Savaş Raporu

• Konuyu başlatan DeletedUser67587
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63521

Ziyaretçi
Bazı kendini bilmez karaktersiz kisilere sesleniyorum yaptigimiz herseyi dış klanlara bildiren kişiler sizi real hayata düşünemiyorum .. bide kendini oyuncu zan eden zavallı multiciler
Ha bunu yapan kişiler belli...

Ha @Mayis multi yok diyorsun bak dünya ne Hallede ve bilseydim multicilik oyucukuksa ban sebebi değilse kalkıp bende öyle yapardim. Gormemezlikten gelmek ayipliktir
Kurallar diye bir kavram göremiyorum.
Iyice baydı bu oyun

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Serhat abi haklısın..

Ama keşke herkes başına geldiğinde değil de böyle bir konu ilk patlak verdiğinde ortaya çıksa.

Dünya üzerine yeniden başla yok dendi yeniden başla yapılabiliyor.
Pushing & multi yok dendi Allahına kadar var.
barbara saldırmak yok dendi barbar misleme raporu kondu..

Ben anlamadım nasıl bir dünya

**aNoLifeq**

Yasaklı
Bazı kendini bilmez karaktersiz kisilere sesleniyorum yaptigimiz herseyi dış klanlara bildiren kişiler sizi real hayata düşünemiyorum .. bide kendini oyuncu zan eden zavallı multiciler
Ha bunu yapan kişiler belli...

Ha @Mayis multi yok diyorsun bak dünya ne Hallede ve bilseydim multicilik oyucukuksa ban sebebi değilse kalkıp bende öyle yapardim. Gormemezlikten gelmek ayipliktir
Kurallar diye bir kavram göremiyorum.
Iyice baydı bu oyun

Şimdi böyle bir başlığın altına yazmışsınız, ithamlarınızın altlarını doldurarak hareket ederseniz. Bizde hedefinizde kim var ve o kişiler neler yapıyormuş görelim?

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Sözlerinin hedefi siz olsanız, biz olsak ne farkeder hocam ?

Siz biz neyse memnun musunuz multi & pushing vb. saçmalıklardan. Değilseniz buna takılmayın yorumunuzu yapın. Memnunsanız onu bilelim ona göre bizde hedef alalım sizi.

Şimdi böyle bir başlığın altına yazmışsınız, ithamlarınızın altlarını doldurarak hareket ederseniz. Bizde hedefinizde kim var ve o kişiler neler yapıyormuş görelim?

**aNoLifeq**

Yasaklı
Sözlerinin hedefi siz olsanız, biz olsak ne farkeder hocam ?

Siz biz neyse memnun musunuz multi & pushing vb. saçmalıklardan. Değilseniz buna takılmayın yorumunuzu yapın. Memnunsanız onu bilelim ona göre bizde hedef alalım sizi.

Çok boş muhabbet yapıyorsun. Sözlerimi çarpıtmaya çalışma, memnuniyetsizlikle ne alakası var yazdığı yere bak? Sen beni hedef alsan ne olur?

DeletedUser66182

Ziyaretçi
İyide adam multi ve pushingten bahsetmiş gelmişsin rakibin olduğu için buraya bize mi söylüyorsun diyorsun...Amaç ne ?

aliklo

Okçu
Arkadaşım Söylenmek İstenen Açık Açık Yazarsa Rakip Bile Olsak Bizde Temiz Oyun İçin Elimizden Geleni Yapalım.