Savaş - Mai -Anlayış - Tebrik

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

psikomania

Milis
Bir önceki operasyonda SKANDAL-34 op sirasinda klandan atildiginda klan arkadaslarim bunu istatistige baglamislardi ben ise aksini düşünüp oyuncunun oyunu bıraktığı icin ihrac edildigini edilebilecegini belirtmistim.

Ama bu sabah anlasildiki bu durum her operasyon da tekrarlanacak. Op yapilan dedezulanin sabahin erken saatlerinde sırf savas istatistiklerine yansimasin diye klandan cikmasi-cikarilmasi mai klaninin klanlar savaşı oyununa kattigi yeni bir savaş stratejisidir,kendilerini kutluyorum.

Tabi varsa farklı bir sebebi bilmek isteriz.

BirDost*

Ağır Atlı
istatistiğe yansımasın aldığınız köylere engel olmuyorki o :)

yansısa daha güzel tabi ama çok abartılcak aman aman birşey değil :)

psikomania

Milis
Arkadaş klana geri döndü. Bir önceki operasyonla aynı durum olunca haliyle işkillendik.

Yukaridaki cümleler için de özür borcluyuz mai klani oyuncularina. Kusura bakmasinlar.

Konu arsivlenebilir.

DeletedUser26690

Ziyaretçi
sen ağzınla yelleniyosun bırakta bende konuşayım demi :)

Post kasmaya çalışan bi arkadaşssın galiba ama; bunun için boş konuşmana gerek yok. Yoksa konuş ,bişey dediğimiz yok.

Arkadaş klana geri döndü. Bir önceki operasyonla aynı durum olunca haliyle işkillendik.

Yukaridaki cümleler için de özür borcluyuz mai klani oyuncularina. Kusura bakmasinlar.

Konu arsivlenebilir.

Evet günahlarını aldık ,önceki oplarda başvurulunca insanın aklına geliyor ister istemez

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Evet subjugotorun atılmasıyla mai yeni savas stretejilerini tasdiklemiş oldu.

DeletedUser58532

Ziyaretçi
subjigatörün atılmadıgını msj ı bekir kardeşime ilettim kendinin cıktıgınıda bekire gösterebilirim istatislik için öyle bişey yapmayız yapmicazda ben gerekli kişileri tebrik ettim oyundanda

DeletedUser55944

Ziyaretçi
Evet subjugotorun atılmasıyla mai yeni savas stretejilerini tasdiklemiş oldu.

ya sen herşeyi kendi taktiğinlemi görüyosun arkadaşım subjıgatör isveçli bi oyuncuydu saldırı aldığını bile bilmiyoduk.. boş konuşmanın anlamı ne acemi oyuncuların arkasını toplamaktan başka bi iş düşmüyo bize tabi toplayabilirsek...

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Kızmayın beyler:) tebrik ederim ,bu seferki op güzeldi Dedezuloyada ayrıca tebrikler.Tam istediğimiz olmadı bu op,planda aksaklıklar yaşadık,başarıyı yüzde 70 lere çekebilirdik, yüzde 40 larda kaldık.

Yukarda da yazdığım gibi önceden olunca akla geliyor anlaşılan günahınızı aldık =)

DeletedUser

Ziyaretçi
hayır istatistik için bunu yapmak için tek bir motivleri olabilir , o da bu istatistik üzerinden prim yapmak. Bu istatistikleri bir yerde yayınlayıp prim yapmıyorsa bu adamlar , niye istatistik için klandan çıkarsınlar ki?

DeletedUser58094

Ziyaretçi
osmanlının kurucusunun bu kadar boş beleş bir adam olması beni üzüyor

DeletedUser58094

Ziyaretçi
düşmanın bile makbul olanı akıllı olanıdır ama maalesef bize denk gelmedi bu worldde

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Tebrikrikler iki tarafada,dedezulaya özel bir parantezle :)

DeletedUser843

Ziyaretçi
Bu sefer bizim adımıza düşük yüzdeli ama orduların hasar görmediği bir operasyon oldu. Dedezulayı şahsi olarak buradan da tebrik etmek isterim tüm köylere mis arası yapmayı başardı :) Mai vitrin oyuncusunu korumayı tercih etti daha doğrusu ilgili olanları... Diğerlerine pek bir şey yapılmadı, kaderine terk edildi, köyleri geri alınmaya çalışıldı.

DeletedUser26690

Ziyaretçi
hayır istatistik için bunu yapmak için tek bir motivleri olabilir , o da bu istatistik üzerinden prim yapmak. Bu istatistikleri bir yerde yayınlayıp prim yapmıyorsa bu adamlar , niye istatistik için klandan çıkarsınlar ki?

Bu bilimsel açıklama için teşekkürler, noktayı koydunuz:)

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Beyler biraz sakin lütfen iki tarafında hatrı büyük bende kalp kırmayalım hepinizi seviyorum ünal hariç tt2

psikomania

Milis
osmanlının kurucusunun bu kadar boş beleş bir adam olması beni üzüyor

Buradaki iki cümleyi okuyup,birini boş beleş diye itham etmek ancak boş beleş kisilerin yapacagi iştir.

Operasyon sirasinda oyuncunuz klandan cikti bizde buraya durumu belirten mesaj yazdik. Sizde izah ettiniz bizde tebrik aldik tebrik ettik. Olayi karakter analizine cevirmeye gerek yok tabi varsa icinde dert ettigin baska birsey orasini bilemem. Sen tanimadigin birine o cumleleri kurdugun icin kendine üzül bence.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.