Savaş - Mai -Anlayış - Tebrik

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

psikomania

Milis
düşmanın bile makbul olanı akıllı olanıdır ama maalesef bize denk gelmedi bu worldde

Hep böyle olur zaten. Bi sen akillisin bu wordde biz hep zeka ozurluyuz. Şu cumleleri yazarken hic mi iki dakika düşünüyorsunuz ya. Karsinizda insan var. Biz rakip olarak görüyoruz hem düşman gibi kelimeler anca böyle her durumda saga sola salya sümük saldiranlarin kuracağı cumleler.

Osmanli klani oyuncularindan ricamdir; glad klaninin yaptigi gibi forumdan cekilelim.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Nihat abi yine başlamaşsın keşke zamanımız olsaydı birde burada ziyaret etseydik seni :)

Kendine yeni bir ekip bulmuşsun bari bu sefer yaşına yakışan hareketler yap ki hem kendini daha fazla lekeleyip dost kaybetme hemde bulunduğun klanı itibarsızlaştırma başarılar tüm klanlara

***DAYI***

Ağır Atlı
Nihat abi yine başlamaşsın keşke zamanımız olsaydı birde burada ziyaret etseydik seni :)

Kendine yeni bir ekip bulmuşsun bari bu sefer yaşına yakışan hareketler yap ki hem kendini daha fazla lekeleyip dost kaybetme hemde bulunduğun klanı itibarsızlaştırma başarılar tüm klanlara
hasanım ...

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Beyler kimse kimseye saygısızlık yapmasın lütfen eğer illa saygısızlık yapacaksanız özelden iletişime geçin. Hasanım hiç yakışmıyor sana bu hareketler herkesin içerisinde.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Beyler kimse kimseye saygısızlık yapmasın lütfen eğer illa saygısızlık yapacaksanız özelden iletişime geçin. Hasanım hiç yakışmıyor sana bu hareketler herkesin içerisinde.

Hakaret etmedim abi sadece nihat abiyi uyardım sadece ister hakaret olarak görülsün ister uyarı o demek istediğimi zaten anlar :)

psikomania

Milis

Ya sen kendini ne saniyorsun? Kimsin ki akil veriyor yol gösteriyorsun? Yok hakaretmis yok uyariymis. Saga sola saldirmaktan ne zaman vazgeceksin ya. 2 yil onceki durumlari hala gelmissin ilginin olmadigi bir dunya ile iliskilendirip burda yorum yapiyorsun. Ya sana insan muamelesi yapip burda cevap yazdiyorum ya kabahat bende. Dost kaybetmeymis ne zaman dost olduk da kaaybettik birbirimizi hem kimi kazanmisim kimi kaybetmisim niye bu kadar dert ediyorsun,sanane? Git kendi çöplüğüne ne halin varsa gör. Bi daha da ismimi alma agzina.

DeletedUser47380

Ziyaretçi

Ya sen kendini ne saniyorsun? Kimsin ki akil veriyor yol gösteriyorsun? Yok hakaretmis yok uyariymis. Saga sola saldirmaktan ne zaman vazgeceksin ya. 2 yil onceki durumlari hala gelmissin ilginin olmadigi bir dunya ile iliskilendirip burda yorum yapiyorsun. Ya sana insan muamelesi yapip burda cevap yazdiyorum ya kabahat bende. Dost kaybetmeymis ne zaman dost olduk da kaaybettik birbirimizi hem kimi kazanmisim kimi kaybetmisim niye bu kadar dert ediyorsun,sanane? Git kendi çöplüğüne ne halin varsa gör. Bi daha da ismimi alma agzina.

sana güzel birşey derdimde bu zamana kadar demedim buradan kimseye sen hiç değmezsin :)

DeletedUser57414

Ziyaretçi

Su oyunda tanıdıgım en adam akıllı insanlardan biridir senden kaç yaş büyük birine hitap ederken bence biraz dogru kelimeler kullan.Ta benim kanıma dokundu su yazılan

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Su oyunda tanıdıgım en adam akıllı insanlardan biridir senden kaç yaş büyük birine hitap ederken bence biraz dogru kelimeler kullan.Ta benim kanıma dokundu su yazılan

Bizde tanıyoruz sanıyorduk ama olay bazen görünenin tersinde oluyor. Dediğim gibi benim amacım yukarıda bi hakarette bulunmak falan değil bunu yapıcak olsam bilen biliyor lafımı esirgeyen biri değilimdir direk yazarım altına nihat abide ne demek istediğimi çok iyi anlıyor ama yediremiyor kendine birde şu bilip bilmeden yorum yapmayın rica ediyorum.

Ha bu konuda bunu yazarak nihat abi dışında rahatsız ettiğim varsa özür dilerim. Yorumum yanlış yada doğudur bilen/bilmeyen arasında değişir bu görüş gönlüm isterki sadece dost kazığı yenmesin :)

DeletedUser58713

Ziyaretçi
Başka worldlerde karşılaşmak dileğiyle o zaman

Durum
Konu yanıtlara kapalı.