Savaşlar

DeletedUser

Ziyaretçi
bakın beyler geçmiş zaman ama söylemekte gerekiyor

biz başlamadan udw kurucusu beni aradı abi girmeyin lütfen dedi bende kabul etmedim abi ozaman müt olalım beraber vuralım gene kabul etmedim dünyaya başladık udw le alakamız yok haykomando klana gelerek ben udw deyim ben oldukça beraberiz dedi bizde tmm dedik sonra nd şahi savaşına başladık udw de sis le savaşa başladı sonra birden sis udw le sa yaptı bizim içimizden köy almaya başladı bizde gerekeni yaptık hem sisi hem nd yi vurmaya başladık baktımki 2 cephe zor olacak bizim k35 çökecek kendi hesabımı bıraktım orada hesaba geçtim 3 op karşıladım toplam 3 köy verdim 20 den fazla köy aldım verdiğim köylerin tek sebebide mis arası yaptığım köyün düşmesidir bu sırada nd savaşında da op üstüne op yaptık şahi silindi nd ise o aşamaya yaklaştı sonra nd klanı bıraktı bize geçti sonra biz sise bir op yaptık ve sisin göbeğine girdik bireysel saldırılarla günde 15 köy alıyorduk sonra cesetin savaştığı tuk klanı bize gelmek istedi biz kabul ettik cesetle de savaşımız başladı biz hem sise hemde cesete vuruyorduk sis savaşında çok çok öndeydik cesette karşılıklı saldırı atılmıyordu bende sis bölgesi bitti ceset bölgesinden hesap aldım ve oynamaya başladım köyüme atılan destekler tuktan bize gelenlerden atılmıştı gece 5 bir baktım destekler çekiliyor arkasına ceset mis atıyordu ve tuktakiler cesete geçti yani büyük bir kahbelik olmuştu bende bana hesabı vereni aradım sövdüm yok mok desede cesetten birine tüm köyleri kendi isteğimle verdim sonra sis bölgesinden hesaba geçtim vurmaya başladım sis yamulmuştu ama udw deki adamlardan destek geliyor ayrıca bize nd den gelen adamlar yönetimden bilgi veriyordu udw biz kaç kere dememize rağmen sise savaş açmadılar ve altta ceset varken biz bide arkamızda 2 ayrı klan ve tuk çıkmıştı sonra nd den gelen 2 tane ergene uyan 35 40 yaşında adamlar bizi satarak gece 3 de mis atmaya başladılar bizim büyüttüğümüz adamlar bizi vuruyordu ve nd yi kurarak silinmemek için geçtiklerinni açıkladılar ve biz bu olay karşısına hesapları sile aldık ve dünyayı bıraktık 1 gün sonra beni sisin kurucusu aradı bize tşk etti bende onlara tşk ettim ve bana şunu dedi siz bizi çoktan bitirmiştiniz ama udw hep bizim yanımızdaydı onlarla beraber sizi vuracaktık dedi:D

şimdi siz gelinde bu arkadaşlara laf anlatın adam hala gelmiş ben sizi korudum diyor lan biz w28 bıraktığımız zaman 8 klanla savaşıyorduk 7 savaşta öndeydik şimdi gelmişsin saçma saçma laf söylüyorsunuz oceanın yaptığını sizler bir zerre sini bile yapmadınız

seninle ilk konuşmamız da sana *** kullanıyorsun demiştim sen yalan iftira dedin hatta ultra aslan da söyledi ozaman bottan ban yedin sesini kestin gittin bengamdan hesap aldın köylerini udw nin içine koydun arkadan saldırmaya başladın 3 op yaptırdın 3 çünüde ben karşıladım 14 köy alıyordunuz biz de sizden 18 köy alıyorduk yani sizden fazlasıyla geri alıyorduk biz op tek op yaptık ve bölgenizin göbeğine girdik sen hemen udw ye kaştın u

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Benim saf yavrum 10 larca köy falan almadığını herkes biliyor :) opu yediğin hesapta dağıldın. Etrafındakiler de hesap sildi bizi tebrik ettiler gittiler.Sonra alta gittin cesetten tokadı yedin köyleri kendim bıraktım dedin. Sonra 46 45 sınırlarında bir hesaba geçtin ayse tek basına tokat manyağı yaptı seni. Acemi kumandan yazıyordu her köye. O köylerin sayısı da oldukça fazlaydı :)

Udw dünyaya girişiniz hakkında pek de öyle demiyor :) Bugra abi de udw ile aynı cümleleri kuruyor world başı için. Bununla birlikte şunu kafana sok. Udw ye laf atmanın üzerine ben çıkıp seninle savaştım. O klanı zora sokmamak için de şunu dedim. Karışmayın , uzak durun kafi. Zaten biz yıkacağız. Buna rağmen destek değil 300 köylük op yaptılar :) Tw statstan da kanıtlar önüne koyarım tak tak.

Apo çıkıp da varan 1 varan 2 cart curt diye sıra ile nd ve tuk ekiplerini alırken böyle demiyordunuz :D Kafadar tayfasının bizim ortamızdn sizi desteklediğini de biliyorduk. Yiğitin sizin piyonluğunu yaptığını da :D Hepsini geçtim. 3. opumuza kadar tek savunma görmediğimiz ocean nd birleşiminden sonra köylere 70 er k asker koymaya başlamıştı :) E altta seni de tuk desteklemiş. Maşallah. Zaten o sıralar 9 klandınız.

Ayrıca ceset kesimine destek yetişmediği için zaten bölge düşüyordu. Hiç öyle yalana yatma şimdi :) Size tek farkeden 30 kişilik nd ekibi oldu. 30 kişi çıkınca 300 kişinin bütün köylerini mi aldı ? :D Kendinizi böyle mi teselli ediyorsunuz. :D:D:D Gariban kumandanım benim :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Bak durumu yine bi şekilde UDW ye sıçrattı adam :) Sizin probleminiz buydu çıktın udw nin başkanına velet dedin geldin udw oyuncularının birine multici diğerine botçu dedin seni güllerle mi karşılayacaktık ? Buğra abilere olan saygımdan ötürü dedim ki bu diplomasileri gelin ayarlıyalım hem kenan abiye dedim kenan abi aracılığı ile de buğra abiye de ilettirdim direk gidip yüzlerinede söyledim ocean bu şekilde giderse 1 aya dağılacak diye "abim sis 1 haftaya dağıtıyoruz" dediler eyvallah dedim o zaman yada 1 hafta sonra dağıtıcam diyip dağıtamadıklarında böyle böyle deselerdi durum değişik olurdu bilmediğin meselelerde yorum yazma cidden komik duruma düşüyorsun.

2 cephede savaştık klan zora düştü diyosun bizim için 1 altın ordu cephesine giremediniz be kime masal anlatıyosun sen ? biz çıktı başımızda problem zirve altın ordu red dragon ve hasta klanları var problemle diplomasi yaptığımızda red bize katıldığında gidip sizin için Sise savaş ilanını verdik sen halen udw öyle yaptı böyle yaptı diyorsun. Kusura bakma arkadaşım biz öyle savaştık biz böyle savaştık diye kimseye dedirtmem w28 de 1 tek savaşan klan vardı oda 3 cephede 5 klanla savaşan Udw dir. Bizim dışında en çok klanla savaşan bi siz vardınız oda kalkmış öve öve 2 klan diyorsun da arkadaşım bi yazı yazıyorsan herkese hakkını vericeksin cidden daha fazla alay konusu yaptırtma kendini burada

DeletedUser57690

Ziyaretçi
Okyanus 34'de yeniden kurulsun son bir savaş yapalım.Dövüşsüz,diyaloğa girmeden ne kadar güzel olurdu tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Udw hiç bi dünyada kazanamayacağı savaşa girmiyo,girmek zorunda kaldığında da hesap silip gidiyo benim gördüğüm.C5 en yakın örneği :)

DeletedUser

Ziyaretçi
oğuz bana sis ve okyanus savaş istasisliğini çıkar kardeşim koy ortaya siz bizden 1 köy fazla alın herkesten özür dileyecem ama okyanus sizi ezdiyse sen herkes ten yalan söylediğin için özür dileyeceksin ben tek hesap la 7 tane köy aldı siz profillerinize yazdınız adam gibi oyuncu diye gene beni övdünüz isme değil arkasındaki adama bakacaksın çıkar rakamları herkes görsün çıkarmazsanda en adi insansın

BOŞUNA TARTIŞIYORUZ RAKAMLARI KOY HERKES GÖRSÜN

yukarda birisi oceanla sis kapışsın diyor:D

biz 8 düşmanla sizi yendik yenilen pehlivan güreşe doymazmış:D

DeletedUser14924

Ziyaretçi
düşman 8 oldu afasd niyeyse sağlı sollu opları yiyen de biz oluyorduk ama :D İstatistiklerin sonucunda profillere ana avrat küfür yazıp giden ekip ocean ekibi miydi :D Yoksa benim hatırımda yanlış kalmış heralde adsfasda .D

Ben zaten söylüyorum biz çok köy kaybettik pasiflerimizden :D Ama şunu anla artık yenildin oğlum. Kabak çekirdeği gibi açıldınız :D Bunun 1 numaralı sorumlusu da sensin :D Adam utanmasa 30 klana karşı savaştık sizi de yendik canımız sıkıldı sildik diyecek :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Benim saf yavrum 10 larca köy falan almadığını herkes biliyor :) opu yediğin hesapta dağıldın. Etrafındakiler de hesap sildi bizi tebrik ettiler gittiler.Sonra alta gittin cesetten tokadı yedin köyleri kendim bıraktım dedin. Sonra 46 45 sınırlarında bir hesaba geçtin ayse tek basına tokat manyağı yaptı seni. Acemi kumandan yazıyordu her köye. O köylerin sayısı da oldukça fazlaydı :)

Udw dünyaya girişiniz hakkında pek de öyle demiyor :) Bugra abi de udw ile aynı cümleleri kuruyor world başı için. Bununla birlikte şunu kafana sok. Udw ye laf atmanın üzerine ben çıkıp seninle savaştım. O klanı zora sokmamak için de şunu dedim. Karışmayın , uzak durun kafi. Zaten biz yıkacağız. Buna rağmen destek değil 300 köylük op yaptılar :) Tw statstan da kanıtlar önüne koyarım tak tak.

Apo çıkıp da varan 1 varan 2 cart curt diye sıra ile nd ve tuk ekiplerini alırken böyle demiyordunuz :D Kafadar tayfasının bizim ortamızdn sizi desteklediğini de biliyorduk. Yiğitin sizin piyonluğunu yaptığını da :D Hepsini geçtim. 3. opumuza kadar tek savunma görmediğimiz ocean nd birleşiminden sonra köylere 70 er k asker koymaya başlamıştı :) E altta seni de tuk desteklemiş. Maşallah. Zaten o sıralar 9 klandınız.

Ayrıca ceset kesimine destek yetişmediği için zaten bölge düşüyordu. Hiç öyle yalana yatma şimdi :) Size tek farkeden 30 kişilik nd ekibi oldu. 30 kişi çıkınca 300 kişinin bütün köylerini mi aldı ? :D Kendinizi böyle mi teselli ediyorsunuz. :D:D:D Gariban kumandanım benim :D

kaçççççç 300 mü vay anasını oğuz bak sen 1 2 yerden bilgi almışsın bu oyunu çat pat öğrenmişsin ama toplumda fazla konuşma şuanki gibi yerin dibine girersin senin udw raidcall ve skype larda neler konuştuğunu çok iyi biliyorum sen orada ne yaptın şurda ne yaptın oceana kim rakip oluyormuş bunlar bizim için önemli değil sizler w31 de astınız gelecez 3 klanız astık kestik sonra sildik bıraktık oldu o yüzden saçmalamayın yaz başı açılan dünyada ocean girecektir ana ekibiyle hee sen o bu şu a klan b klan gel kardeşim bide arkadaşlar bu oğuz hesaptan hesaba geçiyosun senden 3 köy aldık diyor ya op ta aldıkları tüm köyler 3 tane onlarıda geri aldık yani bu adamlar bu kadar alt seviyeden takip ediyor oceanın bir oyuncusunda 3 köy aldılar diye kendini süper zannediyorlarsa onlar değil ocean ve cin ekibi bundan gurur duymalı biz savaşımızı verdik ama bazı konular varki söylenmez ki söyleyesin apo anlar beni:D

düşman 8 oldu afasd niyeyse sağlı sollu opları yiyen de biz oluyorduk ama :d istatistiklerin sonucunda profillere ana avrat küfür yazıp giden ekip ocean ekibi miydi :d yoksa benim hatırımda yanlış kalmış heralde adsfasda .d

ben zaten söylüyorum biz çok köy kaybettik pasiflerimizden :d ama şunu anla artık yenildin oğlum. Kabak çekirdeği gibi açıldınız :d bunun 1 numaralı sorumlusu da sensin :d adam utanmasa 30 klana karşı savaştık sizi de yendik canımız sıkıldı sildik diyecek :d

oğuz rakamlari koy kivirma kardeşim koy ortaya deki ocean ve sis savaşi bu olay bundan ibaret

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser47380

Ziyaretçi
28 de.Savaşın sonunun parlak olmadığını görüp sildiniz,benim düşüncem tabi öyle değilse ve anlatacak zamanın varsa okurum :)

Ben 28 den çıkarkende yazmıştım bunu biz arkadaki savaştığımız artık zayıflamış ekiplerden aktif oyuncularıda bünyemize katmıştık ocean yıkılmadan ocean yıkıldığında sisden aktif oyunda olan bir çok adamıda klana çekebilirdim ve oceandan da bize geçenler olmuştu yani biz arkamızda fazla bir engel kalmamıştı ki biz gittikten çok kısa bir süre sonra çok önceden beklediğimiz zirve-vuslat/ceset savaşı patlakta vermişti bizim orda silme nedenimiz yönetimsel olaraktı ocean yıkılınca bazı önemli yöneticilerimizin neşesi kaçtı yönetim olarak bize fazla yardımcı olmuycaklardı ve son zamanları mustafa ve bana kalmıştı sadece ekip kalabalık olduğundan ve yeni eklenen üyelerle dünyanın en aktif klanı olmuştu ve bunu yönetmek zor destek/bakıcı/sürekli op hazırlamak bunun için sildik yoksa ekibe gayette güveniyorduk o konuda kimsenin aklında soru işareti kalmasın

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Yavrum profile kurt fotosu koymaya benzemez madem rakamlar öyle niye kurt kuyruğunu kıstırıp kaçtı onu anlat bana :D

DeletedUser57690

Ziyaretçi
oğuz bana sis ve okyanus savaş istasisliğini çıkar kardeşim koy ortaya siz bizden 1 köy fazla alın herkesten özür dileyecem ama okyanus sizi ezdiyse sen herkes ten yalan söylediğin için özür dileyeceksin ben tek hesap la 7 tane köy aldı siz profillerinize yazdınız adam gibi oyuncu diye gene beni övdünüz isme değil arkasındaki adama bakacaksın çıkar rakamları herkes görsün çıkarmazsanda en adi insansın

BOŞUNA TARTIŞIYORUZ RAKAMLARI KOY HERKES GÖRSÜN

yukarda birisi oceanla sis kapışsın diyor:D

biz 8 düşmanla sizi yendik yenilen pehlivan güreşe doymazmış:D

Seni adam yerine koyup muhattap almıyorum,o yüzden ne düşündüğün,konuştuğun,kurduğun hiçbir cümle umrumda değil,ben Buğra abiyi kastetmiştim orda,senin işin forumu karıştırmak,işinde iyisin sen,işine yapmaya devam et.

DeletedUser

Ziyaretçi
niye kaçtı açıklayım.

siz direnemiyordunuz ya bize karşı. sağda solda kendinize yandaş arıyordunuz hatırladın mı? altta ceseti buldunuz. ceset bizdeki tuk ekbini aldı bu pek önemli değilde, sonra içimizden bizden olduğunu sandığımız bir grup çıkıp gecenin 3ünde 4ünde offline olanların köylerine op yaptılar ya ondan bırakıp gittik. ama sizle savaşırken biz 40 50 saatten gelip sizin klanın merkezini kendi merkezimiz haline getirdik. hakkaten savaşta sıfırsınız.. ben istatistikleri koydum. bana açıklama yapsana oğuz siz niye bu worldde gittiniz? niye gittiniz söyleyim 28deki gibi kendinize yandaş bulamadınız. bunlarda oyuncu oldu ya ben ne diyim artık: )

zorbaya eğer siz savaşa dahil olmayacaksanız biz bırakıp gideceğiz demediniz mi? yoksa benmi yanlış duydum skypede.. kanseri fişekleyip fişekleyip yılbaşı günü üstümüze salmadınız mı? baktınız bu kanserden bir yol olmuyor diye bırakıp gitmediniz mi?

çok net bir soru soruyorum hiç lafı evelemeden gevelemeden cevap verirmisin? sizle biz 28de savaşırken neden sadece bizi izliyordunuz? neden siz iki op yaptığınız zaman biz daha hiç op yapmamışken bizim aldığımız köy sizden çok daha fazlaydı? bana bunların cevabını ver başka birşey istemiyorum: )))

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Çok net soruna çok net cevap vereyim. Karşılık vermeden opta bizden fazlaa köy sayınızın olma sebebi geri aldığınız köyler. 2 tane sarı yakan adamınızı op gecesi attınız klandan. orada köylerini kaybettiler sizinkiler geri aldı. :) Yoksa gökten zembille köy inmiyordu size herhalde.

Ben sana çok net sorular sorayım

Bizden op yerken nd deki oyunculara fenere kafa atmaktan bıktık gelin bizimle oynayın demenizin ,

Tuka bize gelebilirsiniz demenizin,

adını hatırlamıyorum ama 45-46 arasındaki ufak savunma klanına bize gelin demenizin,

Her fırsatta udw ye sise savaş açın demenizin sebepleri nelerdir :)

Atıp tutmayacaksın apocum. Kabul edeceksin adam gibi. 28 de yenildiniz. Bitti

31 e gelince de ben zaten söylüyorum bunu. Şunu duyduk bunu işittik ayağı çekmene gerek yok. Ben söyledim zaten soran herkese. Ayrıca sormayan dost düşman klan yönetimlerine de söyledim. Benim elimde yöneticim yoktu. 28 gibi 1-2 kişinin üzerine sorumluluk yıkabileceğim kadar küçük bir klan da değildik 31'de. Sen ne dersen de çook iyi biliyorsun sen de dünyada oynayanlar da. Siz ortada rakipsiz büyüdünüz. Tplasan tamamından 1 klan çıkmayacak hedeflriniz vardı. Ki en güçlüsünün kafa oyuncusunu klana aldın. Mehmet abinin bu kadar alçalabileceğini düşünmezdim hani ama insan sonuçta.

Bak buradan tekrar yazayım. Ben zorbaya dedim ki fetihle savaşınızı bitirin herkes hücum ve cine dönsün. Çünkü ben kimseye tampon görevi görmem. Çünkü ben ne klanımı yorarım ne de kafamı bu saatten sonra. Bu savaş eşit değil ve eşit hale gelmezse de aranızdaki savaşın kazananı uğraşsın 15 klanla. Benim o kadar boş vaktim yok bu dünyada :)

DeletedUser54926

Ziyaretçi
Dünya kapandı bırakan bıraktı hala tartışıyosunuz :) Oyun mu oynuyoruz kan davası mı güdüyoruz belli değil.Yok öyle olmuş şurda şöyle olmuş bırakın bu işleri.Risky hesap sildi ve klanını Hücum yaptı kalanlara başarılar diledi buzağı aramaya gerek yok. Vakit olur daha müsait 1 zamanda tekrar savaşılır herkesin işi gücü okulu ailesi var kimse çocuk değil hayatını burada geçirsin.

DeletedUser

Ziyaretçi
oğuz valla ben ve faruk abinin aldığı köy sayısı sizin klanın aldığı köy sayısının baya bir fazlasıydı. onun makarasını yapıyorduk hatta.

sis klanı okyanusa niye savaş açtı hatırlıyon dimi. sağda solda heryer düşmandı onların gazına gelerek savaş açtı. biz yenildik ama size değil. biz sizi eziyorduk. senin cesete yalvardığın gibimi yalvarıyorduk? biz udwye sisi siz alın biz cesete yönelelim dedik.

zor değil biraz zeka gerekiyor içindeki oyuncular seni satarsa sen ne yaparsın? rakibin seni yendiğini söyleyebilir misin?

cin klanı worldün en zor savaşını veriyordu. 8 klandı kanser 2 klandı cin. ve başka savaşan kimse yoktu. cinin harici dosyasına girde bir bak kanser dışında başka kaç kişiden köy alıpta büyümüş.

28de sizle bizim aramızdaki savaşı hiçbir etken olmadan ( satış falan) kim kazanırdı?

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Şöyle yapalım 34 ' e girmeyi düşünüyoruz. Buyrun gelin. Farklı bölge seçerek başlayalım. Sonrasında bakalım düzgün bir savaş çıkaralım.

Sen şunu çok iyi biliyor olmalısın. Burada düzgün sonuna kadar savaşacak çok sayılı ekip var. Onlardan biri de bende. Düzgün güzel seviyeli bir savaş çıkaralım :)

Çünkü yoruldum didişmekten.

Brskr-RTV

Hafif Atlı
ljzdll.png
[/url][/IMG]