savunma sınırı

• Konuyu başlatan DeletedUser15515
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser15515

Ziyaretçi
Bazen bir köyde 50k 100k savunma olduğunu görüyoruz ama saldıran bir nüfusla saldırıyor savunmaya sınır getirelebilr mi ya belli bir nufus a kadar koyulabilir ya da bir köy sayısı belli köy tarafından desteklenebilir mesela 3 köy gibi ;
Daha ayrıntılı bakacak olursak bir köye en fazla 50k nüfus yer kaplayan savunma atılablir fazla olan destekte gözükür ama etki etmez
Diğer seçenekte de 3 köy sonrası gelen desteklerden köye gelen ilk 3 köy savaşa girer diğer destekler etki etmez
Ya da bir şekilde saldırı orduları birleştirilebililr ama bu nasıl yapılablir bilmiyorum

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Bahsettiğiniz özellik zaten Çiftlik Kuralı adi altında var ancak suanda herhangi bir dunyada bu ozellik aktif degil. Ilerleyen dunyalarda en kotu bir dunyada bu ozelligi aktif etmek istiyoruz.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
Bahsettiğiniz özellik zaten Çiftlik Kuralı adi altında var ancak suanda herhangi bir dunyada bu ozellik aktif degil. Ilerleyen dunyalarda en kotu bir dunyada bu ozelligi aktif etmek istiyoruz.

zaten özellikler köttü olacak bu arada farkedilmez diyosunuz yani :D

Trafik

Kılıç Ustası
Bir ara kamp olayı vardı klan kamp kuruyor askerleri orada topluyordu pek hatırlamıyorum o dünyada fazla oynamamıştım :)

İlginç olabilir ama savunma sınırı olayı gereksiz bence destek atan köyleri bulmaya çalışmalı bu durumlarda yada b planına geçmeli :)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
Bir ara kamp olayı vardı klan kamp kuruyor askerleri orada topluyordu pek hatırlamıyorum o dünyada fazla oynamamıştım :)

İlginç olabilir ama savunma sınırı olayı gereksiz bence destek atan köyleri bulmaya çalışmalı bu durumlarda yada b planına geçmeli :)

karargah olayı :D o sistemde güzeldi fake karargah filan :D o sisteme dönersek yeni getirilen fake etiketleme olayına karşılık olarak güzel bi sistem gelmiş olur

Trafik

Kılıç Ustası
Karargah mıydı ismi :D kamp diye hatırlamışım :)

Aynen eklenebilir yeni dünyalardan birine :)