SAYGI KLANLARI

• Konuyu başlatan Lord yolsuz
  • Başlangıç tarihi

myw**

Dük
Yaşını bilmiyorum ama zeka yaşın belli oldu kendini belli ettin en azından. Döner kapı gibisin önüne gelene çarpıyorsun devam et bencede sanada bu yakışır. Şimdi arkadaşlarınıda al kaybol. Müsait bi zamandada söyle görgü ve saygı kurallarını biri öğretsin sana. He birde aklıma gelmişken Myw* denen kendini beğenmiş egoist arkadaşta konuya dahil olmuş egosunu tatmin ettiyse mümkünse oda senle birlikte yol alsın.

ben mi egoistim ayıp sana :)

Yandan Atmış

Yasaklı
savaş varsa bende varım hele atakan speed yazmıs daha mantıklı :D 2 sene sürecek worldde kim kimle ne zaman karsılasır :( saygı klanına başarılar dilerim ekibi iyimi kötümü bilmiyorum görmedim daha önce mesajları okuyarak bi düşüncem var her worlde giren klanlar genelde basarısız oldukları için bir sonraki worlde geliyor ilk 2 ay kafaya oynayıncada sağlam diyor katılmıyorum buna :) he konuda nereden buraya geldi bırakalım izleyelim tekrar basarılar :) :)

DeletedUser62747

Ziyaretçi
Saygi ekibi iyi bir ekip kotu deil basarili olmasalar bile karekterli insanlardan olusuyor

DeletedUser62779

Ziyaretçi
Yıllar sonra oyuna w36da oylesine girdim 37yi try hard oynayacam klanınıza yakın düşersem girmek isterim yer olursa :D

DeletedUser41575

Ziyaretçi
15 veya 16. Dünya'da vardı sanırım SAYGI klanı , bu saygı o saygı mı :)

DeletedUser62943

Ziyaretçi
İnşallah w37 de güzel şeyler yapacaz, herkese başarılar...

DeletedUser62742

Ziyaretçi
Teşekkürler arkadaşlar. Oynayanlara başarılar.

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Bu sabah itibari ile katıldığım ekip herkese başarılar,umarım güzel işler çıkarırız

DeletedUser63302

Ziyaretçi
savaşımızda şahsıma veya bilgim olduğu kadarıyla herhangi bir üyemize karşı hakaret vs olmadan savaşan saygı klanı yönetimine ve üye arkadaşlara GOOD klanı adına teşekkürler. Henüz sonuçlanmasa da bırakma ihtimalinizin fazla olmasından dolayı saygılı duruşunuza teşekkür etmek istedim.

birebirde 1 defa iletişime geçsek de iyi bir insan olduğunu düşündüğüm vfor* a diğer dünyalarda başarılar dilerim.