Savaşlar

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
illa ki her yerde olur hocam haklısınız ama az köylü insanlara daha çok sıkıntı yaratan bir durum zaten 2 köyün üstündeki birini vurabilecek gücün olursa bunlarla uğraşmana çok gerek kalmıyor ama gelişmeye çalışan insanlar o köyleri alsa çok daha hızlanabilecekken önlerine bu kural çıkıyor

Bu oyunda oyuncuların büyük çoğunluğu daha çiftliği 20 bile olmadan saray kurup köy alma planıyla oynuyor. Bu w de, böyle oyuncuların defoları daha çok ortaya çıkıyor. Bu w aslında biraz kalite isteyen bir w. Normalde köy almak zaten zor, ama bu w de daha zor.

Haklısın ama bunu burda yazmanizin hiçbir faydası yok diye biliyorum ben :) oyun ayrı forum ayrı sonuçta. Bilmem Kaç k oyuncu var kime sorsan herkes farklı özellikleri ister world için uymayan girmez :) Barbar konusuna gelirsen bu özelliği uygun görmüşler sana uymadı girmezsin olur biter. Bana göre barbara düşürmekte güzel fikir birde şöyle düşün 3k köyden günde min. 100k yağma alırsın :)

herkes, dünya onun etrafında dönüyor zannediyor, ondan olsa gerek hiçkimse varolan la tatmin olmayı seçmiyor. Hİç birşey her zaman istediğimiz gibi olmaz. Herşey olacağı gibi olur. Bizim yapmamız gereken dediğiniz gibi ya yapmak ya da yapmamak. Ya oynamak ya da oynamamak. Ama boşboğazlık yapmak değil. Burada sosyal medya kültürüyle yetişmiş, çoğu çoçuk bunu anlayamıyor. Anlayamazda.

Düşmanımın düşmanı dostumdur felsefesiyle pre kastığım w69'da şaman klanından saldırı gelince ben de düşmanları PITIR klanlarından biraz destek aldım :)

31753 adlı eklentiyi görüntüle

Tebrik ederim, ama seni kınıyorum Bu w de savaş yoktu. Foruma rapor konmuyordu. Bu kısır döngüyü kırdığın için. Şimdi üüüü savaş yok bu w de diyenler bu rapordan sonra

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
kilit mi yoksa fakeler arasına yakaladığınız bir rapor mu ? Tebrikler bizden kesseniz aynı şekil tebrik ederdim. Oyunun çok başındayız, bu kesim neresinden bakılsa efsane. Elinize sağlık.

Mahkum

Yasaklı
niyazi4557

Yanlıs anlamada aldıgın koyler hep kendı klanındakı pasıf oyuncular uzuldum :)) ):)):) sımdıden baslamıssın eıbo sen tek basına toplayacan tebrık ederım

aaa :)

AZİZ YILDIVIM

Kılıç Ustası
ahahahah sen kimsin sana kim kemik attı da geliyorsun buraya :D bi diğer klanları da dolaş istersen kim neler yapıyor bir görsen aklını kaybedersin :)