizim discordda ahkam kesti. Sonunda ne oldu kaçtı gitti. Kaçsın bakalım nereye kadar.
Beni polemiğe çekmeyin kardeşim ranunaya yazın onu etiketleyin klan onun klanı beni ilgilendirmiyor

Gazaragorni

Okçu
Banlatma gibi bir yetkim olsaydı hiç açmazdım muhtemelen, hastahanedeyim 1 haftadır şu olaylar bir bitsin düzelticem seni inş

Geçmiş olsun..

Sabırla gelmeni bekliyorum

Ayrıca banlatma yetkin olsaydı önce kendini banlatman lazımdı ciğerim :)

Ayrıca banlatma istersen mesajın üzerinde raporla kısmından banlatabilirsin