SAS vs GENERALS

Dzpiyade

Yasaklı
Ulan 8 gün ban yedim koyumu almış biri burda paylaşmış:)) yahu arkadaş 3 klan yaklaşık 300 kişi 20 kişiye saldırdınız ve bu 20 kişinin 4 u ban yemiş köy aldınız diye savunuyorsunuz.sizin ne kadar beceriksiz olduğunuz belli aynı şartlarda biz bizim yerimizde siz olsaydınız biz size 3 hadi biraz daha adil olsun 4 gunde isminizi silerdik. Içinizde bazı oyuncuları tebrik ediyorum ama ciddi ciddi iyi oyuncular lakin sas in yarısından fazlası boş:) exit ceset gibi klanlar ile savaşırken burda yazdıklarım aklınıza gelsin ban yiyen adama saldırmazla olmuyor canim ;)

DeletedUser54313

Ziyaretçi
Adama demezler mi bizene kardeşim yemeseydin diye

DeletedUser54313

Ziyaretçi
Derslerden kalıcam bari acısını çıkarayım napalım....

Pikacuu37

Hafif Atlı
Ulan 8 gün ban yedim koyumu almış biri burda paylaşmış:)) yahu arkadaş 3 klan yaklaşık 300 kişi 20 kişiye saldırdınız ve bu 20 kişinin 4 u ban yemiş köy aldınız diye savunuyorsunuz.sizin ne kadar beceriksiz olduğunuz belli aynı şartlarda biz bizim yerimizde siz olsaydınız biz size 3 hadi biraz daha adil olsun 4 gunde isminizi silerdik. Içinizde bazı oyuncuları tebrik ediyorum ama ciddi ciddi iyi oyuncular lakin sas in yarısından fazlası boş:) exit ceset gibi klanlar ile savaşırken burda yazdıklarım aklınıza gelsin ban yiyen adama saldırmazla olmuyor canim ;)

Savaş iki aya yakın sürdü ve hiç bir zaman öne gecenediniz savasta. Bizde aynı anda şarbon ayyıldız ve ocean ile savaştık. Hatta şarbon yukarıda ki tüm köyleri topladı. Ama demedik tek tek gelin yok şöyle yok böyle. Neyse yinede tebrikler güzel savaştı.

DeletedUser68844

Ziyaretçi
Profilime ve köy isimlerine gerekli yazıları yazdım ama burdan da deklare edeyim; Köylerimi Sas klanının 3 değerli üyesine paylaştırdım arkadaşlar. Bu vatandaşlar dışında köylerime hallenenlere ciddi hallenirim bilginiz olsun :)

koray36*

Milis
vanilla ve ekibi sınırda iyi savaştı, öncelikle onları sonra sas ekibini tekrardan kutluyorum , kutlamasına da dejavuyu niye iç tarafa sokuyosunuz onu anlamıyorum hiç.

Teşekkürler elimizden geldigi kadar oynadık sizede tebrikler zor bir savaş verdiniz sonuna kadar direndiniz ne kadar 2 aydır savaşsakda muhabbetiniz olsun oynunuz olsun güzeldi dostça savaştık eglendik :)

DeletedUser27062

Ziyaretçi
Pinhani20 . Dejavu çok canını yakmiş olmalı yazdığından anladigim :)

*Zorba*

Mızrakçı
Ayyıldız ekbini tebrik ediyorum güzel savaştilar. Savaş bitti şimdi sirada yeni savaş var beklemede kalin...