Sayili Günler Kala ( Nostalji )

• Konuyu başlatan DeletedUser59593
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Ne özledim beee , bir zamanlar burası alev alev yanardı ..

O yüzden elimdeki fotolarla bir nostalji yapmaya karar verdim tt2

14.06.2014 MyrmidoNs Rakip Diplomasisi . Tabi o zamanlar atarlı bir cocuktum .. Genctik işte , wub

Düşmanlar ( Kuzeybatı'da ki tüm klanlar rakip eklenmiştir . 1 tane eksik yoktur :) )

NTKDST Bitir
FNM Bitir
ŞZFRN Bitir
AYTİM Bitir
ŞEMS Bitir
MOGOL Bitir
YGT Bitir
S@D Bitir
NTKDS2 Bitir
$ZFRN Bitir
OSM Bitir
KZY Bitir
WAL Bitir
~SAHi~ Bitir
BlacK Bitir
COSMOS Bitir
WAR Bitir
CELL@T Bitir
RVSN Bitir
MOGOL2 Bitir
ŞİZFRN Bitir
-OSM- Bitir
MOGOL3 Bitir

İlk Cılgın Haritamız

Neyse aradan cok gecmiyor merak etmeyin , boş durmayı seven bir insan olmadım

Düşmanlar

PA$HA Bitir
FNM Bitir
ŞZFRN Bitir
AYTİM Bitir
ŞEMS Bitir
MOGOL Bitir
YGT Bitir
S@D Bitir
PA$HA* Bitir
$ZFRN Bitir
OSM Bitir
Wc* Bitir
KZY Bitir
WAL Bitir
~SAHi~ Bitir
COSMOS Bitir
WAR Bitir
CELL@T Bitir
RVSN Bitir
MOGOL2 Bitir
ŞİZFRN Bitir
-OSM- Bitir
xxxx Bitir
MOGOL4 Bitir
COSMO2 Bitir

Eklendikce , ekleniyor :)

Neyse devam ediyorum bitmedi :) .. Gel zaman git zaman , tüm rakipleri kısa sürede ezdik gectik . Haritada kimler kaldı tahmin ediyorsunuzdur bilmeyenler icin . Cılgın sizofren ( Ahhhh ne özledim , sizsiz bu oyun hic zevkli değil .. Klantör ü getirin bana lannnn diyorum her tarafa ) neyse icimi de döktükten sonra .. Bu iki klan ile olan istatiklerimiz ..

CELLAT

CELLAT

ŞİZOFREN

Neyse zaman geciyor . Cellat a yaptıgımız 1 op sonra daha dağılıyorlar onlarıda ugurluyoruz . Kaldı şizocum ile bas basa .. Gelelim olaylar zincirine ..

Cellat a biz döndüğümüz an şizofren bize op yapmaya basladı.. Ve ilk opta ellerinde ordu kalmayacak sekilde sadece 1 köy vererek ugurladık kendilerini

TAKİP ETMEK İSTEYEN İCİN
https://forum.klanlar.org/showthread.php?25637-MyrmidoN-s-vs-%C5%9Eizofren-raporlar%C4%B1-(-%C3%96zel-B%C3%B6l%C3%BCm-)

Bu yaptıkları optan itibaren , hep biz vurduk . Onlardan aldıgımız köyleri almaktan bize op bile yapamadılar . Taki icimizden hesap aldıkları ana kadar .. Zihinci ( Halen sövüyorum :D ) .. Cılgın bir op hazırlamıstım .. Kesin başarı sağlayacagımızdan emindim . Fakat op günü onlarda bize fake yağmuruna tutmuslardı . Zihinci bana op yapıyorlar dedi. Bende kendisine güvendiğim icin klanın destekleri aktırdım ona iyi bi daha patlarız derken .. 1 - 2 gün buna sadece fake geldi . Tam sıkıntı yok dediğimiz an , bizim klandan kharun'a op yapmaya basladılar . Tabi elde kalan diğer savunma ile bunları yine patlattık . Ama gece 4 de bu destek attıgımız oyuncu cıkıp bizi vurmaya baslayınca . Ve bizde o esnada opta oldugumuzdan. Bizimkilerin mis attıgı köyü felan alınca , civardaki köyleri alınca . Bizim op basarısız oldu . Ve o günden bugune sizofren iyi bir artıs gösterdi . Biz o bölgede tekrar gardımızı alana kadar ki istatistik ...

TAKİP ETMEK İSTEYENLER İCİN :)

https://forum.klanlar.org/showthread.php?25637-MyrmidoN-s-vs-%C5%9Eizofren-raporlar%C4%B1-(-%C3%96zel-B%C3%B6l%C3%BCm-)/page5

[/url

Neyse , hani atarlı genctik o zamanlar bilirsiniz .. Kanımız kaynıyordu .. Biz bunu dert ettik kendimize yok bu şizofren gidecekti .. Aslında sinirlenince cokta tatlı oluyoruz ..

BKNZ

[url=http://hizliresim.com/QZDVgv]

Aldık hızımızı duramıyoruz :D :D size hazırladıgın ve şizofrenin , bitişini artık gösteren bir oplarımdan kareler

1. Op

Sonrası

2. Op

Sonrası

3. Op ( Zihinci İntikamı :) ,, aynı saniyede 5 oyuncuyla 40 köy alınması :D)

4. Op ( Şizofren hesap sil )

Neyse olaylar zinciri devam ederken , stalker e savas actık .. Stalker tek kaldıgını görünce hesap sildi .. Eeee o kadar zaman alt tarafta derin klanı vardı . Biz şizofren ile savasırken onlara dönme fırsatı bir türlü bulamamıstık ..

2 Opta , derin klanları da tarihe gömüldü .. Ondan sonra ekstra bir kac klan cıksada . Worldu sağlam savaslar vermiz 2 klan kapattık . Ve bir cok yeni dost , arkadasta edindik ... Hakkımızın karsılıgını almaya 16 gün kaldı ... Burdan tüm emek vermiş arkadaslarıma , kardeşlerime , abilerime , rakiplerime .. Bana ban atan sevgili operatorlere :D .. Bizimle alay eden cılgın forum timine .. Her deliğin altından kendal cıkıyor diyen cenk beye .. Gider ayak bana küfür eden ve beni halen dövmeye gelecek olan tamer e .. Ocean klanlarından kumandanlar a , deli klanından pardayan a , Anatol klanlardan kingkull , şeref klanından mosthackere ( Kanka özür dilerim . Sen kimle her gün ne konusuyorduysan benim hakkımda , konferanstan ben dinliyordum . Hakkın helal et ) . Stalker kurucularına , ve bu dünyayı güzel herkese kucak dolusu sevgiler ve saygılar...

Kendal ( Classic 6 ' da görüşmek üzere )

DeletedUser45265

Ziyaretçi
ulan son 2-3 günde bikaç kişi çıkar inş geri sayımı durdurur :D

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Kendal işsizmisin la bu kadar yazıyı yazmaya üşenmedin mi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Paintten iki harita boyayıp gelip hikaye anlatmış. İnanmayın palavra bunlar :D

DeletedUser59593

Ziyaretçi
@Tolga

Kapatmaya usenmedik, yazmaya mi usencem tt2

@Atajean

Paint benim işim tt2

@Bayram

Sensiz geceler kanka tt2

@egemen

Kanka biliyosun bende ki yerini tt2 teşekkür etsem az kalır

DeletedUser55012

Ziyaretçi
hâla istanbuldaysan bi şey yapalım şey işini xd

DeletedUser21873

Ziyaretçi
way be 24 kapanıyor artık :) En rahat oynadığım worlddü yeri ayrıdır bende de. Tebrik edelim kapatanları.