SAYGI Klanı Diplomasi

JrFly

Dük
Buradan diplomasimiz hakkında sizlere bilgi vereceğim :) ;

Müttefik :

RLTRK : KITA 56'DA Ortak Hareket İle Müttefik Olmuşuz . Ben Klanda Yetkim Falan Yok :)
SAYGI* : -
*SAYGI : -

Düşman :

Stalkr : Bugün itibari ile düşman olduk . Niye olduk bende anlamadım , bana fark etmez.
St@lkr : -
AKIGO : Yaptıkları Hataları Çekiyorlar :)
AKHSAR : -

DeletedUser35426

Ziyaretçi
Çok güzel bende saygı ile ne zaman savaşacaz diyordum :D hehe
Başarılar dilerim , stalker zor lokma iyi takip edin bizi :D

JrFly

Dük
Çok güzel bende saygı ile ne zaman savaşacaz diyordum :D hehe
Başarılar dilerim , stalker zor lokma iyi takip edin bizi :D

biliyorum sağlam kadronuz var fakat biz katılmayacaktık , klansavaşları w9 , w11'den gelicek olan büyüklerimiz vardı onlar Bayrak , Bina kısaltma vs. şeyleri söylediğimde , siz devam ettirin biz oynamayalım dediler , bizde yapıcak birşey bulamadık 2 kişi başladık , hazırladıgımız 50 kişilik ekibten sadece 5 kişi var şuan klanda... :) hayırlısı neyse o olsun.

JrFly

Dük
Realtürk klanı yakında bitecek bosuna olmussunuz realtürke tk atıyorum3te3 oldu

Farkındayım ben ilgilenmiyorum diplomasi ile bana fark etmez gerçi :) Yalnız bazı arkadaşlar tehdit vs. olayları oluyor SAYGI'lı ve SEVGİ'li bir şekilde oyunumuzu oynayalım :)

JrFly

Dük
Hahahaha , bunlar bize güvenerek mi geri çekmişler aceba :) :) Diplomat ben olcam varya ... :) 1 Tane Diplomasi Görüşmesi Yaptım Daha O da Bana Özel Oldugundan :)

Başarılar ReproTR :)

DeletedUser25756

Ziyaretçi
Başarılar w9 dan kimler gelecekti öğrenebilirmiyim

JrFly

Dük
Başarılar w9 dan kimler gelecekti öğrenebilirmiyim

klansavaşları dünya 9'dan Liftin ve ekibi gelicekti..bünyamin abi ile 1.5 yıl öncesinden anlaşmıştık dünya 15 için.. :) ama bu saptan olaylar olunca kimse gelmedi .. bünyamin abide kayıplara karıştı :)