Scar

• Konuyu başlatan yasinyildiz07
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
SCAR KLANI olarak rekor kırma gayretinde olmasak da rekorları altüst etmeyek geldik güzel bi birlikteliğimiz var w35 20 arkadaşla başladık maksimum 2 klan olmayı planlıyoruz ne kadar cesur ve kendimize güvendiğimizi paylaşacağım diplomasi ile anlayacaksınızdır :)

İttifak
ORGANİZE İŞLER
Rakip
AsTim
~AsTim
AsTim.
~Mr-Bey~
FuturedLion2
TİKTAK 2
TESKİLATT
AsTim!
TEŞKİL@T
TEŞKİLQT
TİKTAK
TEŞKİLAT
AsTim~

DeletedUser

Ziyaretçi
klanınızı ve sizleri inceledim ilginc bir ekipsiniz. klan sayınız artar ise bana işiniz zor gibi geliyor. ekibinizi bence exra uyeler alıp bozmamalısınız. keske sisteminizi ve gelişiminizi tamamladıktan sonra düşman secseydiniz. bölgede biz hariç sanırım tüm klanlarla düşman oldunuz. delkanlı ekipleri severiz. sizin kahramanınız cok yaşasın. basarılar

DeletedUser61060

Ziyaretçi
Ben anlamadım ki dostum, kendimize güvenimiz diyorsun 10 tane ittifakla giriyorsun.. :)

DeletedUser57450

Ziyaretçi
:D ben tarafsızım ben m@hşer klanındanım sadece yanlış gördüğünü söledim :D

DeletedUser

Ziyaretçi
klanınızı ve sizleri inceledim ilginc bir ekipsiniz. klan sayınız artar ise bana işiniz zor gibi geliyor. ekibinizi bence exra uyeler alıp bozmamalısınız. keske sisteminizi ve gelişiminizi tamamladıktan sonra düşman secseydiniz. bölgede biz hariç sanırım tüm klanlarla düşman oldunuz. delkanlı ekipleri severiz. sizin kahramanınız cok yaşasın. basarılar

kalabalık olma çabamız yok ciddi ve oynu bırakana kadar birlikte oynayacağımız oyuncular arıyoruz

DeletedUser

Ziyaretçi
o rakiplerde kendine güvenemeyen düşmanların ittifağı bu arada :)))

çok ilginç bir world oluyor gerçekten daha çaylak açılmadan ittifaklar ne bu böyle çaylak açıldıktan sonra nasıl olacak merak ediyorum