script 2 parti uygulamalar

• Konuyu başlatan DeletedUser54905
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser54905

Ziyaretçi
Yıllarca her türlü stareteji oyununu oynamaış biri olarak bu oyunu bir türlü becerimiyorum sebebi ise oyunun onlarca çeşit 2. parti uygulamaları var ve doğal olarak oyuna yeni başlaya biri olarak gerçekten kafamı karıştırıyor youtube tiribalwars yazıyorum her videoda şu programı indir şu programı kur gerçekten kafam allak bullak oldu biz masumane şekilde saldırı savunma yaparken adamlar uygulamalarla saldırırı savunma yapıyor ve bu olay benim gibi oyuna yeni başlayanları baya soğutuyor oyun bildiğin hileye izin veriyor

DeletedUser54905

Ziyaretçi
Yıllarca her türlü stareteji oyununu oynamaış biri olarak bu oyunu bir türlü becerimiyorum sebebi ise oyunun onlarca çeşit 2. parti uygulamaları var ve doğal olarak oyuna yeni başlaya biri olarak gerçekten kafamı karıştırıyor youtube tiribalwars yazıyorum her videoda şu programı indir şu programı kur gerçekten kafam allak bullak oldu biz masumane şekilde saldırı savunma yaparken adamlar uygulamalarla saldırırı savunma yapıyor ve bu olay benim gibi oyuna yeni başlayanları baya soğutuyor oyun bildiğin hileye izin veriyor
Yok bu hile değil diyorsanız oyunun yeni başlayan herekese öğretici modla bunları öğretmesi lazım

DeletedUser50676

Ziyaretçi
script kullanma sende temelden öğren.

en en temelinden;
saldırı köyünde balta-hafif atlı-şah harici bir şey üretme
savunma köyünde de mızrak-kılıç-ağır atlıdan başka bir birim üretme...

bu birimlerin üretimleri(önr: mızrak-kılıç-ağır atlı yerine mızrak-ağır atlı gibi) ve ya sayıları değişebilir sonradan zaten sende anlarsın ve yapmaya başlarsın bir şeyler :D

Luciferr

Dük
Yok bu hile değil diyorsanız oyunun yeni başlayan herekese öğretici modla bunları öğretmesi lazım

Her oyuna etki eden botlar veya başka türlü prıgramlar vardı. Oyun modları bot veya onun gibi yardımcı program kullanan kişileri banlıyor.

Lakin forumu iyice didik didik ederseniz onaylanan bazı java scriptleri mevcuttur. Oyunu daha da kolaylaştırmak adına bu oyunu oynayan bir çok kişi kullanmaktadır. Onun dışındaki çoğu gelişmeler oyuna ayırdıgımız vakit ve senelerin verdiği deneyimden kaynaklanmaktadır.

DeletedUser54905

Ziyaretçi
Hocam o zaman bana öğrenebileceğim script listesi verin öğrenmeye çaılışayım

DeletedUser12190

Ziyaretçi

yabancı ülkerlerde bir sürü script var lakin bizim ülkede kabul edilmediği için kullanmanız uygun değil.Bu yüzden o internetten tribalwars videosu izleyip o videodaki script ve uygulamaları kullanırsanız muhtemelen banlanırsınız.Üstteki arkadaşın mesajda belirtilen link kullanabileceiğniz scriptlerin listesi umarım yeterli olur.

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Scriptler o kadar önemli değil . Platformdaki her 100 kişiden 90 ı scriptsiz oynuyor zaten . Yeri geldiginde de hangi script iş görür veya hangisi illegal ama kullanılabilir oldugunu ögrenirsiniz . Sen simdiden "acemiyim ama pro takilayim" derdindesin . Az bi oyunun mantığını kavrayın dostum gerisi gelir .

Kal sağlicakla ..

Durum
Konu yanıtlara kapalı.