SAVAŞ

arhcies

Acemi
Kimlerin bu dünyada birbiriyle savaş yapacağı veya kimin kime yaptığı yanlışın cezasını çekiceğini iyi biliyoruz

Herkeze iyi oyunlar

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Bizleri de aydinlatsanız keşke . Biz bilmiyoruz da :D
Böyle durumlarda adamı tanımıyorsan aklında ilk multi diyorsun sonrasında kimin multisi olduğuna bakmak için tw.stas a giriyorsun ve hucum klanlarından birinin multisi olduğu çıkıyor ortaya umarım multidir :D (hucum klanlarına bir iftirada bulundum ama bu nicki hiç görmedim duymadım kusura bakmayın sizlere hiç bir garezim yok)

Cyroburn*

Ağır Atlı
arhcies paşa sen çok yaşa!

Değişik bir şeyler yazmış benimde kafam karıştı ama savaş varsa okeyiz. Bende bekliyordum bakalım bu dünya kim kime yay atacak diye :D

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
arhcies paşa sen çok yaşa!

Değişik bir şeyler yazmış benimde kafam karıştı ama savaş varsa okeyiz. Bende bekliyordum bakalım bu dünya kim kime yay atacak diye :D

Yahu daha ogrenemediniz mi, büyük klanlar birbirleri ile savaşmak için dahi girse birbirine yay atmaya cesaret edemez yemiyor nedense ister a ister b klanı olsun bu böyledir, karşı kıtalara isinlanirlar :)

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Sonrada sen gel yok sen gel yok ortada buluşalım mubaettleri döner durur ;)

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
büyük klanların kıtaları her daim bellidir.extra yay atıp rakibe göre hamle yapmak yerine kendine güvenip planını çizmek ister.Çünkü hedefi kıta değil world kapatmaktır.Resme büyük bakalım lütfen :)

ReSME neresinden bakarsak bakalım eskiden yayda atılırdı çemberde cizilirdi.

Hatta eskiye gitmeye gerek yok 56. Dünya nop ve cin klanlari, bunlar ında ufku genişti bence :)

Sadece karizma cizdirilmek istenmediginden mümkün olduğunca uzağa gidiliyor demek daha doğru olur

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
O konuda haklısın, bakalım bu dünyada da öyle olacak mı ;)