SAS vs ŞARBON

DeletedUser63716

Ziyaretçi
moral olmasa on kere almistim zaten.. 30-50 moralle anca 1m oluyor saldiri. 300-500k olsaniz bende rahatlasam :)

Pikacuu37

Hafif Atlı
poke topuna geri dön belliki düsünme gibi yetileri sen pek kullanmıyorsun bırak sahiplerin karar versin

SAS kazansın isterim tabiki ama önceden verilmis yanlıs kararlar sonucu çıkmıs bir savas
Poke topunda durmak çok sıkıcı ben özgürlük ve köy istiyorum sarboncuk köyü :)

Biraz aydinlatirmisin üstad bizi hangi yanlış kararlar

DeletedUser63722

Ziyaretçi
%56,civarı moral olması lazımdı ben sen mis çıkana kadar saldırmaz diyordum ama yanılttın beni başkası kami çıkıp sen mis çıksaydın daha mantıklı olurdu :)

DeletedUser63716

Ziyaretçi
O zaman on oyuncunun bana çalışması lazım sevmem ben öyle :) savunma kestik sonuçta önemli olan o, kami dediğin 5 güne basılıyor her hafta 50 tane patlasa nolacak, günün toplayıcısını almam en fazla :(

DeletedUser67130

Ziyaretçi
nick neydi ona gore kiyak geceyim geldiginde ?D. Burada yazdiklarim tabii ki hos gelmeyecek sizlere cunku cizilmeye calisilan dejavu sarbon ayri iki klan imaji palavra. bende bunu dile getiriyorum baska bir seyi degil. Bizim op yaptigimiz sarbon oyunculari neden dejavu destek klanina giriyorlar mesela? Sarbonun bir kismi gercekten kavgali olabilir lafim yok ama genel cogunluk aksi yonde. gordugumu dile getiriyorum. oyun icinde kimsenin oynayisina laf etmem, aksine tebriklestigim bircok rakip oyuncu var, kraltero ile neredeyse hergun mislesiyoruz ama en ufak bir saygisizligimiz yok olmazda zaten. gelip burada tuttum doladim vs yazmadikca .)

Söylediklerinde değilim ben haklılığında veya haksızlığında da değilim, sadece burada hoş gelmeyen cümleleri hoş olmayan cümleler ile karşılamış oldum, kırdıysam affola. Ama eleştirilerini alıntıladığım paragrafın gibi paylaşmış olsan benim adıma bi problem olmazdı ki ben Sözcü falan da değilim , normal klan üyesiyim dediğim gibi beni rahatsız eden bi durumdu. Oyun içi ismim Gain herhangi gizlim saklım yok , sen nasılsa rahatsızlığını dile getirdiysen aynı yolla ben de getirmeye çalıştım, tekrar söylüyorum kırdıysam affola :)

DeletedUser54943

Ziyaretçi
Burası sas vs şarbon başlığı değilmiydi yanlışmı geldik :D

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Kardeşim bizim başlıkta niye birbirinize şekil yapıyorsunuz , gitsenize kendi başığınıza :) :)
Şeklimiz kıyıyı gözden çıkardığımızdan yiğit kardeş sdfgh
Her başlık bizim sayılır world bizim saygı sevgi kardeşlik

Pikacuu37

Hafif Atlı
Şarbon köycükleride şekerpare gibi bitireyim hele önümdekini :) sonra yönetim ne der ne yapar ona göre yeni sekerpareler buluruz :)